Teleprzelew

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
michal2682
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 cze 2011, o 11:14

Re: Teleprzelew

Post autor: michal2682 »

A w jaki sposób można sprawdzić kiedy ostatnio wysyłało się lub odbierało teleprzelew?
Darkangel

Re: Teleprzelew

Post autor: Darkangel »

cristofer909 pisze:Czytałem regulamin, ale nadal nie rozumiem. Czy można przelać kasę z np. "Nowy Simplus" do 36i6?? Przecież 36i6 jest teraz ofertą Plusa na kartę, a nie oddzielną marką.

Nie można, ale mógłbyś zrobić trik, że osoba która ma 36i6 zmienia taryfę na simplusa i potem znowu trafia do 36i6.

Z tym, że zmiana taryfy 1.5zł, w dwie strony to już 3zł. Do tego dochodzi to, że traci się pakiety SMS-ów, jedyne co przechodzi to tylko Internet jak ktoś miał wykupiony.
Wiem, bo kilka razy wędrowałem między 36i6, a simplusem :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Teleprzelew

Post autor: sl@w_es »

michal2682 pisze:A w jaki sposób można sprawdzić kiedy ostatnio wysyłało się lub odbierało teleprzelew?
Nic mi nie wiadomo o takiej możliwości i obawiam się, że jedynym sensownym rozwiązaniem będzie zapisanie w notatkach daty i godziny otrzymania/wykonania teleprzelewu.
Jeśli nie pamiętamy danych o których wyżej napisałem to zawsze pozostaje próba wykonania teleprzelewu; poza opłatą (5 gr) za wysłanie wiadomości na nr 5511 nic innego nam nie grozi.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Teleprzelew

Post autor: annika »

michal2682 pisze:A w jaki sposób można sprawdzić kiedy ostatnio wysyłało się lub odbierało teleprzelew?
A na Plus Online by tego nie było? Są daty doładowań, aktywacji/dezaktywacji usług więc może i to?
Możesz sprawdzić, potrzebujesz tylko swojego kodu PUK --> Plus online
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Teleprzelew

Post autor: sl@w_es »

annika pisze:
michal2682 pisze:A w jaki sposób można sprawdzić kiedy ostatnio wysyłało się lub odbierało teleprzelew?
A na Plus Online by tego nie było? Są daty doładowań, aktywacji/dezaktywacji usług więc może i to?
Możesz sprawdzić (...)[/url]
"annika", a nie możesz sprawdzić sama (wszak też korzystasz z oferty Simplus) i przekonać się, że nie ma takiej możliwości - tylko niepotrzebnie chcesz trwonić cudzy czas.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Teleprzelew

Post autor: annika »

sl@w_es pisze:
annika pisze:
michal2682 pisze:A w jaki sposób można sprawdzić kiedy ostatnio wysyłało się lub odbierało teleprzelew?
A na Plus Online by tego nie było? Są daty doładowań, aktywacji/dezaktywacji usług więc może i to?
Możesz sprawdzić (...)[/url]
"annika", a nie możesz sprawdzić sama (wszak też korzystasz z oferty Simplus) i przekonać się, że nie ma takiej możliwości - tylko niepotrzebnie chcesz trwonić cudzy czas.
No widzisz właśnie aktualnie nie mogę. :-) Ale za to uważam, ze przejrzenie konta własnego numeru zawsze może się przydać, jeśli nie teraz to na przyszłość, bo michal2682 najwyraźniej tego nie sprawdził.
monika-115
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 23 sty 2011, o 14:10

Re: Teleprzelew

Post autor: monika-115 »

Witam,

jaką trzeba mieć taryfę, żeby był możliwy teleprzelew?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Teleprzelew

Post autor: sl@w_es »

"monika-115", poczytaj wcześniejsze posty w tym wątku, do którego przeniosłem Twoje zapytanie, a znajdziesz odpowiedź.

P.S.
Gdybyś użyła opcji Szukaj odpowiedź miałabyś od razu. ;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
sylwia15b
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 wrz 2012, o 13:19

Doładowanie drugiego numeru sieci plus z telefonu na kartę

Post autor: sylwia15b »

Czy da się przesłać np. 5-10 zł albo więcej z konta simplus na kartę na konto też simplus z kartą?:)
Szukam, szukam, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Chciałam przesłać sobie pieniądze z konta gdzie mam dużo na inny numer, a nie za pomocą telekodu. POMOCY !:)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Teleprzelew

Post autor: sl@w_es »

sylwia15b pisze:(...) Szukam, szukam, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Chciałam przesłać sobie pieniądze z konta gdzie mam dużo na inny numer, a nie za pomocą telekodu. POMOCY !:)
Myślę, że po dołączeniu Twojego wątku do istniejącego tematu szukanie będzie łatwiejsze. ;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
waldi57
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 maja 2013, o 19:20

Teleprzelew

Post autor: waldi57 »

Mam pytanie: czy mój brat mając taryfę mixplus możne dokonywać teleprzelewów na mnie tzn. mam Simplus i czy szwagierka mając plus abonament tez może dokonywać teleprzelewów na mnie i jak to się powinno robić w moim przypadku?
Piszę, bo opinii nie sprawdzonych jest dużo, nawet w samych salonach Plusa.
Będę wdzięczny za podpowiedź.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2013, o 11:06 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Teleprzelew

Post autor: lodyga »

O ile mi wiadomo z MIXA nie można robić przelewów i na niego również. Tylko SImplus o ile mi wiadomo max 20 zł miesięcznie...
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Teleprzelew

Post autor: sl@w_es »

waldi57,
przed założeniem nowego wątku używamy opcji Szukaj - Regulamin PlusForum pkt 11; proszę zapoznaj się z nim, aby w przyszłości nie popełniać takich błędów.
Jak widać (po połączeniu wątków) na FORUM był już poruszany problem przelewania gotówki. Idąc dalej pokuszę się o podpowiedź; po wpisaniu do wyszukiwarki słowa "Teleprzelew" i zaznaczeniu opcji "tylko tytuł postu" otrzymujemy wynik w postaci 12 wątków.
Chcąc znaleźć jeszcze więcej odpowiedzi można rozszerzyć wyszukiwanie o szukanie wybranej frazy w postach.

Teleprzelewy z abonamentu.
W takiej formie jak w ofercie Simplus nie istnieją. Można za to doładować telefon w ofercie na kartę (SIMPLUS, MIX, 36.6) z telefonu abonamentowego, gdzie kwota doładowania zostanie doliczona do kolejnej faktury, a na zasilany w ten sposób numer wpłynie bonus w wysokości 20% wartości doładowania.

Więcej na ten temat m. in. na stronach:
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Kornel
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2013, o 08:43

Teleprzelew - usługa niedostępna

Post autor: Kornel »

Posiadam taryfe plus na karte, wiecej do wszystkich, wczesniej korzystalem z tej opcji, dzis dostaje info powrotne, ze usluga niedostepna? Wazne konto, wystarczajace srodki.
Ostatnio zmieniony 6 lip 2013, o 19:26 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Teleprzelew - usługa niedostępna

Post autor: pepcia2 »

A czy przypadkiem nr na który chcesz wysłać, nie jest w mix-ie?
Kiedy ostatnio robiłeś przelew? Minęło 30 dni?
Tutaj regulamin http://nakarte.plus.pl/v.do?idx=836343
ODPOWIEDZ