Zasięg sieci Plus

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
sylwudia_21
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 sie 2013, o 13:25

Re: Zasięg sieci Plus

Post autor: sylwudia_21 »

Witam widzę, że to jest wątek z zasięgiem. A więc przejdę do meritum sprawy chodzi o to, że u mnie w ogóle nie ma zasięgu jest to dla mnie duży problem bo jest mi telefon bardzo potrzebny jestem w sieci plus bo najbardziej mi odpowiada le jest jedna wielka wada to, że NIE MA ZASIĘGU.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Zasięg sieci Plus

Post autor: pepcia2 »

mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zasięg sieci Plus

Post autor: mariusz9a »

sylwudia_21, co to w ogóle za miejscowość?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
MacGyver35
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2017, o 17:29

Re: Zasięg sieci Plus

Post autor: MacGyver35 »

Witam! Od ok tygodnia jest bardzo słaby albo wręcz nie ma w ogóle sygnału LTE z miejscowości Studzienice k. Pszczyny woj. śląskie. Teraz jest 1 może 2 kreski zasięgu (z 5 możliwych) a wcześniej było ok 4 czasem 5 (oczywiście na zewnątrz). W ciągu dnia czasami brakuję zasięgu 2G, że o czymś lepszym nie wspomne. W budynku mam góra 1 kreskę 2G. Co się stało?? Dotyczy to całej miejscowości : abonament, karta. Maszt w Jankowicach na ul. Borowikowej (24305). W lini prostej mam ok 1,3km od nadajnika.
Awatar użytkownika
macc
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 15 lis 2012, o 13:16
Lokalizacja: z dwumiasta

Re: Zasięg sieci Plus

Post autor: macc »

Czy rozważacie zainstalowanie nowych nadajników w miejscowościach Rowy i Jarosławiec bo są problemy z zasięgiem?
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Zasięg sieci Plus

Post autor: rafnov »

Ogólnie nie mogę narzekać na zasięg sieci Plus w rejonach, po których podróżuję, ale raz zdarzyło mi się mieć pewne zlecenie w miejscowości, w której zasięg sieci Plus był żaden. Wólka Tuczępska zwie się ta wieś, z mapy wynika, że zasięg jest częściowy, ale ja przez kilka godzin byłem odcięty od łączności. Dobrze, że powiadamianie SMS o próbach połączeń zadziałało prawidłowo.
ODPOWIEDZ