Przedłużenie umowy - jaka taryfa, jaki telefon?

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy - jaka taryfa, jaki telefon?

Post autor: tomek »

tomi81 pisze:Jeżeli macie jakieś pomysły/propozycję będę wdzięczny za pomoc.
Widzę, że masz abonament 100zł netto, więc może mogą zaproponować Ci jakiś telefon na życzenie - coś w stylu iPhone'a, nie ma go w ofercie, ale jednak niektórzy dostają go jako propozycję do dalszej współpracy. ;-)
Kiciolda

Re: Przedłużenie umowy - jaka taryfa, jaki telefon?

Post autor: Kiciolda »

adas72 pisze:Ok to jescze coś o nokiach po pierwsz Nokia E71 a nokia5800 to zupelnie dwa inne swiaty na symbianach owszem ale jeden od drugiego rozni sie jak dzien a noc...to po pierwsze
Nie mam porównania żadnego, bo nie używałam do tej pory żadnej Nokii - mój szwagier miał już niejedną i sobie chwalił, ale to, co podobało się szwagrowi, mnie podobać się nie musi.
Ponadto - Nokia E71 nie podoba mi się wcale - bo po co mi coś, co wygląda jak rozbudowany kalkulator? - Wielkie to i brzydkie... Wiem, że nie ocenia się telefonu po wyglądzie, ale wygląd też się liczy.
adas72 pisze:po drugie piszesz w GG...lubisz emotikonki no to jest z 4 zlotowki mozna zainstalowac cos takiego w 5800 oraz wiele wiele innych pomocnych aplikacji .
Nie używam gg w telefonie - nie mam na to czasu, a ponadto, wolę zadzwonić, niż wstawiać emotki...
adas72 pisze: jesli zas mowa o zdjeciach to jaki telefon pozwoli na drukowanie zdjec w dobrj jakosci odpowiedz zaden nawet te z 12mega aparatami w porownaniu do lustrzanki najtanszej .
Chcę mieć niezły aparat w telefonie, a nie nosić przy sobie dodatkowy sprzęt. Drukować tych zdjęć w dużym formacie nie będę...
W związku z zachwalanym przez Ciebie aparatem w Nokii 5800, mam pytanie - czy robi lepsze zdjęcia, niż SE K800i?
adas72 pisze:popatrzcie o Orange....plus jesli sie czlowiek upomni to potrafi dac naprawde duzy rabat dla stalych klijentow wiem z doswiadczenia ...
Orange? - Nigdy w życiu!!! - Byłam przez wiele lat klientka orange i miałam świetną ofertę - przez wiele lat nie chciałam z niej zrezygnować. - Nie było to opłacalne dla orange, więc tak mi uprzyjemnili korzystanie z ich usług, że miałam ich dość :evil:

Jeszcze poszperam na forach telefonów i zobaczę co mają do powiedzenia osoby, które użytkują telefony, nad którymi się zastanawiam - może wtedy będzie mi łatwiej podjąć decyzję...
ODPOWIEDZ