Częste rozłączanie rozmów telefonicznych

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
martynax16
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 sie 2013, o 08:46

Częste rozłączanie rozmów telefonicznych

Post autor: martynax16 »

Witam,
Od pewnego czasu (ok. miesiąc) z moim zasięgiem zaczęło dziać się coś dziwnego. Początkowo rozmowę rozłączało bardzo rzadko, wtedy praktycznie mi to nie przeszkadzało. Mogłoby się to wydawać normalne gdybym tego tego zasięgu nie miała, lecz mój telefon pokazuje 3-4 kreski. Tak dzieje się gdy rozmawiam z każdym, niezależnie od sieci. Czasem podczas jednej rozmowy potrafi mnie rozłączyć z 5-10 razy. Miałam już trzykrotnie wymienianą komórkę lecz problem nadal istnieje.

Proszę o pomoc. :-(
Zanina18
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2018, o 09:45

Kiepski zasięg

Post autor: Zanina18 »

Witam.
W sieci Plus jestem już od ładnych paru lat i do około 2016 praktycznie nie narzekałam, bo było wszystko w miarę w porządku. Jednak dzisiaj nerwy mi już puściły po tym jak już kolejny raz wysyłając sms-a mimo zasięgu (na niby, bo tak to określam) straciłam dobre pół godziny. Dzwoniąc do kogoś co chwila nas rozłączało, a inni nie mogli się dodzwonić. Dodam tylko, że nie jest to problem telefonu, a przypadek nie jest odosobniony.
Naprawdę mam dość tej sytuacji, bo to są jakieś kpiny żeby w XXI wieku nie było dobrego zasięgu to jest jakieś niepoważne zwłaszcza, że na mapie zasięgu plusa moje miejsce zamieszkania jest niby w dobrym zasięgu i nie powinnam mieć problemów.
Wysyła się rakiety w kosmos, tworzy roboty biomechaniczne, a zasięgu wciąż nie ma albo się robi na gorsze. :evil:

Ciekawe czy znajdę jeszcze więcej osób w podobnej sytuacji...
Zanina18
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2018, o 09:45

Re: Częste rozłączanie rozmów telefonicznych

Post autor: Zanina18 »

Fajnie że ktoś się tym zainteresował!!!!!!!
marcin19883
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2016, o 15:46

Re: Częste rozłączanie rozmów telefonicznych

Post autor: marcin19883 »

Jaki telefon? Czy odbierasz na nim zasięg lte?
ODPOWIEDZ