WiFi Calling już w Plusie! Przetestuj!

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: WiFi Calling już w Plusie! Przetestuj!

Post autor: habish »

Ja mam.
bruneti
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 18:05

Re: WiFi Calling już w Plusie! Przetestuj!

Post autor: bruneti »

Ja wysłałem zgłoszenie 15 dni temu, czyli raczej nie dostałem się do grupy testerow:-(

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: WiFi Calling już w Plusie! Przetestuj!

Post autor: habish »

Nie dostałeś żadnego SMSa?
bruneti
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 18:05

Re: WiFi Calling już w Plusie! Przetestuj!

Post autor: bruneti »

Nie wypelnilem formularz na stronie internetowej i chyba do 14 dni miałem czekać. Ale na tym się skończyło.

EDIT:
środa, 7 października 2015, 16:52

Dostałem smsa z linkiem do aplikacji :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 8 paź 2015, o 07:57 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów
Harry Haller
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 7 paź 2015, o 10:01

Re: WiFi Calling już w Plusie! Przetestuj!

Post autor: Harry Haller »

Zapisywalem sie do testow z wszystkich 4 numerow plusa, ktorymi dysponuje, i za kazdym razem plus zlal mnie cieplym moczem. Nawet nie dostałem sms, że mnie nie wybrali. A przydałoby się, bo w robocie nie mam zasiegu, a mam wifi.
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Wi-fi calling w Plusie

Post autor: g-rs »

Czy wiadomo kiedy mają zakończyć się testy usługi i kiedy ma być wdrożona dla wszystkich użytkowników?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: WiFi Calling już w Plusie! Przetestuj!

Post autor: sl@w_es »

@ „g-rs”,

po pierwsze to pkt 1 Regulaminu PlusForum:
Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.
po drugie pkt 11:
Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
po trzecie to na stronie http://www.plus.pl/wificalling masz wszystko, łącznie z Regulaminami; zresztą, na FORUM też są linki do Regulaminów.

Szukajcie, a znajdziecie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: WiFi Calling już w Plusie! Przetestuj!

Post autor: g-rs »

sl@w_es pisze:@ „g-rs”,

po pierwsze to pkt 1 Regulaminu PlusForum:
Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.
Po pierwsze to nie wiem o co chodzi. Może jaśniej - gdzie naruszyłem ten punkt?
sl@w_es pisze: po drugie pkt 11:
Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
Po drugie to pisze się wi-fi a nie wifi :!: Po wpisaniu do szukajki prawidłowego zwrotu nie znajduje niczego.
sl@w_es pisze: po trzecie to na stronie http://www.plus.pl/wificalling masz wszystko, łącznie z Regulaminami; zresztą, na FORUM też są linki do Regulaminów.
Po trzecie na zalinkowanej stronie nie ma odpowiedzi na drugą część mojego pytania.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: WiFi Calling już w Plusie! Przetestuj!

Post autor: sl@w_es »

g-rs pisze: Po pierwsze to nie wiem o co chodzi. Może jaśniej - gdzie naruszyłem ten punkt?
Nie zastosowałeś się do pkt 11, a więc naruszyłeś pkt 1.

[quote=""g-rs"]Po drugie to pisze się wi-fi a nie wifi :!: Po wpisaniu do szukajki prawidłowego zwrotu nie znajduje niczego.[/quote]
Nie doszukałem się w mojej wypowiedzi zwrotu Wi-Fi (poza tytułem, który z automatu jest taki jak pierwszy post wątku - można to zmienić), ale jak widzisz orientuję się jak należy poprawnie pisać. Zauważ jednak, że to nie ja jestem autorem tego wątku i nie zamierzam poprawiać Administratora. Jeśli Tobie tak bardzo przeszkadza ta pisownia to najzwyczajniej mogłeś zamieścić prawidłową w swoim poście, a nie zgadzać się na błąd z automatu.

Nie mam pojęcia co wpisujesz w okienku wyszukiwarki, ale u mnie po wpisaniu słowa "calling" masz wynik:

Znalezione wyniki: 3: calling
g-rs pisze:Po trzecie na zalinkowanej stronie nie ma odpowiedzi na drugą część mojego pytania.
W takim przypadku należy postępować zgodnie z pkt 11:
sl@w_es pisze:(...) lub kontynuujemy dany wątek.
Nie będziemy przecież zakładać nowego wątku tylko dlatego, że ktoś postawi w innym miejscu przecinek.

Jeśli Twoim zdaniem moja odpowiedź jest niewystarczająca to sugeruję postąpić zgodnie z pkt 21 Reg. PF - ten wątek nie dotyczy spraw organizacyjnych.
[color=#0000BF]Regulamin PlusForum[/color] pisze:Rejestrując się na „Plus Forum” zgadzasz się na poniższe warunki. (Regulamin PF - przyp. sl@w_es) Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Plus Forum”. (...)
Koniec OT w tym temacie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
drma
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2017, o 18:43

VIFI Calling

Post autor: drma »

Witam,

Czy w Plusie jest możliwość wykupienia usługi VIFI Calling?
gp-t1000
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 4 sty 2018, o 19:24

Wi-Fi Calling - kiedy będzie dostępny?

Post autor: gp-t1000 »

Dzień dobry,

chciałem się dowiedzieć kiedy będzie dostępna usługa Wi-Fi Calling. W aplikacji Plus On Line w zakładce aplikacje już jest dostępna. Lecz po zainstalowaniu i próbie zarejestrowania pod mój numer wyświetla się wiadomość "nie jesteś zarejestrowany jako użytkownik usługi wifi calling w sieci plus". Czy da się w jakiś sposób zarejestrować? Albo brać udział w testach?

Pozdrawiam
Grzegorz P.
Dikstra
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 sty 2018, o 17:42

Re: Wi-Fi Calling - kiedy będzie dostępny?

Post autor: Dikstra »

Wydaje mi się, że już niebawem powinni wprowadzić, w końcu czekamy i czekamy :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: WiFi Calling już w Plusie! Przetestuj!

Post autor: mariusz9a »

A Wy tak poważnie będziecie z tego korzystać, czy raczej jako ciekawostka? Bo tak prawdę mówiąc to obecnie przy taryfach no limit to ta usługa wydaje się być troche bez sensu:( Nawet UPC zlikwidowało usługę "upc phone" bo stała się ona bezsensowna...
Jedynie widzę zastosowanie gdzieś na urlopie w hotelu gdzie jest brak zasięgu a mają wifi (chociaż zazwyczaj to wifi działa tak że i tak nie pogadamy...).

Wysłane z mojego Moto G Play przy użyciu Tapatalka
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
gregmar
Prawie PlusManiak
Posty: 48
Rejestracja: 30 sie 2013, o 10:17

Re: WiFi Calling już w Plusie! Przetestuj!

Post autor: gregmar »

Byle by szybko wprowadzili bo ich zasięg jest tragiczny, przynajmniej u mnie.
Dawniej było ok, ale od jakiegoś czasu tragedia, 2 numery już czekają na przeniesienie a kolejny w niedalekiej przyszłości,
a Wifi Calling jak nie ma tak nie ma.
grzegorz
wiesiorek
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 5 lis 2017, o 20:25

Wi-Fi Calling

Post autor: wiesiorek »

Witam.
Znalazłem taką oto informację
"W Plusie możesz przetestować usługę Wi-Fi Calling – rozmowy poprzez Wi-Fi, wykorzystując Twój numer telefonu."
Czy wiadomo już coś więcej o tej usłudze, wynikach testów itp.
ODPOWIEDZ