Czy jesteście za tym, żeby Plus zamienił się na Vodafone?

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Czy jesteście za tym, żeby Plus zamienił się na Vodafone?

Post autor: tomek »

Czy chcecie, aby doszło do rebrandingu? Wiecie może coś na ten temat? :) Bo z tego co ja wiem, to Vodafone ma jakieś problemy z kupieniem udziałów... :)
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

co my -zwykli uzytkownicy zyskamy na fuzji tych firm? To podstawowe pytanie dla mnie:)
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

szymon pisze:co my -zwykli uzytkownicy zyskamy na fuzji tych firm? To podstawowe pytanie dla mnie:)
mi się wydaję, że jeżeli wszedłby Vodafone, międzynarodowy operator, mógłby wprowadzić lepsze oferty... większy operator jest bardziej opłacalny dla producentów komórek niż mniejszy, dlatego może dostawać ceny telefonów po niższych cenach, bo i tak nawet z tymi niższymi cenami przychód firmy będzie większy niż z tymi wyższymi... :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6158
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:
szymon pisze:co my -zwykli uzytkownicy zyskamy na fuzji tych firm? To podstawowe pytanie dla mnie:)
mi się wydaję, że jeżeli wszedłby Vodafone, międzynarodowy operator, mógłby wprowadzić lepsze oferty... większy operator jest bardziej opłacalny dla producentów komórek niż mniejszy, dlatego może dostawać ceny telefonów po niższych cenach, bo i tak nawet z tymi niższymi cenami przychód firmy będzie większy niż z tymi wyższymi... :)
To ja napisze krótko... Czy zmiana marki z Idea na Orange pozytywnie wpłynęła na ofertę operatora PTK Centertel? Odpowiedź chyba każdy widzi...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze: To ja napisze krótko... Czy zmiana marki z Idea na Orange pozytywnie wpłynęła na ofertę operatora PTK Centertel? Odpowiedź chyba każdy widzi...
Ale to nie znaczy, że tym razem będzie to samo. W końcu na błędach nie tylko swoich wszyscy się uczą... :)
Ostatnio zmieniony 3 lis 2008, o 13:43 przez tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

ja jednak wole zeby było tak: Plus to Plus, Vodafone to Vodafone, zadnego laczenia.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 13:29 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

w sumie to jest dobrze, a nie wiadomo jak byłoby po zmianie na Vodafone. Jedni też wolą już z przyzwyczajenia nazwę Plus... Ale dla mnie to bez różnicy, nawet jakby był Vodafone, byle taniej! :D

Tak na marginesie, to Era już też należy w 97% di Deutsche Telekom, tylko są jakieś spory o udziały, o Play też chodzą jakieś informacje o ich sprzedaniu... :) Także więksi pochłaniają mniejszych... :) Być może to i źle dla konkurencji, a być może i dobrze... :)
mati
PlusManiak
Posty: 148
Rejestracja: 11 lis 2007, o 10:27

Post autor: mati »

Ja bym wolał żeby zawsze był Plus
a i chyba większościowe udziały w Plusie są w polskich rękach - niech tak zostanie
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

mati pisze:Ja bym wolał żeby zawsze był Plus
a i chyba większościowe udziały w Plusie są w polskich rękach - niech tak zostanie
no zdecydowanie Vodafone ma 19,61%. Tu jest więcej info
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6158
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Co do samej "walki" o akcje Polkomtela mamy o tym temat TUTAJ
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Karaluch
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2008, o 18:35

Post autor: Karaluch »

Nie, niech zostanie Plus bo jakby się zmieniło na Vodafone to wtedy Lewis Hamilton dostawałby pensję min. z mojej kieszeni ;-)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Karaluch pisze:Nie, niech zostanie Plus bo jakby się zmieniło na Vodafone to wtedy Lewis Hamilton dostawałby pensję min. z mojej kieszeni ;-)

heheh, racja, z mojej też by dostawał, ale co tam, jak będzie T-Mobile, to Kubica też będzie dostawał ode mnie...
jARUCH

Post autor: jARUCH »

niech się zmieni w co chce byle byśmy my klienci na tym skorzystali
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6158
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:mariusz9a napisał/a:

To ja napisze krótko... Czy zmiana marki z Idea na Orange pozytywnie wpłynęła na ofertę operatora PTK Centertel? Odpowiedź chyba każdy widzi...



Ale to nie znaczy, że tym razem będzie to samo.
No i obyś miał rację :-) Chociaż i tak wolałbym markę Plus.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

Ja wolał bym Plus
Forum trzeba będzie przerabiać ;-)
ODPOWIEDZ