Aktualizacja Samsung Galaxy S5 do Android 6.0

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
RemixD
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 maja 2016, o 17:42

Aktualizacja Samsung Galaxy S5 do Android 6.0

Post autor: RemixD »

Witam!
Chciałem się zapytać kiedy telefony Samsung Galaxy S5 na brandzie Plusa otrzymają Android 6.0?
Z tego co wiem telefony na brandzie T-Mobile już go otrzymały.

Z góry dziękuję za odpowiedź. :-)
Todex
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2016, o 16:22

Update androida

Post autor: Todex »

Witam! Mam jedno pytanie odnośnie aktualizacji androida do 6.0 A mianowicie mój galaxy S5 powinien mieć 6.0 od kwietnia natomiast mamy sierpień a aktualizacji dalej nie ma.I tutaj nasuwa się pytanie.Czy jest jakaś szansa na aktualizację?
boundyt
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2016, o 10:51

Re: Aktualizacja Samsung Galaxy S5 do Android 6.0

Post autor: boundyt »

tez sie podpinam do pytania .. bo inne sieci juz wypuscily aktualizacje a plus nadal nic , mozna w ogole sie spodziewac androida 6 od was ?
boundyt
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2016, o 10:51

Re: Aktualizacja Samsung Galaxy S5 do Android 6.0

Post autor: boundyt »

wida ze nie uzyskamy odpowiedzi :(
pirez
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2016, o 21:00

Re: Aktualizacja Samsung Galaxy S5 do Android 6.0

Post autor: pirez »

Android 6.0 na S5 to sy... bluetooth się sam włączę regularnie, gps traci fixa... na obu telefonach tak samo, moim i żony... nie polecam... ostatnio nawet była jakaś aktualizacja do Andka 6.0 30mb i dalej to samo.

A aktualizacje już mam, bo oba telefony kupiony w x-kom, region PL ale bez brandingu, czy jak to się tam zwie.

Nie macie się czego obawiać, że go nadal nie ma dla was... różnic na plus praktycznie 0. Coś tam zmienili to ok, ale zmiany jak dla mnie są czysto kosmetyczne i na siłę nazwane jako kolejna wersja.
ODPOWIEDZ