Plush ABO - pytania

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
otek84
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 paź 2016, o 11:50

Przejście z Plusa do Plusha (3 numery)

Post autor: otek84 »

Witam,
obecnie posiadam formułę rodzinną w Plusie (3 numery). Nowa oferta z Plusa nie jest już dla mnie atrakcyjna, wiec chciałem przenieść numery do Plusha 2 numery do Abo i 1 Plush na kartę.

Nie wiem, czy pani w salonie Plus zirytowała się, że nie chcę przedłużyć umowy, ale na moje pytanie czy możemy te numery przenieść do Plusha (w salonie Plus) usłyszałem, że muszę skonstatować się z BOK Plusha :shock:

Stąd moje pytanie - jak to zrobić bezboleśnie :?:

Z góry dziękuję za odpowiedź :->
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: Plush »

Przeniesienie numeru do Plush Abo możliwe jest tylko online.

Przeniesienie numeru do Plush na kartę możliwe jest w salonie lub poprzez zmianę taryfy na Nowy Plush poprzez jej aktywację kodem USSD (oczywiście jest to możliwe tylko w przypadku jeśli użytkownik znajduje się w sieci Plus, w przypadku posiadania numeru w innej sieci trzeba najpierw przenieść go do sieci Plus w salonie). Można też od razu kupić starter w Plush na kartę ;-)
Uwielbiam Plush'aka
bart16
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 maja 2018, o 19:06

Plush ABO Internet UE

Post autor: bart16 »

Witam,
Chciałbym uzyskać informację o wysokości pakietu Internet UE w ramach RLAH.
Pozdrawiam,
bart16
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: torre24 »

Czy po migracji z Plus Abonament do Plus na Kartę i potem do Plush Abo można bezpłatnie wymienić kartę SIM?
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: Plush »

torre24 pisze:Czy po migracji z Plus Abonament do Plus na Kartę i potem do Plush Abo można bezpłatnie wymienić kartę SIM?
Tak, w takim przypadku wymiana karty SIM odbywa się w salonie bezpłatnie.
Uwielbiam Plush'aka
lena__m
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 maja 2018, o 09:49

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: lena__m »

Witam, po zakończeniu umowy abonamentowej mam zarejestrować numer na kartę. Zostałam poinformowana że będę miała przydzieloną automatycznie taryfę elastyczną. Z karty chciałabym przejść (online) na abonament plush ABO. Czy da się to zrobić bezpośrednio z tej taryfy elastycznej czy najpierw muszę zmienić taryfę karty na plush? Pozdrawiam
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: habish »

Da radę z elastycznej.
bart16
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 maja 2018, o 19:06

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: bart16 »

Jak wygląda sprawa z Plush Abo na czas nieokreślony po wprowadzeniu dopłat do roamingu UE? Wiem, że obowiązuje ona w przypadku umów podpisanych od 25.05. Czy dla klientów, którzy podpisali umowy wcześniej dopłaty też będą obowiązywać?

Pozdrawiam
89_mario
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2018, o 11:11

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: 89_mario »

Witam, posiadam numer w plush mix, a moja żona plush na kartę. Chcemy skorzystać z oferty plusha w abonamencie z promocją duet. Pan na infolinii poinformował mnie, że aby to było możliwe muszę zarejestrować numer żony na siebie. W salonie Plusa usłyszałem, że nie ma takiej opcji, mogą jedynie "dopisać" do mnie numer żony przy podpisywaniu umowy i wtedy będziemy mogli skorzystać z promocji. W kolejnej rozmowie z konsultantem Pan wyraził zdziwienie, że w salonie Plusa jest dostępna oferta Plush, gdyż twierdzi, że można to załatwić tylko online lub telefonicznie. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć te rozbieżności i napisać co i jak należy zrobić żeby mieć plush abonament z promocją duet? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: habish »

Idź z żoną do salonu Plusa i powiedz że chcesz przepisać jej numer, który w tej chwili jest zarejestrowany na nią na siebie.
Nic więcej w salonie nie robisz.

Swojego miksa już skończyłeś? W sensie zrobiłeś już wszystkie doładowania?
89_mario
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2018, o 11:11

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: 89_mario »

patryk7588 pisze:Idź z żoną do salonu Plusa i powiedz że chcesz przepisać jej numer, który w tej chwili jest zarejestrowany na nią na siebie.
Nic więcej w salonie nie robisz.

Swojego miksa już skończyłeś? W sensie zrobiłeś już wszystkie doładowania?
Tak właśnie zrobiłem, ale w salonie stwierdzili, że nie mają takiej opcji w systemie Miksa skończyłem (doładowania zrobione, konto ważne do stycznia).
Odniosłem wrażenie, że w salonie mieli spore parcie żebym umowę podpisał u nich a nie załatwiał przez konsultanta (pani powiedziała że nie mają telefonów które mnie interesują na stanie ale może mi zaproponować inne - droższe) Dopiero gdy po rozmowie z konsultantem zapytałem w salonie czy są w stanie mi je zamówić okazało się że można :-? Informacje o promocji duet znalazłem w necie i gdybym o to nie zapytał to prawdopodobnie nikt by o tym nawet nie wspomniał.

Czy Plus i Plush to jakieś konkurencyjne marki? Bo trochę to podejrzanie wygląda...
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: habish »

Plush Abo nie jest dostępny w salonach Plusa.

Jeśli skończyłeś MIX, to teraz musisz przejść do Plusa na kartę, zrobisz to za pomocą SMS o treści PNK na numer 2699.
Następnie za pomocą kuriera przejdziesz do Plush Abo: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert?mig (opcja błękitna).

Wracając do numeru żony. Idź jeszcze raz do salonu, ewentualnie do innego, i powiedz że chcesz tylko przepisać numer żony na swoje dane, żona musi być z Tobą.
89_mario
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2018, o 11:11

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: 89_mario »

Dzięki za pomoc. W poniedziałek spróbuję wszystko załatwić.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: habish »

Tego SMSa możesz wysłać już dziś bo cały proces trwa 7 dni.
89_mario
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2018, o 11:11

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: 89_mario »

patryk7588 pisze:Tego SMSa możesz wysłać już dziś bo cały proces trwa 7 dni.
I to by było na tyle jeśli chodzi o szybkie i bezproblemowe załatwienie tak wydawałoby się prostej sprawy... ;-)
ODPOWIEDZ