Cesja po zrealizowaniu kontrkatu.

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Xander99
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 paź 2008, o 19:06

Cesja po zrealizowaniu kontrkatu.

Post autor: Xander99 »

Witam,
korzystam z MixPlus III, który jest zarejestrowany na moją mamę. Wszystkie doładowania wynikające z umowy zostały zrealizowane.
Czy jest możliwość "przepisania" numeru na mnie ? Jestem pełnoletni, ale nie mam zaświadczenia o stałych dochodach.
Ile taka operacja kosztuje ?
Pozdrawiam
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

Cześć, trzeba zmienić taryfę na simplusa kodem *147*90#, wtedy przerejestrujesz simplusa na siebie ( z Mamą, ona musi sie podpisać) i do boju. Robisz konwersje na mixa juz na swoje dane.
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

czy studenci moga podpisac umowe w Mixie pokazujac zaswiadczenie z uczelni, legitymacje, indeks?
wiem, ze u innych operatorow taka opcja wystepuje a jak to jest w Plusie?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 12:50 przez ManMoon, łącznie zmieniany 2 razy.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
kapier
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 08:48

Post autor: kapier »

Tak, mogą, wystarczy przedstawić ważną legitymację studencką.
Ale proponuje poszukać w archiwum o kacji, którą życzy sobie PlusGSM.
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

Plus nie zawsze chce kaucji, bierz dowód legitymacje i śmiało. Dasz radę. Kaucja jest naliczana tylko w marginalnych przypadkach
Pracownik Plusa
Sylwia
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2008, o 12:02

Post autor: Sylwia »

Zgadzam się z marcingrz, kaucja nie zawsze zostaje naliczana są to naprawdę skrajne przypadki
ODPOWIEDZ