Czy przejdziesz do 36.6?

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...

Czy przejdziesz do 36.6?

Tak
1
7%
Nie
9
64%
Przejdę gdy będzie ciekawsza oferta
4
29%
 
Liczba głosów: 14

pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Czy przejdziesz do 36.6?

Post autor: pawelryb »

Czy przejdziesz do 36.6?
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

Niestety ale nie ma możliwości migracji z MixPlusa czy Simplusa na 36.6
Trzeba zrezygnować z numeru w Simplusie a w MixPlusie trzeba wcześniej dokonać wszystkich doładowań
i po prostu kupić nowy numer w 36.6
mati
PlusManiak
Posty: 148
Rejestracja: 11 lis 2007, o 10:27

Post autor: mati »

może kiedyś, a przynajmniej nie mówię NIE
Awatar użytkownika
Kamil
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 24 gru 2007, o 16:05
Lokalizacja: Kosina
Kontakt:

Re: Czy przejdziesz do 36.6?

Post autor: Kamil »

pawelryb pisze:Czy przejdziesz do 36.6?
a ja nie przejdę ;)
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Post autor: PlusUser »

Raczej nie
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
bombel
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 20:52
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: bombel »

ja może kiedyś przejdę. Teraz mam mixplus i jeszcze dużo doładowań mi zostało
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Zdecydowanie za mało usług obniżających koszty połączeń. Pomysł ze znajomymi do których dostajemy zniżkę na połączenia przez określony czas to pomyłka jakaś :/ Będę miał taniej np przez rok a później co? Zmiana operatora lub numeru i od nowa? Bez sensowny pomysł.
Bardzo ciekawa jest nowa platforma (Lucent) - wreszcie wszystko jest rozliczane natychmiast a nie z poślizgiem. Z niecierpliwością czekam na możliwość migracji ze swoim mixPlusem na nową platformę :-) Tak dla ciekawości z Lucenta korzystają pre-paidy w Orange.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
retrospektywna

Post autor: retrospektywna »

Nie, bo mam mixa. A poza tym nie widzę jakoś wiekszych korzyści po przejściu do 36.6.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

A ja Wam powiem, że ta oferta nie jest wcale zła. Ostatnio po tym, jak dodali pakiety internetowe oraz Gadkę Szmatkę uważam, że może śmiało konkurować z Simplusem i innymi ofertami pre-paid, tylko że w segmencie młodzieżowym.
Jak zapewne większość z Was zauważyła, że to nie jest "typowa" taryfa - jest ona bowiem skierowana do młodzieży, która ma swoje potrzeby i styl komunikacji (owe SMSy do wszystkich w Plusie w ramach Esów Floresów są według mnie trafnym pomysłem).
Sam jestem użytkownikiem telefonu należącym do tego segmentu i muszę przyznać, że trochę się męczę z Kubalą 25, aby wyrobić w ciągu miesiąca bez nadpłaty. A jak zobaczyłem Taryfy Syberyjskie to myślałem, że mnie szlag trafi - 1 min = 3 smsy (taki przelicznik jest dla mnie nie do przyjęcia). Teraz czekam, aż się umowa skończy i jeśli nie zaoferują nic specjalnego, to chyba się do 36.6 przeniosę na stałe, tym bardziej że moi najlepsi znajomi i rodzina mają telefony w Plusie, co mi się zdecydowanie bardziej opłaci. Aczkolwiek jeśli będą rozwijać tę taryfę, to tym lepiej dla nas ;-)
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

nie przejdę... mógłbym przejść, ale gdyby można mieć ten sam numer, czyli zmienić taryfę SMSem (tak jak to jest w Orange). Co mnie przekonuje do 36i6? - za darmo 10zł co miesiąc, a więc mam już taniej SMSy, MMSy (które i tak są tańsze bez tych 10zł niż w Simplusie po stażu 6 miesięcy), taniej minutę do wszystkich sieci, taniej SMSy do Plusa, w Simplusie muszę wydać co najmniej 5zł miesięcznie, zaś w 36i6 3zł... Do tego Gadka Szmatka i duże Pakiety Internetowe, w których rozliczanie co 100KB przy długich wizytach nie gra zbytniej roli... :) Szkoda tylko, że minuty wewnątrz sieci nie ma chociaż po 20gr, bo nie zawsze wszystko da się załatwić SMSami... :)
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Nie przejdę.Dlaczego?Wszelkie promocje to sztuczne pompowanie produktu aby zaczął się sprzedawać.A gdy wzrasta na niego popyt?Drożeje lub pozbywa sie promocji ;-) Wziąłem wczoraj mixa i przez rok mam zamiar kontynuować swoje przygody z tą ofertą.
ODPOWIEDZ