Simplus - koszt połączeń za granice

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
agaxxx
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 paź 2008, o 16:24
Lokalizacja: krasnik

Simplus - koszt połączeń za granice

Post autor: agaxxx »

Witam chciałabym się dowiedzieć jakie stawki są za połączenia za granicę. Mój mąż jest w Danii i oboje mamy nową taryfę Simplus i ustawione tanie numery do siebie za 5gr.Czy jak ja do niego zadzwonię na polski numer to dużo zapłacę i czy on też za to zapłaci? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
Agaxxx
Ostatnio zmieniony 30 paź 2008, o 23:40 przez agaxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

Witaj,

Krótkie wyjaśnienie odnośnie roamingu:

Jeśli ty dzwonisz do męża z polskiego na polski numer to płacisz jak za połączenie krajowe czyli normalną stawkę. Należy pamiętać jednak, że nie będzie to 0,05 pln za minutę tylko może zdarzyć się tak, że będzie o,72 pln/minuta.

Twój mąż natomiast za każde odebrane połączenie za granicą(niekoniecznie od Ciebie) będzie płacił około 0,85 pln za każde 30 sekund rozmowy :!: A za wykonane połączenie 1,79 pln.

Wysyłanie sms'ów z zagranicy do Polski: 1,45 pln
Odbieranie sms'ów z Polski - bezpłatnie

Ty wysyłasz smsy po stawce krajowej czyli 0,18 pln.

W razie wątpliwości podaje link do strony: www.simplus.pl

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
agaxxx
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2008, o 16:24
Lokalizacja: krasnik

Post autor: agaxxx »

Bardzo dziękuję za pomoc.Pozdrawiam:)
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

A propos roamingu, jak ja dzwonie do Polski na komórkę np. z budki telefonicznej z Grecji to dana osoba w Polsce, która ma komórkę nie płaci za odebranie połączenia?
Ostatnio zmieniony 31 paź 2008, o 19:21 przez pawelryb, łącznie zmieniany 1 raz.
agaxxx
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2008, o 16:24
Lokalizacja: krasnik

Post autor: agaxxx »

no to też jest fajna sprawa nie wiedziałam o czymś takim a czy na komórkę nie wychodzi drożej niż np.zadzwonić na stacjonarny z budki, czy po prostu na komórkę nie lecą szybciej impulsy?
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

agaxxx pisze:no to też jest fajna sprawa nie wiedziałam o czymś takim a czy na komórkę nie wychodzi drożej niż np.zadzwonić na stacjonarny z budki, czy po prostu na komórkę nie lecą szybciej impulsy?
Wiem, że w niektórych krajach połączenia z budki do stacjonarnych i na komórki są w tych samych cenach.
agaxxx
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2008, o 16:24
Lokalizacja: krasnik

Post autor: agaxxx »

O.K DZIĘKI:)
ODPOWIEDZ