Program SmartDom

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
paulu
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 sty 2017, o 20:23

Duży problem SmartDom

Post autor: paulu »

Witam.
Kończyła mi się umowa na internet (była to usługa z 50% rabatem). Chcąc zmienić opcję SmartDom tak, aby drugą usługą był Cyfrowy Polsat, a trzecią internet zaproponowano mi rozwiązanie umowy z zachowaniem miesiąca. Oczywiście zgodziłem się. Kilka dni później zadzwonił Pan z działu utrzymania klienta proponując mi internet 40 GB za 19,90 poza jakąkolwiek ofertą SmartDom zapewniając, że najpóźniej 5 stycznia będę mógł podpisać umowę na telewizję jako drugi produkt. Niestety w systemie Plusa mój internet widnieje ciągle jako SmartDom. Na infolinii nic nie mogą zrobić tłumacząc, że chyba zniknie za miesiąc. W punkcie Plusa też nic nie wiedzą. Czary? Na razie zgłosiłem reklamację tylko szkoda tego czasu i nerwów...
keisyzrk
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 17:20

Re: Program SmartDom

Post autor: keisyzrk »

witam
a czy jest możliwość zmiany kolejności rabatowania usług?
np. zmiana z 1-TV, 2-TELEFON, 3-INTERNET NA 1.TELEFON, 2 -TV I 3 INTERNET?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Program SmartDom

Post autor: habish »

Nie
Tomo400
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 12 lut 2013, o 18:20

Re: Program SmartDom

Post autor: Tomo400 »

Cześć. Mam pytanie. Można zmienić kolejność naliczania rabatów smartdom? Pewnie musiałbym zerwać umowy na te dwie usługi, poczekać trochę :-D i po podpisywać nowe umowy według nowej kolejności. Napiszcie, dobrze myślę?? ;-)
pim4
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 18:59

Nowy Smartdom od 14.02.18

Post autor: pim4 »

Witam,
aktualnie korzystam ze smartdomu z pierwszej edycji, czy podczas przedłużania kolejnej umowy będzie obowiązywać mnie stara promocja czy nowa, która wchodzi od 14.02.18 ???
Pozdrawiam
deprilept
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2018, o 20:03

SmartDom: kończąca się umowa drugiej usługi

Post autor: deprilept »

Witam.
Posiadam 3 usługi w programie SMARTDOM (pierwsza odsłona).
Pierwsza usługa: MIX 50 zł, druga usługa (INTERNET 60 GB - płacę 50%, czyli 30 zł), trzecia usługa: CYFROWY POLSAT (zniżka 48,90 zł, płacę 1 zł).
W maju kończy mi się 24-miesięczna umowa na Internet. Dowiedziałem się, że jak przedłużę umowę, to przejdę do SMARTDOM 4, czyli stracę 50% zniżki na drugą usługę i 48,90 zł na trzecią i będę mieć tylko 10 zł zniżki na każdą usługę. Umowa na Internet po 24 miesiącach przechodzi na czas nieokreślony. Czy zostaną zachowane wszystkie dotychczasowe zniżki, jeżeli nic nie będę robić z tą umową?
Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: SmartDom: kończąca się umowa drugiej usługi

Post autor: habish »

Tak. Możesz zostawić wszystko tak jak jest.
deprilept
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2018, o 20:03

Re: SmartDom: kończąca się umowa drugiej usługi

Post autor: deprilept »

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź!
Grisza1984
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 lis 2014, o 16:07

Re: Program SmartDom

Post autor: Grisza1984 »

Ja mam podobne pytanie jak kolega wyżej tylko z innymi produktami. Mam chyba odsłonę SmartDom3 ale dalej 50% na drugi produkt. Dwa lata temu podpisałem umowę na 36 doładowań w Mix po 50 złotych a druga usługa była telewizja ten full pakiet za 99 złotych czyli 50% dawało 49,99.

Pytanie jest takie umowa na telewizje kończy się w sierpniu, przejdzie na czas nieokreślony ale... czy na starych zasadach? Dalej będzie 50% czyli 49,99 czy jednak na nowych za 75 złotych (smartdom4 pozwala 25 złotych mniej płacić).

A drugie jeśli pierwszą usługa jest Mix, a umowa ta z telewizją przejdzie na czas nieokreślony, a potem tego Mix przedłużę to ta umowa zostaje dalej na SmartDom3?
Arkovianin
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 21 sie 2015, o 21:54
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Program SmartDom

Post autor: Arkovianin »

Przedłużając jaką kolwiek usługę przechodzi Pan do Smartdomu 4 którego odsłona obowiązuje od 14 lutego tego roku, jeśli nie przedłuży Pan telewizji, to zostanie ona na takim samym poziomie do momentu przedłużenia natomiast jak wspomniałem w wypowiedzi zmigruje Pan do SD4 z Rabatem na telewizji 50%
Służę pomocą

Co mam?
Sieć: PLUS, P4
Telefon: Xiaomi Mi10 lite 5g
RGG
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2014, o 13:09

Re: Program SmartDom

Post autor: RGG »

Dzień dobry.

Czy posiadanie (prywatnie) usługi TV Cyfrowy Polsat Pakiet M (30 zł) + multiroom (+10 zł), daje możliwość zakupu abonamentu tel. w Plus z rabatem smart (smart firma - jednoosobowa działalność gospodarcza)?

Czy korzystanie z abonamentu firmowego Plus za 30 zł netto, daje możliwość zakupu usługi TV pakiet M w obniżonej cenie 20 zł / mc (+ 10 multiroom)?
Pablo84
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2021, o 07:52

Re: Program SmartDom

Post autor: Pablo84 »

Witam.
Ukazała się oferta skierowana dla użytkowników cyfrowego polsatu. Abonament 50zł za 24GB w cenie 25zł.
Moje pytanie brzmi czy pozostała oferta np 5G 60zl i 50 GB mogę mieć za 35 zł tak jak bym miał inny abonament PLUS?
ODPOWIEDZ