Sklep Internetowy Plusa to jedna wielka porażka

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
jacek35
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 sie 2014, o 10:12

Re: Sklep Internetowy Plusa to jedna wielka porażka

Post autor: jacek35 »

Po tych negatywnych postach widzę, że tutaj też jest olewka klientów PLUSA. Nikt za nic nie przeprasza. Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony sklepu i samego operatora. Znaczy firma swoje, sklep swoje, choć działają pod jednym szyldem :( Nic się nie zmieniło :( W takim razie ja też wrzucę kamyczek do plusikowego ogródka: Składałem zamówienie 14.08.2014 r. Dziś mija tydzień :( 10 minut czekałem na połączenie z konsultantem e-sklepu i nikt nie odebrał. Do BOK nawet nie dzwonię, bo to zły adres, albo najzwyczajniej nikt nic nie wie. Pozostaje kontakt e-mailem. To średniowiecze, nie sklep internetowy z XXI wieku, chociaż sklep zainstalowano w Warszawie przy ul. Wołoskiej. Pozostaje ich olać, wycofać się z umowy, nie odebrać przesyłki i nigdy więcej nie zamawiać w tym sklepie. Pewnie i tak pojawi się jakiś złotousty, który odeśle mnie do salonu PLUSA, ale suma negatywnych doświadczeń odpycha, a nie zachęca do dalszych kontaktów z tą instytucją.
jacek35
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2014, o 10:12

Re: Sklep Internetowy Plusa to jedna wielka porażka

Post autor: jacek35 »

Aktualizacja statusu ... dostałem SMSa (9 minut od chwili publikacji poprzedniego postu), że planowana dostawa w dniu 25.08.2014 r. tj. 11 dni od dnia złożenia zamówienia !!! Brawo ! Pozostaje podziękować i zwrócić się do konkurencji. Dziękuję Ci PLUSie.
komo
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 6 paź 2014, o 18:06

Re: Sklep Internetowy Plusa to jedna wielka porażka

Post autor: komo »

Albo macie wymaganie nie wiadomo jakie albo zamówione rzeczy trzeba sprowadzac ze wschodnich Chin.

22.09 złozenie zamówienia - przeniesienie numeru + tel
26.09 podpisane papierki i nowa zabawka
02.10 numer tymczasowy aktywny

uzupełnienie danych =>> BOK sklepu czekałem moze 3 sygnały

jak dla mnie w normie
mikiasa
Szalony PlusManiak
Posty: 805
Rejestracja: 14 lip 2014, o 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: Sklep Internetowy Plusa to jedna wielka porażka

Post autor: mikiasa »

To tak jak ja.
Zamówienie, wysyłka i odpalenie numeru OK, w sumie ok tygodnia.

Problem w tym, że od razu musiałem składać reklamację, bo uruchomili nie to co zamawiałem :)
Szybki913
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2018, o 06:25

Re: Sklep Internetowy Plusa to jedna wielka porażka

Post autor: Szybki913 »

Zamówienie złożone 1.07 do dzisiaj nie ma przesyłki status przygotowania do odbioru przez kuriera od 2.07
HABBEROWNY
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2018, o 00:12

Re: Sklep Internetowy Plusa to jedna wielka porażka

Post autor: HABBEROWNY »

Cześć nie wiem jak wy ale ja czekałem z tego sklepiku ponad miesiąc na telefon zamówienie 6.07 dotarło 8.08.br
w tym raz zawrócone z powodu nieobecności klienta(chodziarz był w domu) po wielu interwencjach dotarł w wyżej wymienionym czasie,ale z jakiego powodu został zawrócony tego obie strony nie wiedzą.Komentarz pozostawiam użytkownikom bo dla mnie szkoda palców na opis traktowania klientów.
POZDRAWIAM
Nadey6
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwie 2019, o 10:31

Re: Sklep Internetowy Plusa to jedna wielka porażka

Post autor: Nadey6 »

Oczywiście, że porażka, potwierdzam. Zamówiłam telefon z przedłużeniem umowy 27.03 i do tej pory go nie wysłali, a podobno czas oczekiwania to 4-5 dni. Dzwoniłam na infolinię sklepu internetowego to usłyszałam, że to dlatego, że mają inwentaryzację. I że w systemie jest informacja, że dostanę paczkę 4.04, ale że jej zdaniem to niemożliwe, bo leży u nich. Biorąc pod uwagę, że nie dostałam jeszcze wiadomości, że kurier z numerem przewozowym, zakładam, że w najlepszym wypadku telefon zostanie wysłany w pon, będzie w środę, czyli miną dwa tygodnie od złożenia zamówienia. W najlepszym wypadku. Bo przy inwentaryzacji to mogę się wszystkiego spodziewać. Pomijam fakt, że w śledzeniu zamówienia na stronie umieścili informację, że paczkę przekazali kurierowi już tydzień temu. Odradzam!
ODPOWIEDZ