plus do kitu

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

wczoraj miałem ciekawą a zarazem dziwną sytuację ze swoim Simplusem. Chciałem zadzwonić, a tu... komunikat, że połączenia są zablokowane. Stan konta dodatni, połączenia wychodzące do połowy grudnia, a tu nie można zadzwonić. Dopiero po wyłączeniu i włączeniu telefonu wszystko działało już normalnie. Dziwny przypadek, pewnie znowu jakieś kłopoty z bazą... ;)

a co do tematu wyżej, to ja jestem zadowolony z obsługi w Plusie. Polecam również pomoc od konsultanta poprzez czat z nim (fajna sprawa). :)
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

Z tego co pisałaś w SB, sprawa jest do załatwienia.

Wysłać poczta pismo wyjaśniające całą sytuacje dołączyć do tego ksero dokumentu z pieczątką którą dostałaś od pracownika Plusa.
I nie myślę że sprawa będzie pozytywnie rozpatrzona
Awatar użytkownika
BUCiu
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 lis 2008, o 19:18
Lokalizacja: Tuchów

Post autor: BUCiu »

mariusz9a pisze: Oj zdziwiłbyś się jakie "małe" debety da się zrobić na starter platformie ;-)
No ja widziałem ponad 1000 PLN na minusie na "starej" platformie. Ktoś aktywował starter Sim+ z 3 PLN na koncie i od razu zaczął wysyłać SMSy Premium, chyba za 5 PLN netto/SMS. Chyba to był nr Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I tak przez 20 min. Dopiero po tym czasie zablokowało wychodzące.

Ktoś ewidentnie chciał naciąć operatora. Ale kasa na szczytny cel poszła ;-)
ODPOWIEDZ