Ile?? :)

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Ile?? :)

Post autor: tomek »

Ile wysyłasz SMSów, MMSów, dzwonisz, korzystasz z transmisji danych na dzień, tydzień, miesiąc? :D Jaki miałeś\miałaś największy rachunek? :D
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

SMSów to sporo. Ostatnio mniej, ale tak ogólnie to ok 100 dziennie. Kiedyś było dużo więcej.
MMSy sporadycznie. Można powiedzieć że kilka sztuk na rok.
Co do rozmów to ostatnio średnio ok 30-60 minut dziennie. Kiedyś również było dużo więcej. Rekord to 8h ciągłej rozmowy. Tak, wiem powaliło mnie ;-)
Transmisja danych to 50MB/miesiąc. Ostatnio zauważyłem spadek w tej kwestii i 20MB wystarcza.

Co do rachunku to nie płacę zbyt wiele. Usługi obniżające koszty są tu zbawieniem :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

No ja aż tak intensywnym użytkownikiem telefonu komórkowego jak mariusz9a to nie jestem ;-) Moje średnie zużycie przedstawia się mniej-więcej tak:
SMSy - 10-20 dziennie
MMSy - tylko okazjonalnie, pozdrowienia dla znajomych z ciekawego miejsca;) czyli średnio 1-2 na miesiąc
Połączenia - wtedy, kiedy dogadać się przez SMSy nie można, albo bardzo krótki komunikat: "Jestem już na dole, czekam" ;-) Czyli miesięcznie schodzi ok. 10-20 minut
Pozostałe usługi typu transmisja danych pozostawiam na zwykłe łącze internetowe - ani to na telefonie szybkie, ani wygodne :-P
And remember: respect is everything…
kuka
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 22:38

Post autor: kuka »

mariusz9a pisze:SMSów to sporo. Ostatnio mniej, ale tak ogólnie to ok 100 dziennie.
No to przyznam, że jesteś moim idolem. Po stu esach, to by mi chyba ręce odpadły,a palce to już na pewno;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

kuka pisze:
mariusz9a pisze:SMSów to sporo. Ostatnio mniej, ale tak ogólnie to ok 100 dziennie.
No to przyznam, że jesteś moim idolem. Po stu esach, to by mi chyba ręce odpadły,a palce to już na pewno;)
Nawet sobie nie wyobrażasz jak to szybko leci (wystarczy nudny wykład trwający 1,5h + osoba której tez się nudzi i leciutko 50 SMSów mniej w pakiecie). Pisze się tak jak np na gg. Niedużo czasu potrzeba aby zobaczyć 100 pozycji wysłanych... Szczerze to uważam że 100 SMSów na dobę to mało. Jak byłem młodszy potrafiłem wysłać 300 na dobę. Teraz znam osoby które lekko wysyłają po ok 200 sztuk.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

mariusz, masakra jakas:D uzywasz T9?? :)

Mnie wystarcza moja taryfa Kubala 75 (55 bylaby akurat, ale promocja na wybrany numer jest tylko przez 12 miesiecy, a wybranym numerem jest moja przyszla Zona, wiec i tak 75 jest optymalnie) smsko, to okolo 30 dziennie, korzystam z iPlusa, wiec nie dokupuje pakietow na transfer danych, 1 giga limitu starcza mi na wszystko, dodam, ze nigdy nie przekraczam narzuconego przez operatora limitu, nie wysylam na premium sms, nie sciagam duzych plikow, wiec jest ok. MMS bardzo rzadko, ale ciesze sie, ze sa wliczone w pakiet:)
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

szymon pisze:mariusz, masakra jakas:D uzywasz T9?? :)
Nie lubię tego ustrojstwa ;-) Więcej mi szkodzi niż pomaga.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

no tak, masz Samsunga Omnie:) Pewnie QWERTY :D T9 przy pelnej klawiaturze wymieka:)
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Na zwykłych telefonach też wolę pisać bez t9 ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ