1000 sms do wszystkich sieci

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
lovedsmilex
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:32

1000 sms do wszystkich sieci

Post autor: lovedsmilex »

Witam. Posiadam taryfę PNK do wszystkich. Doładowalem konto za 10 zł i chciałem aktywować pakiey 1000 sms do wszystkich sieci, jednakże gdy wpisuje poprawny kod *136*11*02# wyskakuje mi komunikat "usługa chwilowo niedostępna. Skontaktuj się z BOK" . Poradzicie coś?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 1000 sms do wszystkich sieci

Post autor: sl@w_es »

Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci dostępny jest w taryfie PNK Więcej internetu i SMS-ów.
Chcąc z niego skorzystać należy zmienić taryfę; kod: *147*15#, koszt 3zł.
Zmiana taryfy spowoduje też zmianę dotychczasowych promocji i usługi.

Szczegóły na stronach:

- http://www.plus.pl/na-karte/taryfy-wiecej
- http://www.plus.pl/uslugi/krotkie-kody- ... e-na-karte

Na obu w/w stronach należy wybrać właściwe zakładki.

Jeśli zdecydujesz się na zmianę taryfy to po jej aktywacji należy najpierw uruchomić promocję 1000 SMS-ów, a następnie zasilić konto.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Drsabin78
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2015, o 16:39

Re: 1000 sms do wszystkich sieci

Post autor: Drsabin78 »

lovedsmilex pisze:Witam. Posiadam taryfę PNK do wszystkich. Doładowalem konto za 10 zł i chciałem aktywować pakiey 1000 sms do wszystkich sieci, jednakże gdy wpisuje poprawny kod *136*11*02# wyskakuje mi komunikat "usługa chwilowo niedostępna. Skontaktuj się z BOK" . Poradzicie coś?
Musisz zadzwonić na infolinię, albo podejść do punktu może oni coś zaradzą, bo nie powinno tak być.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 1000 sms do wszystkich sieci

Post autor: sl@w_es »

Drsabin78 pisze:
lovedsmilex pisze:Witam. Posiadam taryfę PNK do wszystkich. Doładowalem konto za 10 zł i chciałem aktywować pakiey 1000 sms do wszystkich sieci, jednakże gdy wpisuje poprawny kod *136*11*02# wyskakuje mi komunikat "usługa chwilowo niedostępna. Skontaktuj się z BOK" . Poradzicie coś?
Musisz zadzwonić na infolinię, albo podejść do punktu może oni coś zaradzą, bo nie powinno tak być.
Bzdura, przeczytaj co napisałem wcześniej. Podjęta została próba uruchomienia pakietu przeznaczonego dla innej taryfy.

Odchodząc od tematu...
Czytam Twoje dotychczasowe posty i odnoszę wrażenie, że piszesz po to żeby pisać, a nie żeby pomóc. "Archeologia" również dobitnie o tym świadczy.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ