RODO - wezwanie do salonu Plusa

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
szpalerakacji
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 maja 2018, o 11:03

RODO - wezwanie do salonu Plusa

Post autor: szpalerakacji »

zadzwonili do mnie właśnie z salonu Plusa i wezwali do przybycia celem "uaktualnienia danych osobowych" w związku z RODO. czy wszyscy tak mają? bo znam jeszcze jeden taki przypadek. nie wiem za bardzo, co niby mieliby uaktualniać, skoro mają już wszystkie niezbędne dane (jestem abonentem już od lat), można dokonać pewnych zmian online w ustawieniach konta (np. zmiana adresu). czy chodzi o jakieś zgody marketingowe? to też jest przecież w ustawieniach konta i można to zrobić online, jeżeli jest to rzeczywiście konieczne, w co jakoś wątpię (mam tam włączone tylko dwie pierwsze zgody, pozostałe cztery są "zabronione"). powiedziano mi jednak, że nie da się tego zrobić telefonicznie ani przez internet, tylko muszę stawić się osobiście... wcale nie uśmiecha mi się fatygować ponad 20 kilometrów tylko po to, żeby tracić czas w salonie, przy okazji wysłuchiwać pewnie jakichś pierdół o ofercie, w rodzaju ipla, prąd w plusie, dodatkowy numer za pół ceny, itp. umowę mam aktualną jeszcze przez rok, więc mnie to nie interesuje, niedawno przedłużałem inne usługi (internet i tv cyfrowa) i tamci dostawcy nie zawracali gitary, były standardowe formułki o zgodzie marketingowej na potzreby operatora, jak zwykle. i żadnego "proszimy stawić się w salonie". o co tu biega? i co się stanie, jeśli nie pojadę, bo wcale nie mam ochoty.
TomPL
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 12 cze 2013, o 09:59
Lokalizacja: Warmia

Re: RODO - wezwanie do salonu Plusa

Post autor: TomPL »

Znajomy też dostał takie "wezwanie" z info, że jak nie będzie do 25 maja to mu zablokują rozmowy itd. Co to ma być???
NinaJaka
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2018, o 20:31

Re: RODO - wezwanie do salonu Plusa

Post autor: NinaJaka »

szpalerakacji pisze:zadzwonili do mnie właśnie z salonu Plusa i wezwali do przybycia celem "uaktualnienia danych osobowych" w związku z RODO. czy wszyscy tak mają? bo znam jeszcze jeden taki przypadek. nie wiem za bardzo, co niby mieliby uaktualniać, skoro mają już wszystkie niezbędne dane (jestem abonentem już od lat), można dokonać pewnych zmian online w ustawieniach konta (np. zmiana adresu). czy chodzi o jakieś zgody marketingowe? to też jest przecież w ustawieniach konta i można to zrobić online, jeżeli jest to rzeczywiście konieczne, w co jakoś wątpię (mam tam włączone tylko dwie pierwsze zgody, pozostałe cztery są "zabronione"). powiedziano mi jednak, że nie da się tego zrobić telefonicznie ani przez internet, tylko muszę stawić się osobiście... wcale nie uśmiecha mi się fatygować ponad 20 kilometrów tylko po to, żeby tracić czas w salonie, przy okazji wysłuchiwać pewnie jakichś pierdół o ofercie, w rodzaju ipla, prąd w plusie, dodatkowy numer za pół ceny, itp. umowę mam aktualną jeszcze przez rok, więc mnie to nie interesuje, niedawno przedłużałem inne usługi (internet i tv cyfrowa) i tamci dostawcy nie zawracali gitary, były standardowe formułki o zgodzie marketingowej na potzreby operatora, jak zwykle. i żadnego "proszimy stawić się w salonie". o co tu biega? i co się stanie, jeśli nie pojadę, bo wcale nie mam ochoty.
Jak nie masz po drodze to nigdzie nie chodź, jak będzie im cś potrzeba to napewno sami sie odezwą :)
Jak związane z RODO to pewnie o jakieś zgody chodzi
ODPOWIEDZ