Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Nikita_Bennet
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 sty 2014, o 12:00

Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Nikita_Bennet »

Witajcie.
Czytając to: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... 00#p226100
mam kilka pytań.
Mam w jednym z numerów mam taryfę "plus na kartę" czy jakoś tak (wychodzące ważne do września tego roku).
Potrzebuję coś co mogę teraz włączyć a potem wyłączyć (powiedzmy żeby od września/października ponownie robiła się skarbonka.
W plushu widzę:
1. Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu - połączenia na nr stacjonarne i komórkowe + SMS/MMS + 10 GB + Pakiet Social Media (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp)
- koszt: 25 zł / ważność: 30 dni (cykliczna)*
wł.:*136*11*07# / wył.: *136*00*07#

Teoretycznie płacę 5 zł za zmianę taryfy (bo to nie jest podsieć MNVO) i potem 25 zł co miesiąc jest pobierane?

I co to jest pod pozycją:
6. Rozmowy, SMS, MMS bez limitu - połączenia na nr stacjonarne i komórkowe + nielimitowane SMS/MMS
- koszt: 25 zł* / ważność: 30 dni (usługa cykliczna)
wł.:*136*11*08# / wył.: *136*00*08#
WYKLUCZA SIĘ Z:
- "Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu"
- "Internet, rozmowy bez limitu"
- "Internet, SMS, MMS bez limitu"

też 25 zł a jest bez neta więc gdzie tutaj sens??

Ogólnie karta może pozostać potem w Plushu, bo jest w nim także rok ważności konta (jest cykliczny???).
Pytanie: jak to ogarnąć, aby wyszło jak najtaniej?
Aha, karta jest starego typu (taka bez plusmega) i nie będę jej wymieniał więc nie wiem jak wyjdzie z netem (LTE na pewno nie pójdzie). Ciekaw jestem jak zrobić, aby chodził jakiś w tych 25 pln/miesięcznie.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

Nikita_Bennet pisze:(...) Mam w jednym z numerów mam taryfę "plus na kartę" czy jakoś tak (...).
Od maja 2012 roku kiedy pojawiła się nowa taryfa Plus na kartę prawie każda następna taryfa ma w nazwie te trzy magiczne słowa. Co prawda różnie się je pisze, ale dla ucha zapis różnicy nie robi.
Nikita_Bennet pisze:W plushu widzę:
1. Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu - połączenia na nr stacjonarne i komórkowe + SMS/MMS + 10 GB + Pakiet Social Media (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp) (...).
Teoretycznie płacę 5 zł za zmianę taryfy (bo to nie jest podsieć MNVO) i potem 25 zł co miesiąc jest pobierane?
25 zł nie jest pobierane co miesiąc, a co 30 dni o ile wcześniej nie zrezygnujesz z promocji.
Nikita_Bennet pisze:I co to jest pod pozycją:
6. Rozmowy, SMS, MMS bez limitu - połączenia na nr stacjonarne i komórkowe + nielimitowane SMS/MMS (...)
też 25 zł a jest bez neta więc gdzie tutaj sens??
Jak to co jest? Dokładnie to co czytasz, a sens tej promocji jest jeśli ktoś chce skorzystać z innej promocji: Plush Internet Promo BS - pakiet internetowy za doładowanie konta. Poza tym nie każdy korzysta z internetu w komórce.
Nikita_Bennet pisze:Ogólnie karta może pozostać potem w Plushu, bo jest w nim także rok ważności konta (jest cykliczny???).
Rok ważności konta cykliczny? Niby jak?
Promocję RWK aktywujesz za darmo (kod *136*11*10#) i w ciągu 30 dni od potwierdzenia aktywacji doładowujesz konto kwotą minimum 5 zł i to wystarczy, aby ważność konta wydłużyła się o 365 dni od daty doładowania.
Chcąc skorzystać z promocji RWK po okresie owych 30-tu dni czynności opisane wyżej należy powtórzyć.
Nikita_Bennet pisze:Pytanie: jak to ogarnąć, aby wyszło jak najtaniej?
Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Pomyśl czego potrzebujesz, przelicz ile Cię wyniesie i będziesz miał odpowiedź na ostatnie pytanie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Hahahaha
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2018, o 13:34

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Hahahaha »

Witam.

Mam podpięty nr plush na kartę do ipla , oczywiście mam darmowy pakiet ipla plus (5 kanałow bez opłat ) wszystko działa. W lutym tego roku włączyłem pakiet sportowy Ipla sport na 14 dni bez opłat (chciałem potestować na IO w Korei jak to sie sprawdzi) i byłem zadowolony ale sie zagapiłem i zostało na koncie mniej niż 10zł i nie odnowiło mi pakietu i został wyłączony a chciałem korzystać jako cykliczny. Po próbach pomocy ze strony Cyfrowego Polsatu i Plusa na infolinii nic nie mogłem zrobić,cały czas odbijano piłeczkę że usługa ipla należy tu i tu powinienem szukać pomocy. Straciłem tylko czas i pieniądze na infolinii .W końcu dałem sobie spokój ze wszystkim. Chciałbym prosić na tym forum o pomoc jak włączyć pakiet Ipla sport na podpięty nr z plush na karte? Zapewniam że przez zmiane strony Ipla bodajze w lutym nic nie mogę włączyć. Proszę o rady jak to wykonać .

Wcześniej pakiet był na 14 dni bez opłat, zależy mi na przedłuzeniu w cenie 10zł jako pakiet cykliczny a nie jako płatność karta. Ktoś da radę pomóc ?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: habish »

Masz połączone konto Ipla z numerem w Plusie?
Hahahaha
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2018, o 13:34

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Hahahaha »

Tak, jest powiązane dlatego odbieram pakiet bezpłatny Ipla plus( Polsat Play, superstacja ,polsat news itd.)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: habish »

I co się dzieje gdy w aplikacji mobilnej Ipla wybierzesz "Pakiety" i dalej "Ipla Sport"?
Hahahaha
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2018, o 13:34

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Hahahaha »

Przechodzę do metody płatności , zaznaczam pakiet cykliczny potwierdzam i na podsumowaniu cały czas wyświetla sie "oczekujemy na potwierdzenie płatności przez operatora " i to trwa bardzo długo. Nie wiem może jest to numer na karte i coś inaczej trzeba zrobić pomocy, a le w lutym bez problemu mi uruchomiło pakiet sport. Dopiero jak strona Ipli na nową sie zmieniła zaczęły sie problemy ... Myślałem jeszcze przetestować to z HBO z pakietem na 14 dni .Może trzeba w tej sytuacji sms-em jakoś powłączać ? Nie wiem do ch... jak sie z tym uporać a na infolinnii nic nie pomoga.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: habish »

A spróbuj włączyć tak pakiet HBO.
Hahahaha
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2018, o 13:34

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Hahahaha »

Udało się z pakietem Rozrywka na 14dni bez opłat, zaś pakietu płatnego sport cyklicznego nie da rady włączyć. Pomożcie z tym sie uporać.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: habish »

Czyli to problem po stronie Ipli.
Opisz to tutaj: pomoc@ipla.tv
Pro3
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 24 lis 2017, o 20:09

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Pro3 »

Witam potrzebuje pomocy mam taryfe na karte Nowy Plush czyli nielimit rozmowy sms, mms i 10gb.Nigdy nie wykorzystałem 8gb. Ale teraz cały net 10gb zjadło mi na ogladąnie lekkoatletyki .Następny okres rozlicz. dopiero za 15 dni a wiadomo bez netu :-/ na plush znalazłem takie
5 GB
CENA:
5 ZŁ / 30 DNI
Wyslij SMS: PAKIET
pod numer 80025
Proszę mi powiedzieć czy oprócz 5zł za ten pakiet będę ponosił jeszcze jakieś koszty dodatkowe? Jak wygląda później sprawa z wyłączeniem dodatkowych 5gb jakieś opłaty. Myślałem tez nad innymi opcjami np. 100mb ,500mb ,1gb
A może jakieś inne opcje bo przeglądając stronę Plusha -pogubiłem się
Pomózcie ;-)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

Pro3 pisze: (...) na plush znalazłem takie
5 GB
(...) Proszę mi powiedzieć czy oprócz 5zł za ten pakiet będę ponosił jeszcze jakieś koszty dodatkowe?
Nie.
Pro3 pisze:Jak wygląda później sprawa z wyłączeniem dodatkowych 5gb jakieś opłaty.
Wyłączenie:
- *136*00*09#
- Plus Online
- DOK (tel. 601102601).
Opłaty - nie.
Pro3 pisze:Myślałem tez nad innymi opcjami np. 100mb ,500mb ,1gb
W tej taryfie, nie ma takich pakietów, a dostępny, wspomniany wyżej pakiet 5GB to moim zdaniem jedyne sensowne (ekonomiczne) rozwiązanie.
Pro3 pisze:A może jakieś inne opcje bo przeglądając stronę Plusha -pogubiłem się
Pomózcie ;-)
Raczej nie ma innych opcji.
Zajrzyj pod ten link viewtopic.php?f=99&t=17888&p=226109#p226101 (odszukaj wpis dotyczący taryfy Nowy Plush) - wszystko jest poukładane i nie pogubisz się.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Pro3
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 24 lis 2017, o 20:09

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Pro3 »

Dziękuję ;-)
A tak na marginesie wczoraj byłem w salonie Plus i Pani zaproponowała mi wyłączenie tj *136*00*07# a następnie ponowne włączenie co pobrało by 25zł. A o opcji 5gb wcale nie..dobrze ,ze jej nie posłuchałem .Jeszcze raz thx
Pro3
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 24 lis 2017, o 20:09

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Pro3 »

Witam
mam pyt. posiadam Plush na karte nielimitowane rozmowy 10gb netu za kilka dni będzie rok i mam info Ważność konta do 22.12.18.Jak mam to rozumieć że mimo że doładuję miesięczną kwotę 25zł to będzie ważne kilka dni czyli do 22go? I co dalej? znów wpisac kod jakis czy inna opcja?
Proszę o pomoc
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

Pro3 pisze:Witam
mam pyt. posiadam Plush na karte (...)
Wcześniej pisałeś:
Pro3 pisze:Witam potrzebuje pomocy mam taryfe na karte Nowy Plush (...)
Pro3,

w kontekście dalszej treści Twojej ostatniej wypowiedzi przyjmuję, że jednak chodzi o taryfę Nowy Plush, a zatem...
Jeśli doładujesz konto kwotą 25 zł to uzyska ono ważność 20 dni od daty doładowania.
Chcąc mieć dłuższą ważność aktywuj promocję Rok Ważności Konta. W taryfie Nowy Plush wykonasz to całkowicie za darmo:
- kodem *136*11*10#
- przez Plus Online lub
- aplikację mobilną.
Po aktywacji promocji (otrzymasz potwierdzenie SMS-em) doładuj konto kwotą, którą będziesz uważał za najbardziej stosowną (minimum 5 zł), a jego ważność zostanie wydłużona o 365 dni od daty doładowania.
Na doładowanie konta po aktywacji promocji masz 30 dni (ważność promocji).
Aktywacji RWK możesz dokonywać przed każdym zasileniem konta.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ