5Plus i "Pascal - przewodnik Polska na rowerze"

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
wasuh
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 cze 2010, o 11:26

5Plus i "Pascal - przewodnik Polska na rowerze"

Post autor: wasuh »

Witam.

Ładnych parę lat mam abonament w Plusie. Mam także konto w programie 5Plus.
Były fajne chwile kiedy miało się już po kilkanaście tysięcy punktów i wymieniało się je na nagrody.
Z nagrodami tymi [choć nie wiem za co to jest nagroda i czemu się tak nazywa] zawsze wiązały sie jakieś problemy a to bon jubilerski do kruka nie przyszedł o czasie który był gwarantowany a to nikt nie wiedział nic o danej nagrodzie prócz skąpego opisu na stronie.
Wracając do tematu postu: pozycja w dziale różności: "Pascal - przewodnik Polska na rowerze". Jako że jest to seria limitowana nie można było się dowiedzieć nic więcej niż to co widnieje na stronie. Dzwoniąc do infolinii także nikt nic nie wiedział o tej pozycji. Nie mogąc się nic dowiedzieć zamówiłem książeczkę - bo tak trzeba nazwać dany 'przewodnik' który wygląda jak książeczka dla dzieci. Ile mamy województw w Polsce? 16! a ile tras jest opisanych? 13! to mniej niż jedna trasa na województwo!
Mam troszkę przewodników i rowerowych i pieszych w domu i nie widziałem jeszcze czegoś tak beznadziejnego. eh.
Trasy mieszczą się na 80 stronach, książeczka jest mała, chuda i wielce mnie rozczarowała.

Jeżeli ktoś rozważa wybór danej nagrody ja nie polecę mu tej pozycji.
Tak tylko dzielę się swoją opinią na temat nagrody o której nikt nic nie wie na infolinii.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ