Telefon z Plusa i simlock

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
Taczian
PlusManiak
Posty: 58
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 lip 2009, o 16:02
Lokalizacja: POZnań

Telefon z Plusa i simlock

Post autor: Taczian »

W styczniu skończył mi się kontrakt MixPlus. Pozostał mi telefon Sagem my501X, świadomy swoich praw, poszedłem do Salonu Firmowego by usunęli z w/w modelu blokadę sim-lock. Konsultant wybiegł na zaplecze, wrócił po paru minutach mówiąc iż nie mają kodów u siebie i że wyśle zapytanie do Warszawy i w ciągu 14 dni miałem otrzymać SMSa z kodem. Dzisiaj już jest dawno po "14 dniach". Muszę się po raz kolejny wybrać do SF? Może sam wyślę maila? tylko gdzie? BOK Plusa czy do firmy Sagem?

[edit] Dziś (9.3.2010) otrzymałem kod SMSem. Temat do usunięcia bądź zamknięcia.
Gość

Telefony Plusa i simlock

Post autor: Gość »

Witam,
wszędzie słyszę, iż telefony z Plusa nie posiadają simlocka tymczasem chcę kupić lg P500 zakupionego w salonie Plusa i sprzedający twierdzi, iż telefon posiada simlock.
Komu wierzyć ??
Pozdro
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Telefony Plusa i simlock

Post autor: kowcio »

Na 100% mieć sim-locka nie bedzie :-)
Koneser
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2013, o 23:46

LG Swift L7 pytanie o SIM-lock

Post autor: Koneser »

Witam serdecznie.

Czy telefon LG Swift L7 zakupiony przez sklep internetowy jest bez simlocka?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Artur1906
Szalony PlusManiak
Posty: 221
Rejestracja: 12 lut 2013, o 16:14

Re: LG Swift L7 pytanie o SIM-lock

Post autor: Artur1906 »

Tak :)
Obrazek
Awatar użytkownika
elmo
PlusManiak
Posty: 139
Rejestracja: 7 lut 2013, o 20:08

Re: Telefony Plusa i simlock

Post autor: elmo »

Może się zdarzyć sytuacja że przez przypadek takowy telefon posiada blokadę SIMLOCK , jest jednak ona ściągana z telefonu nieodpłatnie w salonie PLUSa po okazaniu jego papierów i paragonu jako dowodu zakupu. Podobnie miałem z telefonem z PLAY, ściągnęli mi w ciągu 5 minut, kodem który mieli już wcześniej w bazie dla tego telefonu.
Prawo Murphy'ego "Każdy telefon lub modem w PLUSie spada tak, aby spowodować jak największe szkody".
obcypowraca

Re: Telefony Plusa i simlock

Post autor: obcypowraca »

Od dobrych 4 lat żaden telefon z Plusa simlocka nie ma.
Magik...
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2013, o 00:24

Re: Telefony Plusa i simlock

Post autor: Magik... »

Sim lock uzależniony jest od operatora sieci. Fabrycznie wszystkie są bez blokady sieci.
Technik elektronic
zazu123
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 mar 2013, o 12:49

Ściągnięcie SIM-locka

Post autor: zazu123 »

Witam chciałbym się dowiedzieć czy w salonie Plusa są zdejmowane sim-locki jeżeli tak to ile taka usługa by kosztowała dla samsunga B3410 Delphi?
Awatar użytkownika
elmo
PlusManiak
Posty: 139
Rejestracja: 7 lut 2013, o 20:08

Re: Telefony Plusa i simlock

Post autor: elmo »

Obecnie sieć PLUS sprzedaje telefony bez sim-locków.
hmmm jeśli masz paragon do tego telefonu i był on dostarczony przez PLUS to zrobią ci to nieodpłatnie. W PLAY zdarzyła mi się taka sytuacja że miał , ale po wglądzie w komputer zdjęli mi kodem w kilka minut.
Nie mogą żądać od ciebie jakiejkolwiek kwoty do zapłaty.
Prawo Murphy'ego "Każdy telefon lub modem w PLUSie spada tak, aby spowodować jak największe szkody".
rafik25
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:45

Simlock w Plusie

Post autor: rafik25 »

Witam,
chciałbym dowiedzieć się jak stoi sprawa z simlockiem w telefonach w plusie? Jest czy nie ma? Czy jeśli ściągnę go po kupnie telefonu gwarancja mi przepadnie?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Simlock w Plusie

Post autor: sl@w_es »

[color=#00BF00]Ewa_Plus[/color] pisze:Od kilku już lat telefony sprzedawane w naszych ofertach nie posiadają blokady Sim LOCK.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Simlock Plusa na starym telefonie jak go pozbyć?

Post autor: Robertus »

Witam
Mam stary telefon Nokia 6610i w dobrym stanie. Chciałem go podarować starszej sąsiadce która ma kartę prepaid w innej sieci, ale niestety telefon ma simlock Plusa. W zwiazku z tym chciałbym się dowiedzieć czy w salonie Plusa można ściągnąć simlock za darmo? Pytam nie bez zasadnie ponieważ 11 lat temu jak telefon był kupowany w abonamencie poinformowano nas że po skończonej umowie simlock można sciagnąć z telefonu bez opłaty. Niestety minęło "trochę więcej czasu" nadarzyła się okazja aby zrobić komuś prezent i w związku z tym mam takie pytanie.
ODPOWIEDZ