Ile najdłużej moze trwać przenoszenie numeru do plusa

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
abc15
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Ile najdłużej moze trwać przenoszenie numeru do plusa

Post autor: abc15 »

Zamówiłem przeniesienie numeru 17 dni temu, tydzień temu Orange przeniósł numer, którego Plus ciągle nie raczył aktywować. Ile najdłużej może to wszystko trwać ? Miesiąc? Dłużej? Nie wiem na ile kolejnych tygodni bez telefonu muszę się przygotować.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Ile najdłużej moze trwać przenoszenie numeru do plusa

Post autor: Jrv »

Przenoszenie numeru trwa do doby pracującej. Zadzwoń do BOK Plus i dowiedz się co się dzieje.
A może opisz coś więcej jak to się objawia. Masz kartę sim z Plus?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
abc15

Re: Ile najdłużej moze trwać przenoszenie numeru do plusa

Post autor: abc15 »

Chodzi mi raczej o aktywowanie starego numeru bo numer mam już niby przeniesiony tylko nie działa ;)
Dzwonię do BOK-u niemal codziennie od ponad 2 tygodni, ale wszyscy mnie olewają i mówią, że "przekazują to dalej" i tyle, nic się nie dzieje. Dostałem kartę sim w czwartek ale Plus zlecil firmie Orange przeniesienie numeru na dwa dni przed wysłaniem do mnie umowy. Wcześniej nałożyli kaucję, potem ją zdjęli i do tej pory nie wiem za co - pracownicy też nie wiedzą (każdy ma inną teorię). W międzyczasie kupiłem sobie kartę, bo już nie miałem jak dzwonić - w pracy dramat, bo nikt nie może się do mnie dodzwonić, wychodzę na niesolidną osobę. Byłem głupi że uwierzyłem, że to naprawdę trwa dobę a nie tydzień czy dłużej.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Ile najdłużej moze trwać przenoszenie numeru do plusa

Post autor: luki »

Kiedy Orange wyłączył nr w swojej sieci? Od kiedy karta Orange nie działa? Orange uwolnił już nr, nie masz tam jakiegoś okresu wypowiedzenia w Orange? To trwa maksimum dobę, ale od momentu uwolnienia numeru od operatora dawcy i wg mnie Orange go jeszcze nie uwolnił, albo dlatego, że masz tam jakiś okres wypowiedzenia, albo ze względów proceduralnych, bo coś się nie zgadza. Obstawiam to pierwsze.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Przeniesienie numeru - kiedy?

Post autor: niko10 »

A nie masz w Orange okresu wypowiedzenia?
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Przeniesienie numeru - kiedy?

Post autor: niko10 »

Gdyby było jak mówisz to Orange uwolniłaby twój nr. Sugeruję więc zadzwonić do nich i się dowiedzieć, kiedy nr zostanie wyłączony, albo dlaczego nie został u nich wyłączony,

Tutaj się nic nie dowiesz bo:

1. specjaliści nie zaglądają do tego działu - jest nieoficjalny
2. nawet jeśli napiszesz w odpowiednim dziale, to odpowiedź otrzymasz najszybciej w poniedziałek, bo specjaliści w weekendy nie pracują.
ODPOWIEDZ