Zmiana właściciela

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
cruelintentions
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 lip 2013, o 01:02

Umowa na mnie - przepisanie na inną osobę

Post autor: cruelintentions »

Witam.
Mam taki problem: rok temu mój chłopak chciał wziąć telefon w mixie jednak nie mógł tego zrobić, ponieważ nie miał stałego miejsca zamieszkania tylko tymczasowe, więc ja poszłam ze swoim dowodem i podpisałam umowę. Jednak jak to w życiu bywa pokłóciliśmy się, zerwaliśmy i jakiś już czas nie mamy ze sobą kontaktu. Ostatnio dowiedziałam się, że zmienił nr, a mimo tego, że dość często doładowywał kartę, nie jest możliwe by 42 doładowania - na tyle była umowa - już mu się skończyły.
Czy mógł zmienić nr i przenieść sobie doładowania jakie mu zostały na ten nowy bez wiedzy osoby która umowę podpisała czyli mnie? Boję się, że dostanę karę jeśli ta karta nie jest doładowywana. Istnieje jakaś możliwość by sprawdzić ile doładowań mu zostało i mimo tego, że być może tylko chwilowo ma inny nr, tamta karta jest doładowana przypuśćmy na parę miesięcy do przodu i że żadna kara na dzień dzisiejszy mi nie grozi?
Zaznaczam, że ową umowę i inne papiery które odebrałam po podpisaniu umowy są w jego posiadaniu, a nie w moim.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2013, o 07:08 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie wątku
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Umowa na mnie - przepisanie na inną osobę

Post autor: pepcia2 »

Mało prawdopodobne. Chcąc przepisać nr w mix-ie po skończonej umowie, trzeba przejść na taryfę na kartę i podejść do salonu zmienić dane. Muszą być obie osoby. Jeśli Ty jesteś włąścicielką możesz zadzwonić do BOK i dowiesz się wszystkiego.
ODPOWIEDZ