Abonament ucinamy o połowę... prawie...

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
gohan263
PlusManiak
Posty: 59
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 lis 2011, o 23:18

Abonament ucinamy o połowę... prawie...

Post autor: gohan263 »

Jestem zawiedziony, może to i moja wina, ale... ani ekspedientka, ani ulotka nie mówiły o tym w ofercie, mianowicie przy zakupie telefonu LG L7 II z internetem ("abonament ucinamy o połowę") okazało się iż za internet zapłacę połowę za... 3 miesiące, czyli czekają mnie dodatkowe koszty... czy to normalne? ... :evil:
Nataszaj8
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 paź 2013, o 12:24

Re: Abonament ucinamy o połowę... prawie...

Post autor: Nataszaj8 »

We wszystkim sa gwiazdki i trzeba samemu odszukac gdzie ona jest. Ich celem jest podpisanie umowy, jesli powiedza ze tylko 3 msce wiele osob zrezygnuje.
gohan263
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 2 lis 2011, o 23:18

Re: Abonament ucinamy o połowę... prawie...

Post autor: gohan263 »

Nie o to chodzi, abonament będzie za połowę, ale po upłynięciu 3 miesięcy... to i tak lipa...
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Abonament ucinamy o połowę... prawie...

Post autor: Jrv »

Bzdura. Nie będzie za trzy miesiące tylko aktywacja rabatu może nastąpić DO trzech miesięcy. Nie widziałem jeszcze nikogo komu włączyliby później jak po miesiącu. Poza tym rabat nawet aktywowany z opóźnieniem masz na liczbę miesięcy odpowiadającą liczbie na którą zawarłeś umowę - lub ich połowę zależnie od taryfy internetu i usługi voice.
Podsumowując jeżeli masz internet 59.90 i np taryfę OMG 100 to rabat trwał będzie 24miesiące ale zacząć się może do trzech miesięcy od aktywacji umowy. A swoją drogą można otrzymać 100% rabat na 3 pierwsze miesiące internetu :)
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
gohan263
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 2 lis 2011, o 23:18

Re: Abonament ucinamy o połowę... prawie...

Post autor: gohan263 »

Inaczej... dostałem rachunek za telefon i jest 60... potem dostałem za internet 15gb i też 60...
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Abonament ucinamy o połowę... prawie...

Post autor: Jrv »

I jest to możliwe. Masz umowę bez rabatu na abonament internetu - o którym wspomniałem - a rabat na telefon może zostać włączony do trzech miesięcy od aktywacji umowy.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ryniu91
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2013, o 13:57

Re: Abonament ucinamy o połowę... prawie...

Post autor: ryniu91 »

Przykro mi, ale powienieś zdawać sobie z tego sprawę i dokładnie wszystko przejrzeć . Takie jest moje zdanie :| Zawsze wszytko sprawdzam tysiąc razy... :/
maciek8923
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 wrz 2013, o 09:09

Re: Abonament ucinamy o połowę... prawie...

Post autor: maciek8923 »

Jrv pisze:I jest to możliwe. Masz umowę bez rabatu na abonament internetu - o którym wspomniałem - a rabat na telefon może zostać włączony do trzech miesięcy od aktywacji umowy.
Czyli jeśli będę chciał wykorzystać rabat przez 24 m-ce, to mimowolnie godzę się na przedłużenie umowy o ten miesiąc czy dwa (w zależności od opóźnienia), tak?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Abonament ucinamy o połowę... prawie...

Post autor: habish »

Nie, zapewne z jednym z kolejnych rachunków dostaniesz korektę aktualnej faktury już z poprawną kwotą.
ODPOWIEDZ