Samoczynnie uruchamiające się subskrypcje

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
edge34
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 kwie 2016, o 11:32

Samoczynnie uruchamiające się subskrypcje

Post autor: edge34 »

Jak w temacie. Ostatnio dostałem sms w którym było napisane, że została aktywowana subskrypcja jakiegoś serwisu z anime, będę otrzymywał wiadomości SMS (każdy płatny około 10 zł jak nie lepiej...). Anulowałem to i myślałem że mam spokój (pomijam fakt, że mam do zapłaty dodatkowe 40 pare zł za aktywacje tego badziewia, a przypominam że ja tego NIE aktywowałem). Otóż nie. Na moją skrzynke znów przyszła wiadomość, tym razem informująca, że "Token aktywacyjny serwisu MPLAY3 na numerze ( i tu podany jest numer i ten właśnie kod). I co to jest? Skąd to? Ja nic nie uruchamiam a to się pojawia. Wchodzę na byle jaką stronę, i zostaje przekierowany na informację "jeśli chcesz aktywować subskrypcje (tu podana nazwa) to kliknij opcje "TAK" (koszt tam około 20 zł) i będziesz dostawał co tydzień sms (koszt jednego sms ileś tam)". Można jakoś zablokować te wiadomości? Mam takie akcje na dwóch różnych numerach telefonu, także można wykluczyć, że taka aktywacja jednej subskrypcji to przypadek. Sam nic nie aktywuje, zawsze czytam regulamin i jak widze "Opłata wynosi X zł" to nie klikam nic, a jednak albo samo się uruchamia albo dostaje niechciane smsy tak jak z tym tokenem albo jakieś przekierowania do aktywacji.
ODPOWIEDZ