Plus online

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
luck1985
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lis 2014, o 14:25

Plus online

Post autor: luck1985 »

Nie pamiętam hasła do plus online.
Kombinowałem kilka razy i zawsze mam info, że wykorzystałem limit i mam się zgłosić do BOK.

Wykonałem 6 telefonów i do dzisiaj nie mogę się zalogować do swojego konta online.

Obsługa, to D N O!

Jak w banku miałem problem, to wszystko załatwiłem przez telefon- BANK. A tutaj problem ze wszystkim w sprawie TELEFONU KOMÓRKOWEGO"?! WTF?!

Po 3 telefonach zawsze to samo- przyjdzie sms z hasłem/kodem. Nic nie przyszło.
Listowanie przysłali kod- nie wiem za bardzo co oznacza jeden znaczek, ale chyba dwa razy przecinek :lol: Jednorazowe hasło nie działa.

Pan przez tel prosi do słuchawki WŁAŚCICIELA numeru. Pani (właściciel numeru) tłumaczy na BOK, że się nie zna na tym i mają mi tłumaczyć- NIE. Znowu gadka o właścicielu numeru.

Po kilku kolejnych telefonach udało nam się zmienić meila i teraz przychodzi meil z FV na inny adres. Dobre i to....

Zapomniałem hasło i od miesiąca nie mogę się zalogować. Ręce i nie tylko opadają. Jestem bardzo zadowolony że się pozbyłem tego numeru i uciekłem do innej sieci.
Totalne dno i 5 łokci mułu.

Pani z callcenter mnie namówiła na mało sensowny abonament, nie dodała jednego ważnego faktu co do ilości neta w abonamencie. Żebym miał 3GB netu miałem brać sam abo bez telefonu, bo z telefon tylko 0,5 GB- taki mały szczegół......

Problem żeby się zalogować do swojego konta.

Odliczam dni i rezygnujemy z tej szopki, bo ile można.
10 lat, ale to co się wyrabia w plusie od jakiegoś czasu to jakiś śmiech na sali.

W innej sieci kontakt meilowy i nawet mi odpisali w majowy weekend. Nie musiałem dzwonić na BOK- zapewne płatne, bo trzeba dopłacić teraz.....
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Plus online

Post autor: niko10 »

No popatrz, ja przeczytałem gdzieś, że dziennie do Plus online loguje się kilkaset tysięcy ludzi, a a Ty po 6 telefonach nie potrafisz się zalogować, no co za pech. :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Plus online

Post autor: sl@w_es »

Temat/tytuł wątku Plus online i co dalej?

Z Twojej wypowiedzi wynika, że masz więcej niż jeden problem, więc trudno mi zrozumieć dlaczego wszystko sprowadziłeś do wspólnego mianownika: Plus Online?
FORUM to nie BOK, gdzie podczas jednego zgłoszenia możesz zapytać/zgłaszać więcej problematycznych zagadnień.

Regulamin PlusForum pkt 8:
Temat wątku powinien być odpowiednio sformułowany, powinien jednocześnie określać treść wątku. Całość piszemy w polu "Temat", w opisie możemy umieścić dodatkowe informacje.
Poza w/w zacytowanym pkt są jeszcze inne, które masz głębokim poważaniu, ale co tam jakiś Regulamin - Twoje musi być na wierzchu. Ok, niech będzie, ale pod warunkiem respektowania obowiązujących zasad.

Bardzo proszę o zapoznanie się z Regulaminem PlusForum, a zwłaszcza pkt: 1, 8, 11, 16.

Mając na uwadze powyższe zasady temat ZAMYKAM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany