Zasięg sieci Plus

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

To kolo mnie! :) SUPER :D
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Post autor: fajny52 »

Czy zamierzają rozszerzyć zasięg poprzez postawienie BTS-a w Mikołowie (woj. śląskie)?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

fajny52 pisze:Czy zamierzają rozszerzyć zasięg poprzez postawienie BTS-a w Mikołowie (woj. śląskie)?
W Mikołowie działa kilka BTSów oraz kilka nodeB. Aż tak źle tam z zasięgiem? Mam kumpla z Mikołowa, ma telefon w Plusie i jak na razie nie narzeka ;-) No ale wiadomo nie wszędzie jest takie samo pokrycie...

Robi się straszy OT. Co do zasięgu to jest o tym specjalny temat na forum.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Kędzierzyn - Koźle - uruchomiono 3G.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Post autor: fajny52 »

mariusz9a pisze:
fajny52 pisze:Czy zamierzają rozszerzyć zasięg poprzez postawienie BTS-a w Mikołowie (woj. śląskie)?
W Mikołowie działa kilka BTSów oraz kilka nodeB. Aż tak źle tam z zasięgiem? Mam kumpla z Mikołowa, ma telefon w Plusie i jak na razie nie narzeka ;-) No ale wiadomo nie wszędzie jest takie samo pokrycie...

Robi się straszy OT. Co do zasięgu to jest o tym specjalny temat na forum.
Chodzi dokładnie o dzielnicę Mikołowa Borowa Wieś tu niestety nie jest tak różowo jak w samym Mikołowie. Mam nadzieję, że Plus GSM ma zamiar w najbliższej przyszłości postawić Bts-sa w Borowej Wsi.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

fajny52 pisze:Chodzi dokładnie o dzielnicę Mikołowa Borowa Wieś tu niestety nie jest tak różowo jak w samym Mikołowie. Mam nadzieję, że Plus GSM ma zamiar w najbliższej przyszłości postawić Bts-sa w Borowej Wsi.
Niestety nie wiem gdzie ta dzielnica się znajduje, także zamieszczam mapkę całego Mikołowa wraz z nadajnikami planowanymi oraz tymi co już działają. Jeśli mapka jest zbyt bardzo powiększona i nie obejmuje interesującego fragmentu to proszę napisać, zamieszczę nową.
ObrazekObrazek
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Piotrek22
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 10 paź 2008, o 13:22
Lokalizacja: k/Poddebic

Przedłużyłem umowe i mam problem

Post autor: Piotrek22 »

Od miesiąca przedłużyłem umowę w Plusie, zakupiłem nowy tel. i mam teraz problem, ponieważ pojawiły się problemy z zasięgiem w mojej okolicy. Zgłosiłem do operatora że tak owy problem występuje a wcześniej tego nie było. Ja korzystać z telefonu nie mogę, wyskakuje mi błąd sieci i potem szukanie sieci a dział techniczny nie naprawił, bo nie widzę efektów. Czy można coś z tym faktem zrobić bo jestem trochę zbulwersowany. Mama ma w Plusie i ma to samo ale na kartę. Co mi doradzacie? Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam.


Staraj sie używać przecinków i kropek, ponieważ trochę ciężko zrozumieć wypowiedź pisaną jednym ciągiem.
Temat został przeniesiony, ponieważ chodzi w nim o zasięg.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2008, o 17:34 przez Piotrek22, łącznie zmieniany 1 raz.
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

Raczej po prostu z tym nic nie zrobisz, masz pecha, najlepiej sprawdzić wcześniej czy tam gdzie mieszkasz, pracujesz jest zasięg sieci, która Cię interesuje. Ja z zasięgiem nigdy nie miałem problemu, raz na wakacjach w górach musieliśmy wychodzić przed pensjonat bo wewnątrz nie było zasięgu.
Piotrek22
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 10 paź 2008, o 13:22
Lokalizacja: k/Poddebic

Post autor: Piotrek22 »

Oki, ale wcześniej był. 2lat miałem już w plusie, teraz się pojawił problem. Nawet na zewnątrz niema, pomimo że zawsze miałem. Dziwne to jest co się dzieje. Mama w plusie i ma to samo, więc powinni poprawić to uszkodzenie, a nie dzisiaj pani do mnie dzwoni i proponuje Internet z laptopem. Jaka logika? A gdzie będę korzystał, w kosmosie, jak zasięg badziewny.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2008, o 17:37 przez Piotrek22, łącznie zmieniany 1 raz.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Pojawiło się 3G w Ostrowii Mazowieckiej.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Piotrek22 pisze:Zgłosiłem do operatora że tak owy problem występuje a wcześniej tego nie było.
Piotrek22 pisze:a dział techniczny nie naprawił, bo nie widzę efektów.
A kiedy zgłaszałes?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Piotrek22
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 10 paź 2008, o 13:22
Lokalizacja: k/Poddebic

Post autor: Piotrek22 »

Zgłaszałem we Wtorek to był 7.10.2008 i nie widzę poprawy
Piotrek22
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 10 paź 2008, o 13:22
Lokalizacja: k/Poddebic

Post autor: Piotrek22 »

Czekam cierpliwie na efekty poprawy..xD
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

Piotrek22 pisze:Zgłaszałem we Wtorek to był 7.10.2008 i nie widzę poprawy
Może po prostu trzeba jeszcze poczekać.
to dopiero trzeci dzień od zgłoszenia
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Można domniemywać co jest nie tak. Może dostawca sprzętu nawalił. Oby tylko nie było tak że zlikwidowali Ci nadajnik...


Piotrek22 jakbyś napisał z jakiej miejscowości jesteś to można by było odrzucić (a raczej sprawdzić) ten najczarniejszy scenariusz (likwidację nadajnika).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ