czy w punkcie Plusa można zamówić określony model telefonu ?

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Post autor: Asia:) »

Cześć wszystkim :))
W Plusie jestem juz od 5 lat
Mam małe pytanie. mam nadzieje że będziecie umieli mi na nie odpowiedzieć.oto one: Chciałam się dowiedzieć czy w punkcie Plusa można zamówić określony model telefonu ???
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

jaki konkretnie model telefonu? obawiam sie, ze chyba raczej nie ma takiej mozliwosci (chyba, ze jestes kluczowym klientem)
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Post autor: Asia:) »

chodzi mi o model sony ericsson W890i . jest od dostępny na stronie plusa, ale wątpię że będzie u mnie w mieście w punkcie plusa. A słyszałam że można zamawiać przez eta na no ale ja chce przedłużyć umowę ,
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

Oczywiście, że jest taka możliwość. Trzeba tylko wziąć pod uwagę fakt, że realizacja zamówienia może trochę potrwać. Kwestia rozmowy ze sprzedawcą bądź kierownikiem Punktu Sprzedaży.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

Asia:) pisze:chodzi mi o model Sony ericsson W890i . jest od dostępny na stronie plusa, ale wątpię że będzie u mnie w mieście w punkcie plusa. A słyszałam że można zamawiać przez eta na no ale ja chce przedłużyć umowę ,
z tego co piszesz to wydaje mi sie, ze lepiej to zalatwisz telefonicznie przedluzenie umowy niz na stronie zamawiajac- bo moga Ci nowa aktywacje zrobic przez pomylke...

i jak bedziesz przedluzac umowe to powiedz o tym ze chcesz nowy telefon w zwiazku z przedluzeniem starej umowy bo teraz duzo ludzi kantuja i nie mowia warunkow sprzedazy, ostatnio byl o tym program w radiu.

pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 13:51 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Na pewno można zamówić skoro jest w ofercie Plusa. W końcu to co pisze na stronie www Plusa nie dotyczy wybranych punktów sprzedaży... :D
ODPOWIEDZ