Ja+Zdrowie - Tutorial

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Ja+Zdrowie - Tutorial

Post autor: Garjusz »

Plus jest pierwszą polską siecią komórkową, która przygotowała dla swoich klientów usługę dostępową do porad profilaktyczno-medycznych za pomocą smartfona lub tabletu w postaci wideokonsultacji, czatu i zwykłej rozmowy. Partnerem medycznym rozwiązania jest Falck Medycyna Sp. z o.o, czyli od lat znany i ceniony na naszym rynku podmiot leczniczy, lider w obszarze ratownictwa medycznego, pełniący funkcję Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (NZOZ).

Ja+Zdrowie jest usługą dostępową do Wirtualnej Przychodni, która pozwala porozmawiać z lekarzem, pielęgniarką bądź położną, zasięgnąć porady, skonsultować wyniki badań wtedy, kiedy jest to potrzebne, bez zapisywania się w grafik na konkretny dzień i godzinę. Teraz jest to bardzo proste i nie trzeba wychodzić z domu, dojeżdżać w korkach, czekać w kolejce w przychodni. Wystarczy zainstalować na swoim smartfonie lub tablecie aplikację Ja+Zdrowie i połączyć się przez Internet. Lekarz rodzinny jest zawsze pod ręką.

Aplikacja Jq+Zdrowie zapewnia:

całodobowy dostęp do lekarza rodzinnego,
konsultacje z pielęgniarka/położną w godz. 8-22,
konsultacje wyników badań z lekarzem,
informacje o dyżurach lekarskich, nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej, dyżurujących aptekach,
ustalenie najkrótszej kolejki do konsultacji lub badania diagnostycznego w ramach NFZ.

Więcej informacja http://www.plus.pl/zdrowie

Ja+Zdrowie - Tutorial:

[youtube]sC8ZjBy_O8w[/youtube]
AnnaMaria12
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2015, o 22:47

Re: Ja+Zdrowie - Tutorial

Post autor: AnnaMaria12 »

Słyszałam o tym dużo dobrego, ale ja jak narazie wolę wizytę w cztery oczy, jednak wirtualne zapisy bez czekania w kolejkach to naprawdę super sprawa :)
ODPOWIEDZ