Mój IE11 nie otwiera Plus Online

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Szkrobi
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 gru 2014, o 15:54

Mój IE11 nie otwiera Plus Online

Post autor: Szkrobi »

Ciekawy choć irytujący problem który byłby dla wielu nie do przejścia ale mam zainstalowane 4 różne przeglądarki więc problemu nie ma. Jednak irytuje mnie dlaczego na IE11 występuje.
Komputer PC z Windows 8.1 i przeglądarką IE11. Przeglądarka otwiera wszystkie strony tego świata ( a surfuję dużo) za wyjątkiem strony logowania się do plus online czyli http://online.plus.pl/ - strona ta jako jedyna wyświetla na biało informację że "Nie można wyświetlić tej strony". Kiedyś strona ta się normalnie otwierała i nagle przestała. Na innych przeglądarkach na tym samym PC tj. Chrome, Firefox, Opera i Maxthon otwiera się normalnie. Przewertowałem i wykonałem znalezione w sieci porady i nic. Strona logowania Plus Online dla przeglądarki Internet Explorer 11 jest nie do otwarcia :lol:
Awatar użytkownika
Kazimierz.Henryk
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2015, o 11:57

Re: Mój IE11 nie otwiera Plus Online

Post autor: Kazimierz.Henryk »

Szkrobi pisze:Ciekawy choć irytujący problem który byłby dla wielu nie do przejścia ale mam zainstalowane 4 różne przeglądarki więc problemu nie ma. Jednak irytuje mnie dlaczego na IE11 występuje.
Komputer PC z Windows 8.1 i przeglądarką IE11. Przeglądarka otwiera wszystkie strony tego świata ( a surfuję dużo) za wyjątkiem strony logowania się do plus online czyli http://online.plus.pl/ - strona ta jako jedyna wyświetla na biało informację że "Nie można wyświetlić tej strony". Kiedyś strona ta się normalnie otwierała i nagle przestała. Na innych przeglądarkach na tym samym PC tj. Chrome, Firefox, Opera i Maxthon otwiera się normalnie. Przewertowałem i wykonałem znalezione w sieci porady i nic. Strona logowania Plus Online dla przeglądarki Internet Explorer 11 jest nie do otwarcia :lol:

Spróbuj wyczyścić całą historię przeglądania i wszystkie podpunkty jakie będą dostępne. Oraz przez przeglądarkę IE 11 pobierz najnowszą wtyczkę do tej przeglądarki i ją zainstaluj (adobe flash player) ze strony producenta.
ODPOWIEDZ