Teraz jest 22 paź 2017, o 02:08

Zostaw Kontakt

Etui Pancerne Huawei P10 lite
Etui Huawei P10 lite

Telefon na raty w PLUS'ie- pytanie

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
  • Autor
  • Wiadomość

siwy_1994

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Model telefonu: Motorola X Force

Telefon na raty w PLUS'ie- pytanie

Post13 lut 2017, o 17:58

Witam serdecznie, mój problem polega na tym że kupiłem nowy telefon z Lombardu (Motorola x force xt1580), i wszystko działa ale martwi mnie kwestia że okazało się dopiero później (moje niedopatrzenie), że telefon został wzięty na raty (36miesięcy) w sieci Plus (polkomtel), ja oczywiście posiadam telefon pudełko papier z jego zakupu w salonie Plus'a oraz fakturę z mojego zakupu w Lombardzie. Moje pytanie brzmi czy Pan X który wziął tel na raty kiedy przestanie je spłacać co dalej z telefonem który ja posiadam? Nie chodzi mi o problemy jakie wówczas miałby Pan x tylko o te które ja jako teraźniejszy właściciel mógłbym mieć. Chodzi po prostu czy firma windykacyjna może zabrać mi telefon albo sieć Plus go zablokować? Nie bardzo wiem co w owej sytuacji zrobić, na fakturze z plusem pisze że telefon jest własnością firmy dopóki nie zostanie zapłacona cała kwota (wszystkie raty), wiadomo on go nie mógł sprzedać ale nie oszukujmy się dużo ludzi tak robi a nie doczytałem jego faktury. Prosze o konkretną odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam

patryk7588

Szalony PlusManiak

• Podziękował : 239 razy
    Otrzymał podziękowań: 396 razy
  • Ostrzeżenia: 1
  • Moja taryfa: Plus Abonament
  • Model telefonu: Samsung Galaxy S7

Re: Telefon na raty w PLUS'ie- pytanie

Post14 lut 2017, o 09:24

rafnov

Szalony PlusManiak

• Podziękował : 23 razy
    Otrzymał podziękowań: 4 razy
  • Moja taryfa: Plush Abo L
  • Model telefonu: LG G3

Re: Telefon na raty w PLUS'ie- pytanie

Post28 lut 2017, o 10:05

To zdaje się już ma miejsce. Może nie tyle chodzi o terminową spłatę rat co o zahamowanie sprzedaży urządzeń od operatora - bo taki będzie to miało efekt. Jak ludzie skumają to nikt rozsądny nie kupi takiego telefonu, który do końca spłaty jest własnością operatora.

Etui Huawei P10 Lite

Powrót do Inne Tematy