Sklep Play Google Play

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
marshal
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 sty 2013, o 18:08

Sklep Play Google Play

Post autor: marshal »

Witam , mam telefon Galaxy mini II zakupiony w plusie.


Wczoraj zauważyłem problemy ze sklepem.Nie mogę się połączyć i później mam komunikat:

"Przekroczono limit czasu połączenia"

Zaznaczę,że internet działa ok, limit MB mam w normie.Założyłem jeszcze jedno konto na google i dalej to samo.


Później w ustawieniach zresetowałem telefonik do ustawień fabrycznych.

Problem ze sklepem jest ten sam.I tu mam problemy z netem .... pewne strony się ładują a pewne nie ..... pisze PROBLEM Z PRZESYŁaNIEM DANYCH A poniżej NIe można nawiązać połączenie z serwerem.Spróbuj ponownie później.Konfiguracja połączenia sprawdzałem ręcznie wszystko jest ok tylko w uwierzytelnianiu pisało żeby dać PAP ale wtedy nie mam neta więc zostawiłem brak , proszę o pomoc dzięki.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Sklep Play Google Play

Post autor: Jrv »

A nie korzystasz czasem z pakietu internetowego typu non stop i został on wykorzystany co spowodowało spadek prędkości transmisji danych?
Jeśli tak to należy zrestartować pakiet, przywracając prędkość i będzie ok.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
marshal
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2013, o 18:08

Re: Sklep Play Google Play

Post autor: marshal »

Jrv pisze:A nie korzystasz czasem z pakietu internetowego typu non stop i został on wykorzystany co spowodowało spadek prędkości transmisji danych?
Jeśli tak to należy zrestartować pakiet, przywracając prędkość i będzie ok.
Tak mam pakiet non stop w taryfie rozmownej.Jak mogę zrestartować i jakie są to koszty?Dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Ingritte
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 21 lut 2013, o 18:11

Re: Sklep Play Google Play

Post autor: Ingritte »

Czasem się tak zdarza jak np. korzystając z pakietu internetowego Non Stop się on skończy, spada wtedy szybkość transmisji danych i wyrzuca taki komunikat. Sama tak czasem mam. Mija, jak dezaktywujesz pakiet internetowy i włączysz go od nowa. Haczyk w tym, że jeśli znowu go wykorzystasz szybkość spadnie ponownie i znowu czasem nie będzie wchodzić.
natalia.marta
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2013, o 22:13

problem z google play

Post autor: natalia.marta »

Witam :)
Mam pewien problem. Gdy dostałam telefon (Samsung Galaxy Chat) przy pierwszym korzystaniu z internetu proszono o założenie konta google. Tak też zrobiłam. Wszystko działało poprawnie. Jednak ostatnio na inne potrzeby założyłam nowe konto google i pozmieniałam wszystko w telefonie, by łączyło się z nowym kontem. Wszędzie, gdzie to możliwe to zmieniłam, zarówno w telefonie jak i w kontach google play. Teraz jednak nie mogę zainstalować nowych aktualizacji, ponieważ pokazuje się informacja, że proszą i uwierzytelnienie i zalogowanie się do konta google, w którym jestem jednak cały czas zalogowana. Pojawia się także informacja, że nastąpił błąd połączenia z serwerami google. Przez to nie mogę niczego zaktualizować. Powinnam jeszcze gdzieś zmienić ustawienia? Średnio się znam na technice, więc byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc :)
Pozdrawiam
obcypowraca

Re: problem z google play

Post autor: obcypowraca »

Zaloguj się do tego nowego konta na komputerze. https://accounts.google.com/

Prawdopodobnie proszą o dodatkową jednorazową autoryzację. To stare konto proponuję usunąć z ustawień telefonu. Z reguły jest w ustawieniach w zakładce - konta i synchronizacja.
natalia.marta
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2013, o 22:13

Re: problem z google play

Post autor: natalia.marta »

dziękuję :) usunęłam tamto konto z telefonu i wszystko już jest w porządku :) działa jedynie biorąc pod uwagę nowe konto i aktualizacje także działają bez zarzutu :)
obcypowraca

Re: problem z google play

Post autor: obcypowraca »

Super, Pozdrawiam.
samaramabezkol
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 25 lip 2013, o 18:25

Płatność mobilna w Google Play

Post autor: samaramabezkol »

Witam,
mam pytanie, czy Plus zamierza wprowadzić bezpośrednią płatność w Google Play? W Polsce jak na razie wprowadził to tylko Play, wiec Plus nie może być gorszy. ;-)
Upload
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 4 lis 2014, o 23:07

Platnosc moblina Google Play - Jak aktywowac?

Post autor: Upload »

Witam, gdy chce zaplacic za aplikacje na google play poprzez funkcje platnosc Moblina, pojawia sie komunikat ze Nie mam aktywowanej tej funcki i zeby skontaktowac sie z infolinia... Ma ktos rade jak aktywowac taka funkcje?
azakdesigns
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2015, o 02:27

Płatność Plus w Google Play- problem

Post autor: azakdesigns »

Witam,

Gdy wybieram 'Włącz płatności plus' pojawia mi się komunikat o weryfikacji konta. Następnie wyskakuje okno: 'Nie udało się zweryfikować Twojego konta. Spróbuj ponownie później.'

Jest to ten sam email co w na plus.pl

Umowę mam od 20.07 tego roku.

O co chodzi? Czy ktoś może pomóc?
AnnaMaria12
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2015, o 22:47

Re: Płatność mobilna w Google Play

Post autor: AnnaMaria12 »

Może w ustawieniach aplikacji masz tam opcje którą trzeba włączyć? A próbowałeś faktycznie dzwonić na tą infolinie?
MeowMeowMewww
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2016, o 22:02

Brak możliwości płatności w sklepie Google Play

Post autor: MeowMeowMewww »

Witam.
Gdy staram się wykonać płatność w sklepie google play wyskakuje mi komunikat "na twoim koncie nie można włączyć płatności mobilnych. Skontaktuj się ze swoim operatorem". Starałem się wszelkimi możliwymi sposobami od resetu usług po reset całego telefonu do ustawień fabrycznych. Dodam, że chodzi o grę Magic Rush: Heroes - chciałem doładować 5 zł, a na koncie mam 35 zł.

Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Brak możliwości płatności w sklepie Google Play

Post autor: sl@w_es »

MeowMeowMewww pisze:Witam.
Gdy staram się wykonać płatność w sklepie google play wyskakuje mi komunikat "na twoim koncie nie można włączyć płatności mobilnych. Skontaktuj się ze swoim operatorem". (...)
Czytaj informacje na stronie http://plusstore.plus.pl/google-play
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
MeowMeowMewww
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2016, o 22:02

Re: Sklep Play Google Play

Post autor: MeowMeowMewww »

Stwierdzam że już to robiłem i to nie pomaga
ODPOWIEDZ