Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Dawid9216
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 mar 2013, o 18:13

Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: Dawid9216 »

Witajcie,

Proszę Was o pomoc. Mam telefon na kartę i pobrałem sobie aplikację Plus Online.Na stronie jest napisane: " Jeśli jesteś Abonentem Plus na Kartę lub Plus Mix, Logowanie nie jest wymagane.
Po pobraniu aplikacji na swój smartfon możesz korzystać
z jej wszystkich opcji'. Ktoś wie jaka może być przyczyna tego problemu?

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź :)
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: PWojciechowska »

Musisz znać cztery ostatnie liczy PUK, które będą oprócz nr telefonu potrzebne do zalogowania w aplikacji. Jak nie znasz tych 4 ostatnich cyfr musisz zadzwonic do. BOK.
Dawid9216
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2013, o 18:13

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: Dawid9216 »

PWojciechowska, bardzo Ci dziękuje za tak szybką i co najważniejsze DOBRĄ odpowiedź. Wszystko już działa jak należy.
Temat uważam za zamknięty.
Pozdrawiam serdecznie!
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: amaryl556 »

Odświeżam temat. Córka błędnie wprowadziła hasło na aplikacji mobilnej plus online. Kod Plus5 nie działa. Nie wiem które ostatnie cztery PUK mam wprowadzić ze starego PUK czy z nowej karty SIM ostatnie cztery. Dziękuję za odpowiedź
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: PWojciechowska »

Ze starego, z pierwszej karty, nie np po wymianie. Niestety jeżeli sie nie zna PUK, to trzeba zadzwonić do BOK. Musi to zrobić osoba, na którą zarejestrowany jest numer. Inaczej nie podadzą.
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: amaryl556 »

PWojciechowska pisze:Ze starego, z pierwszej karty, nie np po wymianie. Niestety jeżeli sie nie zna PUK, to trzeba zadzwonić do BOK. Musi to zrobić osoba, na którą zarejestrowany jest numer. Inaczej nie podadzą.
Że starego też nie działa podane jednorazowe z bok też nie usunąłem tę aplikację
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: PWojciechowska »

To nie ma być jedorazowe, tylko trzeba poprosić o podanie 4 ostatnich cyfr z kodu PUK z pierwszej karty SIM, z tego plastiku, który byl ze starterem. Oni to mają w systemie. Kod jednorazowy potrzebny jest do Plus Online w komputerze, a nie w aplikacji na telefon. Aplikacja działa, tylko trzeba chcieć ją skonfigurować i uruchomić.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: sl@w_es »

@ „PWojciechowska”,

wydaje mi się, że trochę namieszałaś koledze amaryl556.

Przeglądając jego wcześniejsze wpisy sądzę, że cały czas chodzi mu o logowanie na numer z oferty abonamentowej (o czym świadczy wzmianka o PlusKod5 i haśle).

Sposoby logowania do aplikacji mobilnej Plus Online przedstawione zostały na stronach:

* http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=4606

* http://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online


@ „amaryl556”,

mając numer w abonamencie logujesz się zgodnie z Regulaminem korzystania z aplikacji Mobilny Plus Online działka Zasady korzystania z Aplikacji pkt 1a i 1b.
Jeśli kody (PlusKod5 czy e-Hasło) nie działają to konieczny jest kontakt z BOK, gdzie podadzą Ci prawidłowe.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: amaryl556 »

Dzięki Panie Moderatorze. Sprawa przedstawia się tak: z przeglądarki internetowej na komputerze stacjonarnym mogłem się lokować po podaniu numeru telefonu i e-hasła. Z aplikacji mobilnej nie. Występował komunikat że wykorzystano wszystkie próby logowania. Z BOK otrzymałem sms jednorazowe hasło w celu zmiany poprzedniego. To też nie pomogło i skutkowało takim samym komunikatem. Otrzymane poprzednio kody z Plusa w trakcie połączenia z BOK były pozytywnie zweryfikowane. Na stacjonarnym w przeglądarce zmieniłem e-hasło ale problem występuje nadal w aplikacji mobilnej. Przy przedłużeniu umowy abonamentowej zmieniłem też telefon ale to chyba nie stanowi opisanego problemu. Za pomoc dziękuję.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: sl@w_es »

Może to banalne co teraz napiszę, ale przyjmuję, że dane do logowania wpisujesz dla właściwej karty SIM?
A telefon łączy się prawidłowo z internetem? Jest skonfigurowany?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: amaryl556 »

Tak mam dwa numery w Plusie i oba w abonamencie. Jeden działa prawidłowo a z drugim są kłopoty. Córeczka pokręciła e-hasło i stąd ten problem. Na moim wszystko jest ok. Net działa prawidłowo ustawienia są ok.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: sl@w_es »

To może po zmianie haseł dostępu przez stronę internetową wyłącz i włącz telefon.
Jeśli nie zadziała to nie mam już innych pomysłów jak tylko kontakt z BOK.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Problem z zalogowaniem w Plus Online na Windows Phone

Post autor: amaryl556 »

Odinstalowalem narazie
ODPOWIEDZ