Doładowania przez SMS w sieci mBank mobile i Plus

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Doładowania przez SMS w sieci mBank mobile i Plus

Post autor: pasqal »

Otrzymałem dziś taką oto wiadomość w serwisie transakcyjnym mBanku:
Teraz w mBanku możesz wygodnie zasilać swój telefon w sieci Plus wysyłając po prostu SMS-a. Aktywuj usługę doładowania SMS i zasilaj swój telefon gdziekolwiek będziesz i o dowolnym czasie. Zaloguj się do systemu transakcyjnego i wybierz rachunek, z którego chcesz doładować telefon. Następnie skorzystaj z zakładki Doładuj telefon i wybierz operatora. Po aktywacji usługi prosto i szybko możesz doładować telefon wysyłając SMS-a na numer 3388.
Oto szczegóły dotyczące usługi z blogu mBanku:
Wakacje zbliżają się już do nas wielkimi krokami. Ja już zaczęłam się szykować do kolejnej mojej wyprawy może tym razem pojadę na Bałkany :)
Teraz już zadbałam o to, aby nie zabrakło mi środków na telefonie podczas urlopu i aktywowałam usługę doładowań SMS w mBanku za pośrednictwem serwisu transakcyjnego. Dzięki tej usłudze nie muszę się martwić, że zabraknie mi pieniędzy na koncie telefonicznym i nie będę mogła zadzwonić do najbliższych. Wystarczy, że wyślę SMS-a i moje konto zostanie doładowane.

Usługa wymaga oczywiście wcześniejszej aktywacji w systemie transakcyjnym mBanku, gdzie przy opcji "Doładuj telefon" należy zaznaczyć pole aktywacji usługi.
A jak to wygląda w serwisie?
Po zalogowaniu kliknij w sekcję "Rachunki" a następnie wybierz opcję "Doładuj telefon". Wybierz Operatora konta (nazwę sieci komórkowej w jakiej masz telefon). Pamiętaj, że usługę Doładowania SMS możesz aktywować tylko dla sieci mBank mobile, Plus i Sami Swoi.
[...]
Pełna aktywacja usługi Doładowanie SMS następuje po 24 godzinach od momentu zlecenia jej w systemie transakcyjnym.
Po upływie 24 godzin można już zasilić swój numer poprzez Doładowanie SMS. W tym celu wystarczy wysłać SMS-a z numeru, którego dotyczy usługa wpisując w treści kwotę, jaką chcesz doładować telefon (np. 20), na numer 3388. Wówczas zostanie on doładowany kwotą 20 PLN po upływie kilku minut.
Koszt wysłania takiego SMS-a jest rozliczany według stawki danego operatora komórkowego. Usługa jest aktywna również w roamingu.
Usługa działa w sieci mBank mobile, Plus (Simplus, 36,6, MixPlus) i Sami Swoi.
Dodatkowo zwiększyliśmy limity doładowania jednorazowego. Teraz możesz zasilić numer kwotą z przedziału 5-50 PLN a limit miesięczny wynosi 150 PLN.
Rozmawiaj ze znajomymi i rodziną bez konieczności biegania po karty.
(ź) http://www.mbank.pl/blog/artykul,683,do ... tml?lang=P

Muszę przyznać, że to dość wygodne może być - bez biegania i latania doładowanie od ręki ;-)
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ