Pakiet netu i rok ważności konta

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Awatar użytkownika
Stoprocent991
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 21:50
Lokalizacja: iNo_r.B.n.

Pakiet netu i rok ważności konta

Post autor: Stoprocent991 »

Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy odkąd przeszedłem do Plush'a wprowadzono jakieś korzystniejsze oferty pakietowe (głównie chodzi mi o Internet). Aktualnie moja taryfa to Plush bez limitu i z pakietów, które używam to:
- Facebook i Instagram za free
- Internet 2 GB i SMS'y bez limitu (15 zł/30 dni)
- I oczywiście LTE

Chciałbym również aktywować promocje rok ważności konta. Przed chwilą wprowadziłem kod, który jest na stronie do aktywacji (*136*11*10#), ale zamiast tego włączył mi się pakiet 300 MB :-/
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet netu i rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

Z tego co wyczytałem w Twoim poście i na stronach Plusa to wydaje mi się, że popełniłeś "czeski" błąd - przestawiłeś cyferki w kodzie aktywacyjnym wpisując zamiast *136*11*01# *136*11*10# i dlatego uruchomił Ci się pakiet 300 MB.
Swoją drogą nie rozumiem po co chciałeś aktywować pakiet SMS-y bez limitu ze wszystkimi sieciami komórkowymi + 2 GB skoro napisałeś, że go używasz? Pakiet ten jest cykliczny, a to oznacza, że aktywuje się sam o ile wcześniej go nie wyłączysz lub nie dezaktywuje się z powodu braku gotówki na jego ponowną aktywację.

Korzystniejszą obecnie taryfą jest Nowy Plush, gdzie RWK jest darmowy. Szczegóły odnośnie tej taryfy znajdziesz w tym linku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... 09#p226101
W razie wątpliwości i niejasności pytaj - ktoś odpowie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Stoprocent991
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 21:50
Lokalizacja: iNo_r.B.n.

Re: Pakiet netu i rok ważności konta

Post autor: Stoprocent991 »

Kod na rok ważności konta wziąłem ze strony Plush'a:
https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte
Po chwili dostałem SMS'a:
Promocja Pakiet Internet 300 MB została włączona. Opłata została pobrana. Pozdrawiamy, Plus
Teraz spojrzałem, że ten kod, który miał włączyć RWK, w mojej taryfie uruchamia zupełnie co innego:
9. Pakiety Internetowe:
• 300 MB (non stop), koszt: 5 zł / 30 dni (cykliczny), wł. *136*11*10# / wył.: *136*00*10#
Może w mojej obecnej taryfie nie ma możliwości włączenia RWK, albo jest jakiś inny kod na jego aktywację...

Tego pakietu używam odkąd zmieniłem taryfę na Plush bez limitu czyli + - od jakiś 2 lat, ponieważ dla mnie jest najkorzystniejszy z pakietów w tej taryfie. Z racji tego, że minęło już trochę czasu może są już jakieś korzystniejsze pakiety internetowe w np. innych taryfach (więcej GB w cenie do 20 zł), dlatego pytam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet netu i rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

W Twojej taryfie RWK aktywujesz kodem *136*11*18# i zapłacisz za nią 10 zł.

Strona, którą linkujesz dotyczy taryfy Nowy Plush, tak więc nie mogłeś aktywować tym kodem RWK będąc użytkownikiem innej taryfy.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Stoprocent991
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 21:50
Lokalizacja: iNo_r.B.n.

Re: Pakiet netu i rok ważności konta

Post autor: Stoprocent991 »

Czy oprócz tych 10 zł za aktywację będę musiał wykonać doładowanie konta na określoną kwotę aby RWK zaczął działać?
Czy po aktywacji RWK pozostałe pakiety, które mam włączone będą nadal aktywne?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet netu i rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

Tak, po aktywacji promocji RWK, aby ważność konta wydłużyła się o 365 dni w ciągu 30 dni będziesz musiał zasilić konto kwotą dowolną, ale minimum musi to być 5 zł.
Po uruchomieniu RWK pakiety, usługi i promocje nadal pozostają aktywne przy założeniu, że nie zmieniasz taryfy.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Stoprocent991
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 21:50
Lokalizacja: iNo_r.B.n.

Re: Pakiet netu i rok ważności konta

Post autor: Stoprocent991 »

sl@w_es pisze:W Twojej taryfie RWK aktywujesz kodem *136*11*18# i zapłacisz za nią 10 zł.
Od paru dni próbuje aktywować RWK i za każdym razem wyskakuje mi:
Usługa chwilowo niedostępna. Skontaktuj się z BOK
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet netu i rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

Stoprocent991 pisze:Od paru dni próbuje aktywować RWK i za każdym razem wyskakuje mi:
Usługa chwilowo niedostępna. Skontaktuj się z BOK
Przepraszam, mój błąd - zasugerowałem się taryfą PLUS NA KARTĘ BEZ LIMITU; w taryfie Plush bez limitu promocja RWK jest niedostępna. Chcąc skorzystać z promocji RWK musisz zmienić taryfę na taką w której jest RWK.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ