Oszustwo? Parodia

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Nessca
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 lis 2016, o 15:16

Oszustwo? Parodia

Post autor: Nessca »

Witam. Jakiś czas temu moja mama przeniosła jeden numer z Plusa do nowej sieci - umowa się już kończyła to miała taką możliwość. Z racji tego, że ma sporo numerów w Plusie wypadło jej to z głowy. Miała propozycję przedłużenia umowy właśnie na ten numer i wybrała się do salonu. Oczywiście jeśli chodzi o przeniesienie tego numeru wszystko przebiegło pomyślnie, umowa wraz z kartą SIM została dostarczona i aktywacja miała nastąpić 2.11.16r.
Mama jako iż zapomniała o tym co zrobiła kilka miesięcy wcześniej umowę przedłużyła i tu pytanie.. jakim cudem?
No więc ... kiedy ją uświadomiłam co zrobiła to wróciła do Plusa - Pan był lekko zaniepokojony i sam nie wiedział jak do tego doszło ( miała umowę na przeniesienie przy sobie) lecz kiedy sprawdził w systemie pisało jasno, że próba przeniesienia się nie udała. Zadzwonił do centrali potwierdzili czyli bez problemów można umowę przedłużyć. Uspokoił moją mamę, że wszystko jest w porządku, tamta umowa nie wejdzie w życie.

02.11.16r - numer zostaje nieaktywny czyli został przeniesiony do nowej sieci, działa w niej sprawnie. Mama dzwoni do biura obsługi Pani mówi, że numer jest w nowej sieci.

Teraz ma 1500zł kary w Plusie a za co? Za to że została błędnie poinformowana? Że system nawalił? Pracownicy mieli złe informacje? Umowa nie powinna zostać przedłużona a jak już to powinna być informacja od pracownika w Salonie, że to wiąże się z karą..

Pracowałam w Plusie w CC i wiem doskonale jakie są tu systemy i jak często był z nimi problem ale chciałabym wiedzieć co Wy sądzicie na ten temat.. Czy to jest słuszne? Jak dla mnie oszustwo może nie koniecznie z winy pracowników..

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ