Użytkowanie Plus Online

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
domi1010
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:17

Re: Jak zalogować się do Plus online ?

Post autor: domi1010 »

Tak, jest ten sam
aomame
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 mar 2014, o 15:20

Hasło do plus online

Post autor: aomame »

Nie mogę się zalogować do mojego konta na online.plus.pl. Zapomniałam hasła.
Dzwonię do biura obsługi klienta, ale czekam 15 minut i nie zgłasza się żaden konsultant.
Proszę o pomoc w tej sprawie.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Hasło do plus online

Post autor: sl@w_es »

Jeśli posiadasz/znasz Plus Kod 5 to możesz samodzielnie ustalić nowe hasło (e-hasło) logując się do konta z pomocą właśnie tego kodu. Poniżej, moim zdaniem dwa pomocne linki:
- Co to jest Plus Kod?
- Jak zalogować się do Plus online?

Nie masz Plus Kodu 5 to nie pozostaje Ci nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i odczekać swoje, bo w tym przypadku bez kontaktu z BOK nie obejdzie się. Na FORUM, poza informacjami nakierowującymi na właściwy sposób postępowania nic więcej nie uzyskasz; to nie BOK.
Podobny temat przewijał się już na PlusForum m. in. w temacie:

Zapomniałem hasła do plus online
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
pajakziom1
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2014, o 14:08

Problem z zalogowaniem się do Plus online

Post autor: pajakziom1 »

Witam, próbuje sprawdzić e fakturę i zalogować się do plus online, podaje numer oraz plus kod 5. Następnie muszę odebrać sms i podać hasło sesji. Właśnie tu jest problem ponieważ mam router i nie wiem jak odebrać tego smsa. Z góry dziękuje za pomoc :-)
situ19111987
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2013, o 23:43

Problem z logowaniem

Post autor: situ19111987 »

Witam. Mam internet z plusa i Che zalogować się na konto plusonline aby opłacić fakturę ale przy logowaniu musze podać klucz sesji a na karte nie przychodzi mi żaden sms?? jak to ominąć lub wyłączyć ten klucz sesji?
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Problem z logowaniem

Post autor: niko10 »

Sprawdzałeś w panelu routera lub aplikacji obsługującej modem?
millerek1
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2014, o 01:41

Brak możliwości zalogowania do Plus Online

Post autor: millerek1 »

Witam,
mam problem z logowaniem na swoje konto plus online. Nie mam możliwości poznania swojego e-hasła ponieważ nie posiadam pierwszej faktury. Na email'a nie doszła, pocztą "tradycyjną" też nie. Mógłbym zalogować się poprzez ostatnie 4 litery kodu PUK, ale nie posiadam go. (Zgubiłem tą kartkę ponieważ numer posiadam 2 lata, a dopiero teraz przeszedłem na abonament). Istniała także szansa na połączenie się z biurem obsługi, ale niestety połączyłem się tylko raz z konsultantem (pozostałe próby były bez najmniejszych rezultatów) i usłyszałem, że e-hasło to nie jest jej kategoria pomocy i że mnie przełączy do osoby odpowiedzialnej za to i tak spróbowała zrobić niestety "kolega" nie odebrał, więc moje pytanie jest następujące: Jak zalogować się do PLUS Online w mojej sytuacji?
Za każdą pomoc dziękuję. :)
Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Hasło do plus online

Post autor: niko10 »

Cyfry PUK są dla numerów na kartę, wiec odpada. Zostaje albo pluskod5 albo e-hasło, jeśli ich nie masz, to zostaje pewnie tylko kontakt z BOK.

http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... 1110626244

http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... 1227529119
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Brak możliwości zalogowania do Plus Online

Post autor: vod »

millerek1 pisze:Witam,
mam problem z logowaniem na swoje konto plus online. Nie mam możliwości poznania swojego e-hasła ponieważ nie posiadam pierwszej faktury. Na email'a nie doszła, pocztą "tradycyjną" też nie. Mógłbym zalogować się poprzez ostatnie 4 litery kodu PUK, ale nie posiadam go. (Zgubiłem tą kartkę ponieważ numer posiadam 2 lata, a dopiero teraz przeszedłem na abonament). Istniała także szansa na połączenie się z biurem obsługi, ale niestety połączyłem się tylko raz z konsultantem (pozostałe próby były bez najmniejszych rezultatów) i usłyszałem, że e-hasło to nie jest jej kategoria pomocy i że mnie przełączy do osoby odpowiedzialnej za to i tak spróbowała zrobić niestety "kolega" nie odebrał, więc moje pytanie jest następujące: Jak zalogować się do PLUS Online w mojej sytuacji?
Za każdą pomoc dziękuję. :)
Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.
Jeśli nie posiadasz plus kodu 5 a numer jest już abonamentowy to tylko pozostaje kontakt z konsultantem w celu ustanowienia nowego plus kodu 5,możesz także wybrać się do salonu firmowego sieci Plus lub jego autoryzowanego przedstawiciela.
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
olaslub1
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2014, o 22:17

Plus online

Post autor: olaslub1 »

Witam!
Otrzymałam 2 godziny temu hasło jednorazowe do plus online i niestety nie mogę się od godziny zalogować. Po raz milionowy jestem rozczarowana współpracą z wami.
taki komentarz po próbie zalogowania: Wpisz swój numer nie poprzedzając go zerem, ani żadnym innym znakiem. Następnie wpisz swoje cztero, lub pięciocyfrowe hasło.Pamiętaj, że kilkukrotne błędne wprowadzenie hasła może tymczasowo zablokować dostęp do Twojego konta. Aby poznać swoje hasło, zadzwoń pod 2601 z telefonu Plusa.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Plus Online

Post autor: sl@w_es »

@ „olaslub1”,

proszę zapoznaj się z Regulaminem PlusForum:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.

16. Nie należy zakładać kilku tematów tej samej lub podobnej treści.
A teraz poczytaj wpisy w tym wątku; możesz również zapoznać się z innym tematem poruszającym zagadnienie hasło jednorazowe:

http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=33&t=6184
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Mikhail
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2014, o 12:08

Plus online logowanie.

Post autor: Mikhail »

Witam. Mam pytanie, a mianowicie co wpisać w "numer telefonu"(w oknie logowania do Plus online), jeżeli posiadam router??
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Plus online logowanie.

Post autor: niko10 »

Na umowie masz nr telefonu przydzielony do karty z routera.
Mikhail
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2014, o 12:08

Re: Plus online logowanie.

Post autor: Mikhail »

A faktycznie. Dzięki. Temat do zamknięcia :>
tomula76
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 12:04

Re: Plus online logowanie.

Post autor: tomula76 »

witam mam pytanko jak zalogowac sie w plus online mam JA+ Internet na Kartę czy to wyglada ja pnk wpisuje numer 4 cyfry ostatnie puk ? dziekuje ..............
ODPOWIEDZ