Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
malutkamala
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 17:18

Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Post autor: malutkamala »

Witam!
Mam pytanie: jak włączyć usługę, że jak mam numer zajęty to słychać pikanie w telefonie jak przychodzą smsy, że ten i ten numer próbował się z tobą skontaktować. Kiedyś to miałam, a od jakiegoś czasu nie ma. Nie chodzi mi tu o połączenie oczekujące. :roll:
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Post autor: sl@w_es »

Usługa o którą pytasz nazywa się KTO DZWONIŁ?
Jak ją włączyć/wyłączyć znajdziesz w http://bok.plusgsm.pl w tematach:
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
malutkamala
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 17:18

Re: Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Post autor: malutkamala »

tak, to wiem :) Ja mam tą usługę włączona, problem jest w tym, ze smsy przychodzą nieraz po pól godziny a jak przyjdą podczas gdy rozmawiam przez tel nie ma "pikania" które zawsze było :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Post autor: sl@w_es »

malutkamala pisze:(...) jak włączyć usługę, że jak mam numer zajęty to słychać pikanie w telefonie jak przychodzą smsy, że ten i ten numer próbował się z tobą skontaktować. Kiedyś to miałam, a od jakiegoś czasu nie ma. (...)
To o czym piszesz to nie jest żadna usługa (przynajmniej ja o takiej nie słyszałem); musiałaś coś zmienić w ustawieniach telefonu, więc przekop telefon i przywróć to o czym piszesz.
Nie podam Ci co? gdzie? i jak?, bo nie używam Nokii, a porównywanie z Samsungiem to dwa różne światy.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Post autor: luki »

Ewentualnie takie coś http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... 1036584886 ale to raczej przy połączeniu, a nie SMS.

Albo jak pisze sl@w_es, funkcja aparatu i na to bym stawiał.
euge

Usługa "Kto dzwonił" - powiadomienie SMS

Post autor: euge »

Od pewnego czasu próbuję uruchomić usługę powiadamiania mnie SMS-em o próbie połączenia ze mną w przypadku gdy będę miała wyłączony telefon lub będę poza zasięgiem sieci. Wysyłałam SMS na numer 8023 o treści T, mam wyłączona pocztę głosową, a usługa dalej nie działa.
Bardzo proszę o sugestie jak rozwiązać problem.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 12 lis 2013, o 14:22 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie posta
euge

Re: Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Post autor: euge »

Po co takie forum gdzie moderator "z automatu" przenosi pytanie do zagadnienia z września 2012r. gdzie problem nie został rozwiązany, jest to "ukręcanie tematu".
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Post autor: pepcia2 »

Nie ukręcanie tematu tylko przenoszenie do właściwego działu :roll:
Jeśli pojawi się nowy wpis to się do niego zagląda. A ciekawe jakbyś coś znalazła gdyby były wszystkie tematy, wątki pomieszane? ;-)

A swoją drogą czytałaś wpisy powyżej m.in. sl@w_es z bodajże 1.09.12?
euge

Re: Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Post autor: euge »

pepcia2 pisze:Nie ukręcanie tematu tylko przenoszenie do właściwego działu :roll:
Jeśli pojawi się nowy wpis to się do niego zagląda. A ciekawe jakbyś coś znalazła gdyby były wszystkie tematy, wątki pomieszane? ;-)

A swoją drogą czytałaś wpisy powyżej m.in. sl@w_es z bodajże 1.09.12?

I CO Z TEGO WYNIKA - JAKA POMOC? CYTOWANIE WPISÓW NIC NIE DAJĄCYCH!!!
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Post autor: pepcia2 »

Sorrki ale czy Ty nie umiesz czytać? Wyraźnie Ci podałam kto i kiedy odpowiedział na Twoje pytanie. Podpowiem Ci jeszcze o godz.17.01 był zamieszczony post :roll:
Po co mamy powielać wątek, link jeśli jest tylko 6 wpisów 'wyżej' ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Post autor: sl@w_es »

euge pisze:Po co takie forum gdzie moderator "z automatu" przenosi pytanie do zagadnienia z września 2012r. gdzie problem nie został rozwiązany, jest to "ukręcanie tematu".
Nie "z automatu", a w zgodzie z Regulaminem PF:
7. Wątki zakładamy w odpowiednich dla nich działach. Wątki założone w nieprawidłowych działach będą przenoszone do odpowiednich kategorii bez powiadamiania autora wątku.
11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
euge pisze:(...) I CO Z TEGO WYNIKA - JAKA POMOC? CYTOWANIE WPISÓW NIC NIE DAJĄCYCH!!!
I ponowna ignorancja Regulaminu
9. Nie piszemy dużymi literami. Postów nie piszemy w całości pogrubieniem, kursywą lub kolorową czcionką.
Tak na marginesie czy w ogóle wiesz co w necie oznacza pisanie dużymi literami?

Proszę zapoznać się z zasadami obowiązującymi na PlusForum (Regulamin) i nie próbować wprowadzać własnych.

Co do problemu z uruchomieniem usługi jeśli standardowa procedura nie działa to spróbuj na odwrót wysyłając SMS o treści N pod bezpłatny numer 8023.
Po otrzymaniu wiadomości wyłącz i włącz telefon. Następnie ponów próbę włączenia usługi łącznie z restartem telefonu.
Jeśli się nie uda zalecam kontakt z BOK, bo być może coś jest nie tak z Twoim numerem/kontem. Na FORUM nikt nie jest czarodziejem, aby nie mając dostępu do Twojego konta przywrócić jego pełną funkcjonalność.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
euge

Re: Włączanie/wyłączanie powiadomienia SMS-em

Post autor: euge »

bardzo dziękuję za odpowiedź
Karolciaaa2
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2015, o 12:21

Powiadomienie SMS jak ktoś dzwonił

Post autor: Karolciaaa2 »

Jak włączyć powiadomienie jak ktoś do mnie dzwonił, a miałam zajęte?
ODPOWIEDZ