pełnomocnictwo

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Jaku_krakow
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 kwie 2018, o 14:34

pełnomocnictwo

Post autor: Jaku_krakow »

Witam,
przenosiłem do Państwa dwa numeru - zarejestrowane są na inną osobę, ale fizycznie ja się zajmowałem całą sprawą- nie było z tym żadnego problemu, kurierem przywiózł dokumenty właściciel podpisał i teraz są małe problemy- myślałem że pełnomocnictwo również z sieci jest przenoszone - jednak nie.

Stąd pytanie- gdzie mogę zrobić pełnomocnictwo dla siebie ? muszę iść z właścicielem numerów czy wystarczy że sam podejdzie ? czy jest jakiś koszt tego pełnomocnictwa ?

druga rzecz- jak zgasić pocztę głosową- krótkie kody nie działają Problem z połączeniem lub błędny kod MMI

trzy- co to za błąd Problem z połączeniem lub błędny kod MMI - we wcześniejszej sieci nie miałem w ogóle tego problemu ?

cztery - jaka jest cena w PLUSH za odebranie połączenia/SMS na Ukrainie oraz jaka jest cena za połączenie wychodzące/SMS do Polski

pięć- czy da się ustawić limit kosztów- ? mam 2x 20 zł- nie chciałbym wpaść w problem na Ukrainie że np. pobiorą się jakieś dodatkowe opłaty
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: pełnomocnictwo

Post autor: zbych_in_flames »

Jaku_krakow pisze:Stąd pytanie- gdzie mogę zrobić pełnomocnictwo dla siebie ? muszę iść z właścicielem numerów czy wystarczy że sam podejdzie ? czy jest jakiś koszt tego pełnomocnictwa ?
Poczytaj tutaj: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... e/PRD-3222
Jaku_krakow pisze:druga rzecz- jak zgasić pocztę głosową- krótkie kody nie działają Problem z połączeniem lub błędny kod MMI
https://bok.plus.pl/system/templates/se ... e/PRD-3407
Jaku_krakow pisze:trzy- co to za błąd Problem z połączeniem lub błędny kod MMI - we wcześniejszej sieci nie miałem w ogóle tego problemu ?
A kiedy pojawia ci się ten błąd?
Jaku_krakow pisze:cztery - jaka jest cena w PLUSH za odebranie połączenia/SMS na Ukrainie oraz jaka jest cena za połączenie wychodzące/SMS do Polski
Połączenie z Polsko na numer Ukraiński: 1,85 zł SMS 0.99 zł

Odebranie połączenia na Ukrainie 3,08 zł, odebranie SMS bezpłatnie.
Tutaj masz cały cennik dla abonamentu: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... b1d1279a96
Jaku_krakow pisze:pięć- czy da się ustawić limit kosztów- ? mam 2x 20 zł- nie chciałbym wpaść w problem na Ukrainie że np. pobiorą się jakieś dodatkowe opłaty
Tutaj masz opis: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... atk%C3%B3w
No i pamiętaj by mieć wyłączona transmisje danych w roamingu.
Jaku_krakow
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2018, o 14:34

Re: pełnomocnictwo

Post autor: Jaku_krakow »

1) szkoda że nie można zrobić normalnie w placówce PLUS-a
2) napisałem że krótkie kody nie działają- więc po co mi link do opisu z krótkimi kodami ? potrzebuje alternatywy- telefon na dział obsługi klienta- po 17 minutach oczekiwania dałem sobie spokój.
3) ten błąd pojawia się gdy próbuje skorzystać właśnie z któregokolwiek krótkiego KODU- np. do dezaktywacji poczty. Ten błąd dotyczy tylko i wyłączenie PLUSH-a w innych sieciach działa bez problemu.
4) rozumiem że gdy będzie aktywna poczta, to koszty połączeń z pocztą również będą liczone jako odebranie na ukrainie ?
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: pełnomocnictwo

Post autor: zbych_in_flames »

1. Możesz też pismo przekazać przez punkt.

2. A przeczytałeś wszystko :roll: bo tam nie ma tylko kodów:
- wysyłając SMS na bezpłatny numer 2601 o treści DEAKT PS
Na dole masz też: ##002# Połącz na dezaktywacje przekazów na pocztę.

3. Bo masz Plush ABO tak? Wtedy, krótkie kody nie działają oprócz tych na przekazy.

4. Tak, to też tam było:
- Jeżeli chcesz uniknąć dodatkowych kosztów związanych z opłatami za korzystanie z Poczty Głosowej w roamingu, przed planowanym
wyjazdem:
- jeżeli masz numer abonamentowy, anuluj wszelkie przekierowania na Pocztę Głosową wpisując do telefonu kod ##002# Połącz
ODPOWIEDZ