Rodzina Plus

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
gm
PlusManiak
Posty: 53
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Tarnów

Rodzina Plus

Post autor: gm »

Proszę o wyjaśnienie usługi (nie podawanie linków do regulaminów) Rodzina Plusa. Przy jakim profilu dzwonienia opłaca się włączyć/aktywować usługę? Jakie są opłaty?
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

Witam,

Rodzina Plusa to oferta postapid (abonament) dla pracowników Polkomtel S.A, agentów Plus'a i Pracowników pracujących pod banderą sieci Plus. Abonenetm może zostać każdy w/w pracownik pracujący na czas określony bądź nieokreślony.

Odnośnie abonamentu.

Podpisując w/w umowę na abonament "Godziny 110" otrzymujemy 50 % rabat na abonament przez cały okres trwania umowy (2 lata) czyli płacimy 55 zł brutto a minuty mamy jak z abonamentu "Godziny 110". Oprócz tego otrzymujemy dodatkowo darmowe pakiety na cały okres trwania umowy jak np. "Pięciolinia", "Darmo w Sieci" itp.

Największą zaletą jest spory wybór bardzo dobrej klasy telefonów za przysłowiową złotówkę.

Do podpisania takiej umowy potzrebne jest zaświadczenie o zatrudnieniu (Polkomtel, Autoryzowany Przedstawiciel Plusa itp), Dowód Osobisty.

Warunkiem otrzymania aktywacji jest wyrażenie zgody na tzw. "Polecenie zapłaty" także przed podpisaniem w/w umowy konieczne jest zapisanie sobie swojego numeru konta bankowego.

W razie pytań proszę o priv.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
gm
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 1 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gm »

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Przyznaję się, że chodziło mi o co innego i to ja pomyliłem usługi zadając pytanie.
Chciałem zapytać o KONTO RODZINNE.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

gm pisze:Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Przyznaję się, że chodziło mi o co innego i to ja pomyliłem usługi zadając pytanie.
Chciałem zapytać o KONTO RODZINNE.
Konto rodzinne jest to promocja która pozwala taniej dzwonić (10gr\min) do sześciu osób w Plusie, z czego trzy numery muszą być na abonament i przypisane do danego konta, a pozostałe trzy mogą być prepaid\mix. Opłata wynosi 5zł na miesiąc. Z tego co wiem, to niestety opłata nie jest pobierana po darmowych minutach... :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

gm pisze:Przyznaję się, że chodziło mi o co innego i to ja pomyliłem usługi zadając pytanie.
Ale dzięki temu dowiedzieliśmy się o całkiem fajnej ofercie dla pracowników ;-) Szczerze to nie wiedziałem że takie coś istnieje.

Tak zupełnie na marginesie, to pamięta ktoś jak przypadkiem wypłynęła oferta Polkomtela dla TVP? To jest dopiero ciekawa oferta. Ale nie ma co się dziwić, tyle aktywacji...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze:Ale dzięki temu dowiedzieliśmy się o całkiem fajnej ofercie dla pracowników ;-) Szczerze to nie wiedziałem że takie coś istnieje.
w końcu szewc nie może chodzić bez butów :P

mariusz9a pisze:Tak zupełnie na marginesie, to pamięta ktoś jak przypadkiem wypłynęła oferta Polkomtela dla TVP? To jest dopiero ciekawa oferta. Ale nie ma co się dziwić, tyle aktywacji...
Oferta dla TVP :) Wg mnie to nie jest ona najtańsza (chociażby stawka na połączenia do sieci Plus o na stacjonarne)!
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:Wg mnie to nie jest ona najtańsza (chociażby stawka na połączenia do sieci Plus o na stacjonarne)!
http://www.telepolis.pl/news.php?id=10211
Wewnątrz firmy jest "w zaokrągleniu" za darmo :-P No i abo tylko 10zł. Chodzi mi o same połączenia jak na tak niski abo. Bo oczywiście MMSy po 1zł itp to tragedia :-P

No nie powiecie mi że pogardzilibyście taką ofertą za jedyne 10zł. No i ciekawe ile minut już jest wliczonych w te 10zł...

Dobra, koniec OT ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ