Co mogłoby być jeszcze poprawione w ofertach Plusa?

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Co mogłoby być jeszcze poprawione w ofertach Plusa?

Post autor: tomek »

Ja chciałbym aby w Simplusie można było wysyłać SMSy przy utracie połączeń wychodzących; istniała możliwość pożyczenia pieniędzy od operatora (np. do konta dodać 1zł które przy następnym doładowaniu byłoby zwrócone), był jakiś pakiet SMSów do wszystkich sieci i tańsza minuta do innych sieci, jakieś pakiety bezterminowe, pakiety minut wymieniające się na SMSy/MMSy... i to chyba tyle... ale i tak jest ok, ale zawsze mogłoby być lepiej... :)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Hm, pomysły żywcem zaczerpnięte z oferty innego operatora, widzę ;-)
Według mnie już samymi pakietami więcej się póki co nie zdziała - można ruszyć trochę inaczej: mianowicie przedłużyć (chociaż o połowę) okresy połączeń wychodzących i przychodzących do każdego doładowania - myślę, że to by klientów przyciągnęło a dotychczasowym dało satysfakcję :-)
And remember: respect is everything…
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

A poprawili cos :) Tylko nie wiem, czy jestem na czasie ;) jest iPlus 75, jest 3 giga limitu - napewno wychodzi taniej, niz dokupywanie pakietow na 1 giga po przekroczeniu limitu :)

Chcialbym, zeby operator robil mi kawe rano i przynosil ja do lozka :)
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

ostatnio przy korzystaniu z WAP pomyślałem, że mogliby Pakietami Internetowymi korzystać także z WAP (jak jest w Erze), albo zrobić po prostu pakiet na WAP. :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:ostatnio przy korzystaniu z WAP pomyślałem, że mogliby Pakietami Internetowymi korzystać także z WAP (jak jest w Erze), albo zrobić po prostu pakiet na WAP. :)
Najlepiej właśnie jakby umożliwili korzystanie z pakietu Internet, także na WAP.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ