Dlaczego jesteście w Plusie

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Dlaczego jesteście w Plusie

Post autor: PlusUser »

Tak jak w temacie dlaczego postanowiliście kupić telefon w Plusie
(abonament mixplus czy simplus)
może za sprawą reklamy, kolegi, koleżanki ????????
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
Awatar użytkownika
Kamil
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 24 gru 2007, o 16:05
Lokalizacja: Kosina
Kontakt:

Re: Dlaczego jesteście w Plusie

Post autor: Kamil »

PlusUser pisze:Tak jak w temacie dlaczego postanowiliście kupić telefon w Plusie
(abonament mixplus czy simplus)
może za sprawą reklamy, kolegi, koleżanki ????????
ja jestem w plusie bo wszyscy znajomi mają w plusie hehe zartuje, moim zdaniem maja najlepszą oferte na rynku
Pozdrawiam
Obrazek
asia
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2007, o 22:04

Post autor: asia »

Za namową koleżanki, ale nie żałuję. Sieć jest Ok
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

Cała rodzina wraz z dalszą ma w tej sieci i dlatego się zdecydowałem i nie żałuje
sweetyangel
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2008, o 12:26

Post autor: sweetyangel »

Heh a ja juz jestem ze 3 lata najpierw simplus potem mix... Jestem wpelni usatysfakcjonowana. Mam swoj wymarzony tel, a ponad to uwazam ze plus ma b.dobre warunki, fajne promocje :mrgreen: . Sama namowilam kilku znajomych do przejscia na Plus. Wszyscy są zadowoleni.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Dlaczego jesteście w Plusie

Post autor: mariusz9a »

PlusUser pisze:Tak jak w temacie dlaczego postanowiliście kupić telefon w Plusie
(abonament mixplus czy simplus)
może za sprawą reklamy, kolegi, koleżanki ????????
Hmm... Większość połączeń wykonuję do sieci Plus, więc jest to czysta ekonomia. Plus oferuje na dzień dzisiejszy najlepsza jakość transmisji danych na moim terenie (często korzystam z telefonu jako modemu). Byłem klientem wszystkich sieci i moim zdaniem Plus jest siecią najbardziej stabilną, ma najmniej awarii itp.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Ja przeszedłem z Play'a na Simplusa.Moja luba ma telefon w mixie plusa więc względy ekonomiczne były tu priorytetowe.Nie narzekam,jest tanio,sporo znajomych ma plusa,są duże pakiety wakacujne,tanie zdrapki i teleprzelewy na Allegro,tania transmisja danych,można poszaleć.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

U mnie zaczeło się tak:

Dobrych kilka (około 9 ) lat temu mój ociec postanoiwł kupić telefon w Plusie. Był to pierwszy komórkowy telefon w domu. 7 lat temu takze ja (na 18 urdziny) chciałem mieć swój telefon. Wybór padł na Simplusa, bo rozmowy wewnątrz sieci były tańsze. I od tego czasu ciągnie się "romans z Plusem". Większość znajomych ma także tą sieć. Dzieki temu kontaktujemy się taniej... 100 minut za 5 zł to super oferta.
retrospektywna

Post autor: retrospektywna »

Chyba jedna z najtańszych sieci, dobrze prosperująca... Poza tym większość znajomych mam w Plusie, więc mi się to bardziej opłaca.
Piotrek22
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 10 paź 2008, o 13:22
Lokalizacja: k/Poddebic

Post autor: Piotrek22 »

co tu dużo pisać sieć super ma dobre promocje zasięg w miarę ale będzie lepiej miałem w simplusa 3lata potem przeszedłem do Idei i wróciłem do Plusa mam już 2lata polecam każdemu znajomemu. ;-)
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

Moja przyszla ewentualna Zona ma w Plusiku :) To jedno:) Po drugie maja czysta oferte, bez zakamarkow i niejasnosci - w Orange bardzo sie przejechalem na abonamencie i ich "promocyjnych uslugach"... Korzystam z abonamentu Kubala 75 i iPlus 60, jestem zadowolony - czekam tylko na poprawe zasiegu 3G w mojej wiosce, ale nie narzekam, mila obsluga, czytelny e-bok, ladne logo:) Mam tylko problem z niekompetentna pania sprzedawczynia w Galerii Krakowskiej (salon Plus), podpisujac umowe (tam jest trzech operatorow po sasiedzku - nogi same mnie poniosly do Plusa :) zapytalem, czy mam darmowe smsy z wybranym numerem (polaczenia mam), mila Pani odpowiedziala, ze tak - niestety nie jest i nie byla to prawda, a szkoda :) Mysle, ze zostane z Plusem w przyszlym roku.
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Moja przygoda z Plusem zaczęła się jakiś rok temu... Zupełnie przez przypadek zacząłem korzystać z tej sieci tak z ciekawości, potem były jakieś promocje a więc już byłem coraz bardziej przekonany, ale kiedy już zacząłem korzystać na dobre, wysyłać dużo SMSów, dzwonić i korzystać z internetu, z plus.p,l nie wyobrażałem sobie, żeby nie korzystać dalej z tej sieci... Reklamy też mają dobre... :D

I co ciekawe, jeszcze kiedyś byłem najbardziej źle nastawiony do Plusa ze wszystkich opów, teraz najbardziej nie lubię Orange! :-)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

A u mnie Plus to już też rodzinna tradycja - wszyscy w najbliższej rodzinie mają w tej sieci numer :-) Dlaczego? Atrakcyjny cennik, dobre promocje, największy zasięg i w ogóle dobra jakość wraz z profesjonalizmem (no wiadomo, nie w 100% bo tak się nie da ;-) ), czego nie mogę powiedzieć o Orange - oni w ogóle do mnie swoją marką nie trafiają, a w Erze kiedyś byłem i się zraziłem na fest, kiedy przyszło mi zapłacić rachunek na kwotę w wysokości 0,29 zł [słownie: dwadzieścia dziewięć groszy]. Jedyną alternatywą wydaje się być Play, ale jakoś jeszcze nie odważę się mu zaufać.
I niech Plus sobie dobrze radzi :-)
And remember: respect is everything…
jARUCH

Post autor: jARUCH »

dlatego ze 12 lat temu w Polsce była największa sieć GSM
ale teraz to się zastanawiam nad zmiana plus ostatnio mnie do siebie zraża jak oferta tel. i abonamentową np. nie ma iPhone lub jest reklama tel. a tel w salonach nie ma.
sadowski13
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 29 sie 2008, o 19:03

Post autor: sadowski13 »

Większość rodziny ma PLUS-a. Dobry zasięg i ceny nie najgorsze.
Co prawda telefony są troszkę drogie w porównaniu do PLAY-a;)
Ale operatora raczej nie mam zamiaru zmieniać:D
ODPOWIEDZ