dlaczego jest simlok i plus daje malować logo na telefonie

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
jARUCH
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

dlaczego jest simlok i plus daje malować logo na telefonie

Post autor: jARUCH »

dlaczego plus daje malować logo na telefonie przecież to szpeci , z tyłu i z przodu logo i nikt nie pyta nas o zdanie mój telefon to nie krowa lub choinka na wigilie zęby ja przyozdabiać emblematami logami wygaszaczami logowaniem itd.
przecież wiem jakiej sieci używam to mnie to poco to jest jakieś takie infantylne
albo simlok po co on przecież podpisuje z nimi umowę na 2 lata to jakiej sieci mam używać . to są jakieś monopolistyczne techniki działania w cywilizowanym świecie już zapomniano o simloku a w Polsce średniowiecze
Ostatnio zmieniony 2 lis 2008, o 01:42 przez jARUCH, łącznie zmieniany 1 raz.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Jeszcze niedawno nie malowali. Widać biorą przykład z Orange. Ot taka reklama na telefonie obniżająca jego cenę na wolnym rynku...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
jARUCH

Post autor: jARUCH »

to znaczy ze jedynym poważnym operatorem na polskim rynku jest era
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Moim zdaniem kwestia czasu ;-) Takie rzeczy są po prostu wprost proporcjonalne do ilości posiadanych klientów. Tak samo z cenami telefonów. Kiedyś jak startował Plus i Era to jeszcze przez długo umieszczali swoje znaczki na telefonach. Tak samo było z Ideą.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
jARUCH

Post autor: jARUCH »

szczerze to nie pamiętam zęby era miała jakieś znaczki na telefonach mój służbowy tel jest w sieci era i już chyba dziesiąty tel bez zbędnego go oszpecania a plus to jakąś buzie na przycisku to ten swój uśmieszek gdzieś wciskał
jARUCH

Post autor: jARUCH »

a możne wiecie czym to zmyć (usunąć)
pewnie to trzeba wymienić obudowę , znając życie
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Miały jakieś 10 lat temu jeszcze. Plus i Era zrezygnowały z tego na jakiś czas. Teraz widzę od kilku miesięcy że Plus zaś zaczyna "malować" na obudowach swoje logo, ale co ciekawe nie na wszystkich telefonach.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
jARUCH

Post autor: jARUCH »

ja jestem miłośnikiem noki moja pierwsza nokia to była chyba jak dobrze pamiętam 5110 i już miała logo a to był rok 98 lub 99 i potem na każdej coś było.

ściągniecie simloka zmiana obudowy i wgranie nowego softu to razem 200 PLN . czy warto ? i Jeszcze utrata gwaranci
Ostatnio zmieniony 1 lis 2008, o 18:36 przez jARUCH, łącznie zmieniany 1 raz.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

jARUCH pisze:i Jeszce utrata gwaranci
I tu może Cię zaskoczę, ale w Plusie i Play ściągnięcie simlocka nie powoduje utraty gwarancji :-)


W nowszych telefonach, jeszcze do niedawna, brandrowany był tylko soft.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
jARUCH

Post autor: jARUCH »

mariusz9a pisze:
jARUCH pisze:i Jeszce utrata gwaranci
I tu może Cię zaskoczę, ale w Plusie i Play ściągnięcie simlocka nie powoduje utraty gwarancji :-)


W nowszych telefonach, jeszcze do niedawna, brandrowany był tylko soft.
to jeden pozytyw ;-) . dzięki
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Post autor: PlusUser »

Tak już jest

W europie to raczej normalka Większość sieci maja na telefonach swoje lego.

ORANGE, Vodafone, O2, T-Mobile,

Jak kiedyś miałem telefon z sieci Vodafone to miał logo z tyłu i przodu

Ja w tym problemu nie widzę
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: dlaczego jest simlok i plus daje malować logo na telefo

Post autor: tomek »

jARUCH pisze:dlaczego plus daje malować logo na telefonie przecież to szpeci stylo z przodu i nie pyta nas o zdanie mój telefon to nie krowa lub choinka na wigilie zęby ja przyozdabiać emblematami logami wygaszaczami logowaniem itd.
kwestia gustu, jednym się podoba innym już nie... a malują nie Twój telefon, skoro jeszcze za niego nie zapłaciłeś, a kupujesz takiego jakiego widzisz, i do Ciebie należy ostateczna decyzja.
jARUCH pisze:przecież wiem jakiej sieci używam to mnie to poco to jest jakieś takie infantylne
reklama dla innych ludzi...
jARUCH pisze:albo simlok po co on przecież podpisuje z nimi umowę na 2 lata to jakiej sieci mam używać . to są jakieś monopolistyczne techniki działania w cywilizowanym świecie już zapomniano o simloku a w Polsce średniowiecze
Możesz dokupić kartę SIM od innego opa aby dzwonić taniej, lecz jeżeli nie masz drugiego telefonu, to masz utrudnione zadanie i dzwonisz z jednej karty SIM, dając tym samym większe zarobki dla danego operatora... :)
jARUCH

Post autor: jARUCH »

tak panie Tomku to kwestia gustu i powinien być wybór( chce taki lub taki) jestem w plusie 12lat moje rachunki są około 500 PLN miesięcznie .troszkę szacunku . chcąc przedłożyć umowę poprosiłem taki bez loga odp. to nie ma takich
możne panu takie traktowanie z góry się podoba i pewnie mógłbym się obrazić jak dziecko i tego samego dnia podpisać umowę z innym operatorem ale poddawać się od rzazu to nie męskie trzeba walczyć .
a jestem tu by by wiedzieć co wy inni użytkownicy o tym sądzicie
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

każdy ma różne wymagania... :) ale myślę, że 500zł na miesiąc (nie często zdarza się taki użytkownik) powinni dołożyć starań... Klient nasz Pan! :D
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

jARUCH pisze:tak panie Tomku to kwestia gustu i powinien być wybór( chce taki lub taki) jestem w plusie 12lat moje rachunki są około 500 PLN miesięcznie .troszkę szacunku . chcąc przedłożyć umowę poprosiłem taki bez loga odp. to nie ma takich
No to chyba będzie jednak nieosiągalne. No ale może na specjalne życzenie wymienią obudowę (chociaż jako operator oni pewnie nawet nie mają takich obudów a z serwisem ciężko będzie to załatwić – bo to nie Plus serwisuje telefony) ;-) W każdym razie życzę udanej walki :-)

A to "zdrapywanie" loga to bym odradzał bo telefon się trochę oszpeci :-/
jARUCH pisze:a jestem tu by by wiedzieć co wy inni użytkownicy o tym sądzicie
Mam akurat fart, że na Omni nie ma żadnego loga operatora (kupiona w Plusie) :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ