Problem MMS

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Hyori
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lip 2015, o 21:59

Problem MMS

Post autor: Hyori »

Witam mam (mały?) problem z wysyłaniem wiadomości mms, przeglądałem już trochę forum kierowałem sie krokami opisamymi przez osoby w tematach lecz nie udało mi się naprawić tego problemu ustawienia apn są w porządku, jest dostęp do internetu, transmisja danych, ee sam nie wiem co jeszcze mógłbym wpisać, walczyłem z tym manualnie, pobierałem ustawienia ze strony plusa i do internetu i do mms resetowałem telefon a nwet posunąłem się do ostateczności jaką było przywrócenie ustawień fabrycznych o dziwo nadal nie mogę wysłać mms
Wiadomość cały czas wisi w kolejce do wysłania a jedyna wiadomość jaka się pojawia to -"nie można teraz wysłać wiadomości zostanie ona wysłana gdy usługa będzie dostępna"
Jeśli ktoś wie jak sobie z tym poradzić prosiłbym o pomoc, błąd ten męczy mnie od 2 tygodni, nic praktycznie nie zmieniałem w ustawieniach nie instalowałem dodatkowego oprogramowania czy też aplikacji sam nie grzebałem przed wystąpieniem błędu w ustawieniach.
ODPOWIEDZ