Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
laki260
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 cze 2011, o 11:14

Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Post autor: laki260 »

Witam wszystkich forumowiczów. Mam do Was pytanie, otóż mam elastyczną 50 w abonamencie i zastanawiam się, czy doładowując dziewczynie telefon na kartę w 36i6 będzie potrącać mi z mojej kwoty 50zł którą mam w abonamencie, czy będę musiał za to oddzielnie dopłacać.
Pozdrawiam Łukasz.
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Post autor: rafal2119 »

Doładowania są zawsze dodatkowo doliczane do faktury. Na niej będzie wyszczególnione kiedy i na jaki numer zostało to doładowanie zrobione.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
laki260
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2011, o 11:14

Re: Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Post autor: laki260 »

Mam telefon na kartę, ustawiłem sobie cyklicznie zasilenie z abonamentu kolegi. Wszystko poszło ok, przyszły SMS-y na telefon kolegi, że cyklicznie zasilenie zostało ustawione tylko jedno ale ... Czekam już parę dni i nie dostałem żadnego zasilenia :-| :-| :-| :-|
Do kiedy mam czekać, aż raczą doładować mi telefon? O co chodzi?
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Post autor: annika »

8. d) Konto Otrzymującego zasilenie zostanie zasilone w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem każdego kolejnego okresu rozliczeniowego, począwszy od okresu rozliczeniowego w którym Polkomtel przyjął zlecenie Zasilenia cyklicznego. O zasileniu konta Otrzymującego zasilenie Abonent zostanie poinformowany wiadomością SMS.
Regulamin Promocji „Zasilam Kartę w Plusie 3”
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Post autor: Jrv »

annika pisze:
8. d) Konto Otrzymującego zasilenie zostanie zasilone w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem każdego kolejnego okresu rozliczeniowego, począwszy od okresu rozliczeniowego w którym Polkomtel przyjął zlecenie Zasilenia cyklicznego. O zasileniu konta Otrzymującego zasilenie Abonent zostanie poinformowany wiadomością SMS.
Regulamin Promocji „Zasilam Kartę w Plusie 3”
To ciekawe :) Muszę chyba regulaminy odświeżyć. Z moich informacji zasilenie cykliczne zawsze wchodziło PO miesiącu w, którym zgłoszenie zostało wysłane.

A Ty laki260 pamiętaj, że mając ofertę 36i6 będziesz miał blokowane połączenia wychodzące na jeden dzień (w 31 dniowych miesiącach) ponieważ okresy rozliczeniowe są od, do a zasilenie przedłuża na X dni od dnia zasilenia. Zakładam oczywiście, że to zlecenie to 30zł ponieważ przy 50zł nie będzie się tak działo :)
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
laki260
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2011, o 11:14

Re: Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Post autor: laki260 »

Mam doładowanie za 50 zł.
To tyczy się okresu rozliczeniowego kolegi? Każdy okres rozliczeniowy zaczyna się u niego 25-tego każdego miesiąca. Mam rozumieć, że dostanę zasilenie 24tego...?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Post autor: sl@w_es »

laki260 pisze:(...)
To tyczy się okresu rozliczeniowego kolegi? Każdy okres rozliczeniowy zaczyna się u niego 25-tego każdego miesiąca. Mam rozumieć, że dostanę zasilenie 24tego...?
Oczywiście, że chodzi o cykl rozliczeniowy kolegi (numer zasilający). Piszesz, że SMS potwierdzający przyjęcie zlecenia cyklicznego do realizacji dotarł, więc nie pozostaje nic innego jak czekać na zasilenie konta w wyznaczonym terminie (tak jak napisała "annika").
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
tomaj6151
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2012, o 13:46

Re: Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Post autor: tomaj6151 »

Mój tata dawno temu aktywował jakąś usługę (on ma abonament plus), że mi i mojej mamie doładowuje 30zł + 5 gratis co miesiąc. Teraz tata chce to zwiększyć do 40 zł i moje pytanie jest takie, jak tą usługę zdezaktywować lub zmienić na 40 zł? Z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Post autor: sl@w_es »

tomaj6151 pisze:(...) jak tą usługę zdezaktywować lub zmienić na 40 zł? (...)
Odpowiedź znajdziesz otwierając link do Regulaminu zamieszczony kilka postów wyżej przez „annikę”.
Moim zdaniem najprościej dokonać zmiany wysokości kwoty zasilenia przez Plus Online.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
simplas
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 7 cze 2011, o 14:23

Doładowanie karty simplus.

Post autor: simplas »

Witam. Czy sposób, gdzie osoba mająca abonament w plusie i doładowująca osobie telefon za 50 zł w simplusie nadal działa? 20 procent kwoty dodatkowej otrzymuje? Czyli łącznie otrzyma 60 zł osoba mająca w simplusie? Jeśli istnieje taki sposób proszę o kod, który ma wpisać osoba mająca abonament i czy to jest bezpieczne i czy przedłuży konto normalnie o 3 miesiące? Dzięki za info.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Doładowanie telefonu na kartę z telefonu na abonament

Post autor: Jrv »

Tak, działa.
Tak, otrzymuje.
Tak, tyle właśnie otrzyma.
ZA PLUSKOD5 (NR TELEFONU DO ZASILENIA) (KWOTA ZASILENIA) - piszesz bez nawiasów - na numer 2601, bezpieczne jest, ale nie przedłuży o trzy miesiące, a jedynie 90 dni.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
simplas
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 7 cze 2011, o 14:23

Re: Doładowanie telefonu na kartę z telefonu na abonament

Post autor: simplas »

Można prosić o jakiś link z info o tym? Może lepiej kupić doładowanie na allegro?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Doładowanie telefonu na kartę z telefonu na abonament

Post autor: sl@w_es »

simplas pisze:Można prosić o jakiś link z info o tym? (...)
Zasilenia kart z telefonu abonamentowego.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
simplas
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 7 cze 2011, o 14:23

Re: Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Post autor: simplas »

Może trochę głupie pytanie, ale pod tym numerem - 2601, będzie jakieś info, żeby podać numer, który chcemy doładować itp.? Pieniądze będą dodane do rachunku abonamentowego, o te 50 zł więcej i czy aby nie będzie się to odmawiać comiesięcznie?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Doładowanie telefonu na karte z telefonu na abonament

Post autor: sl@w_es »

Tak, do standardowej kwoty abonamentu zostają doliczone sumy doładowań telefonów na kartę.
Pod 2601 wysyłasz SMS-a o treści ... wszystko wcześniej zostało już wyjaśnione, wystarczy tylko CHCIEĆ czytać. Regulamin także (przekierowania i linki też już były w tym wątku).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ