Nie otrzymuję hasła sesji do Plus Online

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
grubskee
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sie 2014, o 14:02

Nie otrzymuję hasła sesji do Plus Online

Post autor: grubskee »

Witam,
wyrabiałem nową kartę, poprzednia zgubiona. Chcę się zalogować do Plus Online wpisuje numer telefonu i 4 ostatnie cyfry kodu PUK przechodzę dalej, powinienem otrzymać sms z hasłem sesji, a jednak go nie otrzymuję.
Telefon to Lumia 520, taryfa MixPlus 6, 42 doładowania po 30 zł.
GuttPL
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lis 2014, o 15:04

Plus Online - nie dochodzi hasło sesji

Post autor: GuttPL »

Witam.
Posiadam Internet mobilny LTE. Od kilku dni bezskutecznie próbuję się zalogować poprzez Plus Online to znaczy wpisuje numer telefonu oraz e-haslo po czym przenosi mnie do dalszego etapu czyli "podaj hasło sesji", które rzekomo powinienem otrzymać smsem, lecz niestety żadnego hasła sesji od kilku dni i kilkunastu logowań nie otrzymałem?
Czy to jakiś ogólny problem?
woj480ciech
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2014, o 23:41

Hasło sesji, brak

Post autor: woj480ciech »

Witam serdecznie.
Mam problem z hasłem sesji, a mianowicie po udanym logowania nie dostaję sms-a do aplikacji Plus z tym kodem. Wcześniej problemu nie było. Problem zauważyłem dopiero wczoraj. Na początku myślałem, że to problem chwilowy i za kawałek powinno być dobrze, ale się myliłem.
Jak to naprawić?
Pozdrawiam.
Drsabin78
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2015, o 16:39

Re: Nie otrzymuję hasła sesji do Plus Online

Post autor: Drsabin78 »

grubskee pisze:Witam,
wyrabiałem nową kartę, poprzednia zgubiona. Chcę się zalogować do Plus Online wpisuje numer telefonu i 4 ostatnie cyfry kodu PUK przechodzę dalej, powinienem otrzymać sms z hasłem sesji, a jednak go nie otrzymuję.
Telefon to Lumia 520, taryfa MixPlus 6, 42 doładowania po 30 zł.
u mnie była dokłądnie taka sama sytuacja musiałem się udać do punktu i dopiero tam okazało się że coś nie tak w ustawieniach, od tamtego czasu wszystko już jest ok.
ODPOWIEDZ