Czasoumilacz

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
asia
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 lis 2007, o 22:04

Czasoumilacz

Post autor: asia »

Nowa usługa, korzysta ktoś?
Czasoumilacz

Promocja! Aż do 15 maja usługa jest bezpłatna, jedynym kosztem,
jaki w tym czasie ponosisz to koszt dodania utworu.

Witam w Czasoumilaczu. Zamiast standardowego oczekiwania
(biip biip), który słyszą osoby czekające na połączenie z Tobą,
ustaw ciekawą muzykę. Możesz wybrać jeden z utworów z listy
Top lub wielu innych kategorii dostępnych w serwisie.
Masz również możliwość wyboru własnego utworu lub dźwięku.
więcej: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... soumilacz/
Załączniki
czaso.png
Ostatnio zmieniony 6 paź 2008, o 16:46 przez asia, łącznie zmieniany 1 raz.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Ja mam to ustawione, ale tylko do jednego numeru. Fajnie że Plus dodał do tej usługi tyle fajnych opcji, to sie chwali. Promocja już minęła i płace za to co miesiąc 2zł. Oczywiście kilka dni przed dostaję SMSa z informacją że danego dnia zostanie mi pobrana za tą usługę opłata w wysokości 2zł.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

ja też mam czasoumilacza :) i granie na czekanie :) fajne usługi :) 8-)
Pre100
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 01:11

Post autor: Pre100 »

Witam,

A ja jestem marudny (wiem!) i od razu sie rozlaczam jak slysze w sluchawce jakies brzdakanie. Jak mam ochote posluchac muzyki, to sam wybieram sobie jej rodzaj, czas i sposob jej sluchania. Osobiscie jestem przeciwnikiem tego typu wodotryskow. Jeszcze troche i zamiast sygnalu w sluchawce bedziemy mieli mozliwosc grania w jakies gry na IVR'ze...

Moim zdaniem - przerost formy nad trescia.

Pzdr,
Pre100.
"Coś, co jest do wszystkiego - jest do niczego..."
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

A to ciekawa usluga :) nawet nie wiedzialem, ze istnieje:) Zasadniczo nie lubie, jak do mnie ktos dzwoni, bardziej uzywam telefonu do rozmow wychodzacych, wiec ustawie sobie taki przerazliwy pisk na samym poczatku - kto bedzie wytrwaly, ten doczeka do konca :)
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze:Oczywiście kilka dni przed dostaję SMSa z informacją że danego dnia zostanie mi pobrana za tą usługę opłata w wysokości 2zł.
To jest naprawdę duuuży plus dla Plusa, wczoraj też dostałem takiego SMSa. O dziwo, w Erze nie dostaje takich informacji (tak samo w GG), o Pakiecie Internetowym dostałem info, ale wydaje mi się że nie zawsze... nawet nie wiem kiedy mam okres rozliczania GnC... :-|
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

A jeżeli będę miał na koncie 2,49 lub mniej zł to co wtedy? Czasoumilacz zostanie wyłączony?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:A jeżeli będę miał na koncie 2,49 lub mniej zł to co wtedy? Czasoumilacz zostanie wyłączony?
To wtedy to co w regulaminie:
Opłata cykliczna będzie pobierana przez Polkomtel z konta Użytkownika, Użytkownika Sami Swoi, Użytkownika MixPlus i
Użytkownika oferty 36.6 z góry, za każde 30 dni korzystania z Usługi. W przypadku braku środków na koncie Klienta w chwili
podjęcia próby pobrania Opłaty cyklicznej, Polkomtel zastrzega sobie prawo do ponownej próby pobrania Opłaty cyklicznej.
Jeżeli konto Klienta nie zostanie zasilone lub odblokowane w ciągu trzech następnych dni od podjęcia próby pobrania środków
Polkomtel ma prawo wyłączyć Usługę.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

aha dzięki, zapomniałem o regulaminie.... :->
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

ostatnio zauważyłem, że coraz więcej moich znajomych ma Czasoumilacza. Ja dzisiaj aktywowałem go drugi raz i ustawiłem z własnym utworem, ale pojawiło się ale... otóż przyszedł SMS z potwierdzeniem włączenia, ale gdy dzwonię na ten numer żeby sprawdzić czy działa, jest normalny sygnał... a opłata została pobrana... może zacznie to działać za kilka godzin? Jeszcze takie pytanko. Opłata za wysłanie na numer 333 wynosi 2,50zł. Czy to jest cała kwota za tą usługę czy dochodzi do tego jeszcze koszt zakupu utworu? (nie chce się już zagłębiać w regulamin) :-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Jak ja kiedyś ustawiałem to zaczęło dziać dopiero na następny dzień. Albo może ustawiłeś żeby grało tylko wybranym numerom?
Co do opłaty to już nie pamiętam jak to było. Ale chyba tylko 2,50 za piosenkę się płaciło (jak ustawiałeś swoją piosenkę to też 2,50).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

nie wybierałem numerów, niech wszyscy mają to samo. :-D

bo mnie to zmyliło:
Miesięczny opłata za usługę wynosi 2 zł. Utwory kosztują od 1 zł do 3 zł. Opłata za własne nagranie wynosi 2,50 zł. Każdy zakupiony lub nagrany przez użytkownika utwór będzie umieszczany na jego koncie na stronie internetowej. Utwory można przypisywać nieskończoną ilość razy różnym dzwoniącym bez dodatkowych opłat.
Link do wiadomości
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Ja dzisiaj aktywowałem go drugi raz i ustawiłem z własnym utworem, ale pojawiło się ale... otóż przyszedł SMS z potwierdzeniem włączenia, ale gdy dzwonię na ten numer żeby sprawdzić czy działa, jest normalny sygnał... a opłata została pobrana... może zacznie to działać za kilka godzin?
to był mój błąd. dodałem dźwięk, ale nie aktywowałem go na stronie www. przed chwilą to zrobiłem i wszystko jest już dobrze. :-)
pjngwjn
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2009, o 18:40

CZASOUMILACZ - HELP !!!

Post autor: pjngwjn »

Siema. Nie ja, ale mój ojciec ma simplusa i czasoumilacz. nie wiem jak teraz, ale wcześniej pobierało mu za to opłatę - chyba 2zł.

CHCĘ TO KONIECZNIE USUNĄĆ !!!

Niestety, tradycyjna opcja nie działa, wysyłam tego smsa, czy co tam jest na stronie, ale to nie działa i ciągle dostaję sms "spróbuj ponownie później" próbuję, ale nic to nie daje.

Pomożecie?

Pozdro
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Post autor: PlusUser »

na pewno wysyłałeś DEZAKTYWACJA na numer 80333 ?
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
ODPOWIEDZ