Czasoumilacz

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
Dev
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 lip 2011, o 23:08
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Czasoumilacz - pomocy

Post autor: Dev »

Podany link w poście powyżej zawiera odpowiedź na nurtujące Cię pytanie :)
Jak wyłączyć usługę Czasoumilacz?
Pytanie


Jak wyłączyć usługę Czasoumilacz?
Odpowiedź


WAŻNE: Wyłączenie usługi powoduje usunięcie wszystkich utworów.

Masz dwa sposoby wyłączenia:

1.Wyślij SMS o treści DEZAKTYWACJA pod bezpłatny numer 80333

w odpowiedzi otrzymasz SMS z pytaniem "Czy na pewno chcesz, aby Twoje konto zostało dezaktywowane? Wyślij TAK na nr. 80333".
Po odesłaniu SMS otrzymasz informację zwrotną "Dezaktywacja konta została przeprowadzona pomyślnie".
mxmati
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2013, o 14:51

Czasoumilacz - problem z własnym utworem

Post autor: mxmati »

Wgrałem swój własny czasoumilacz, ustawiłem pięknie od której do której sekundy ma grać; wszystko pięknie, ale... Po zapisaniu zmian i wgraniu go do mojego albumu nie ma żadnego dźwięku po odtworzeniu wgranego czasoumilacza, muzyka nie gra, nic się nie dzieje. Wie ktoś jaka jest tego przyczyna?
wolga84
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2013, o 19:10

Czasoumilacze

Post autor: wolga84 »

mam problem,
wykupiłem jakiś czas temu usługę czasoumilacze lecz niestety cały czas mam status usługa nieaktywna.
Arafatka
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 cze 2015, o 19:17

Czasoumilacz

Post autor: Arafatka »

Dzień dobry.
Moje pytanie dotyczy czaoumilacza. Otóż zakupiłam go i pobrano mi za to około dwóch złotych. Niestety gdy ktoś do mnie dzwoni to jest tylko sygnał połączenia. Wchodziłam na moje konto i mam zaznaczoną opcję dla wszystkich i o kazdej porze. Dlaczego wiec nie dziala?
Harry972
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2015, o 13:52

Czasoumilacz

Post autor: Harry972 »

Witam !
Wykupiłem dzisiaj utwór na tzw czasoumilacz przy połączeniu przychodząc opłata została pobrana ,ale utworu przy połączeniu brak. Sprawdziłem juz ustawienia na koncie ale wszystko jest ok
Już sam nie wiem co dalej zrobić :-x
ODPOWIEDZ