Błędy przy naliczaniu rabatu Plusbank

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
kmala
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 kwie 2018, o 21:56

Błędy przy naliczaniu rabatu Plusbank

Post autor: kmala »

Cześć, postaram się krótko opisać sytuację:
Mam pakiet dwóch abonamentów w taryfie Duet (główny za 60 zł oraz jeden dodatkowy za darmo).
Do tego mam umowę konta Plusbank (przypisaną do głównego numeru) a użytkownik drugiego numeru ma na siebie drugą umowę przypisaną do dodatkowego numeru.
Od samego momentu przedłużenia umowy (jakoś pod koniec sierpnia) zaczęły się problemy z naliczaniem bonusu.
Jak rozumiem powinno być to w ten sposób, że (oczywiście przy spełnieniu warunków obrotu kartą 500 zł) Na oba numery otrzymuję rabat po 10 zł oraz na główny w przeciągu pierwszych 6-miesięcy dodatkowe 25 zł.
Bardzo często naliczany jest jeden rabat 25 zł i jeden 10 zł za numer dodatkowy.
W lutym żaden rabat nie został naliczony a konsultant na BOK poinformował mnie, że jest to związane ze zmianą w regulaminie i w marcu naliczony zostanie podwójny rabat. Tak się jednak nie stało i znowu mam 25 + 10 zł.
Wychodzi na to, że cały czas nie naliczany jest 10 złotowy rabat, a w lutym jestem 45 zł do tyłu.
Oczywiście kilka razy składałem reklamację i otrzymywałem informację, że rabaty są poprawnie naliczone.
Ktoś potrafi to wyjaśnić? Miał ktoś podobnie?
ODPOWIEDZ