plus do kitu

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
mati1630
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 paź 2008, o 18:19

plus do kitu

Post autor: mati1630 »

nie wchodzcie na internet w plusie , bo mi 2 razy zabrali około 100 zł , 2 razy mialem debet
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

A mógłbyś coś więcej na ten temat napisać

Ja codziennie odwiedzam internet przez telefon i nie zabierają mi po 100zł.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6157
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Ja kilka razy dziennie i pobiera mi dane z pakietu a nie olbrzymie kwoty z konta...
Poza tym 100zł to dość spora ilość danych. Chyba te Twoje dwa wejścia były dość "obfite" ;-) No chyba ze faktycznie jakiś "zonk" w systemie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

odpowiedź jest prosta: złe ustawienia! :-x
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

a swoją drogą mi Plus liczy zawsze jedną sekundę więcej niż rozmawiałem...
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

Odnośnie kosztów to zdecydowanie Plus a odnośnie tej kwoty to być może miałes ustawienie na WAP ale to musiałeś wtedy naprawdębardzo duże pliki pobierać na tel.(nie wiadomo czy to jest możliwe) i nie korzystając z pakietu 25MB, 60MB.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 13:48 przez ManMoon, łącznie zmieniany 2 razy.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
triste
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 21 paź 2008, o 23:37

Post autor: triste »

mati1630 pisze:nie wchodzicie na internet w plusie , bo mi 2 razy zabrali około 100 zł
ManMoon pisze:a odnośnie tej kwoty to być może miałeś ustawienie na WAP ale to musiałeś wtedy naprawdę bardzo duże pliki pobierać na tel.(nie wiadomo czy to jest możliwe)
Jak najbardziej jest możliwe. Jeżeli ktoś ściąga np. teledysk. Takie pliki mają zazwyczaj kilka MB a połączenia przez wap są naliczane (w zależności od taryfy) po kilkadziesiąt groszy za 10 kb (jeden MB to przecież 1024kb).
esse quam videri
Piotrek22
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 10 paź 2008, o 13:22
Lokalizacja: k/Poddebic

Post autor: Piotrek22 »

mati1630 najlepszym wyjściem jest założenie neta.mniejsze koszty.a pro po tej sumy to mało realne jest że 100zł ci naliczyli chyba że przez WAP wtedy kasa leci. :-P
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

na pewno musiałeś ściągać jakiś poważny plik, bo gdy normalnie korzystałbyś i konto miałbyś już poniżej zera, to zablokowali by konto i już nie korzystałbyś... :) oczywiście wyjechałbyś na minus trochę ale nie aż 100! :D
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6157
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:oczywiście wyjechałbyś na minus trochę ale nie aż 100! :D
Oj zdziwiłbyś się jakie "małe" debety da się zrobić na starter platformie ;-) Wtedy najlepszym wyjściem jest wywalić Simplusa do śmieci i kupić nowy starter.

Kiedyś głośno było o użytkowniczce MixPlusa która zrobiła debet o wysokości 150zł. Było o tym głośno bo to usługa pre-paid która co jak co powinna się blokować po wykorzystaniu środków na koncie, w najgorszym wypadku kilka gorszy (!) na minusie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

heh, ale są opóźnienia w rozliczaniu, więc pewnie dlatego są te debety... :) A o tym korzystaniu z wapu "za darmo" słyszałem też w innych sieciach. :)
mmyszka3
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 lis 2008, o 14:27

jestem bardzo nie zadwolona z plusa!!robicie z klijentów gł

Post autor: mmyszka3 »

jestem bardzo nie zadwolona z plusa!!robicie z klijentów głupków!! a jak sie juz pisze do was reklamacje to macie to głeboko w du....!!!jestescie nie profesjonalna firma....z brakiem zasad i szacunku do klijentów!!!NIE POLECAM NIKOMU TEJ SIECI :-(
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6157
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

mmyszka3, po pierwsze to nie pisz że jesteście bo Polkomtel nie jest właścicielem tego forum. A po drugie to jak się po czymś, kimś jedzie to podaje się argumenty, po trzecie każda reklamacja jest rozpatrywana w ciągu 30 dni i to nie jest narzucone przez Polkomtela tylko przez prawo, więc nie mogą Cię mieć w d... jak wyślesz do nich reklamację. Jeśli tak uważasz że Cię olali, tzn minęło 30 dni i nie ma odpowiedzi, to Twoja reklamacja jest automatycznie uznana.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Piotrek22
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 10 paź 2008, o 13:22
Lokalizacja: k/Poddebic

Post autor: Piotrek22 »

Marjusz9a masz racje
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: jestem bardzo nie zadwolona z plusa!!robicie z klijentów

Post autor: Garjusz »

mmyszka3 pisze:jestem bardzo nie zadwolona z plusa!!robicie z klijentów głupków!! a jak sie juz pisze do was reklamacje to macie to głeboko w du....!!!jestescie nie profesjonalna firma....z brakiem zasad i szacunku do klijentów!!!NIE POLECAM NIKOMU TEJ SIECI :-(
Witaj mmyszka3 na forum.

Nikt tu z nikogo nie robi głupków
To jest niezależne forum o sieci Plus.
Forum powstała również po to aby sobie pomagać

Opisz pierwsze dokładniej swój problem zanim zaczniesz...
Ostatnio zmieniony 9 lis 2008, o 20:23 przez Garjusz, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ