Oferta - Trzy miej na Święta

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Oferta - Trzy miej na Święta

Post autor: Garjusz »

Smartfony, routery, modemy, tablety z LTE – w sumie aż 33 modele! Jeszcze większy zasięg. Najtańszy smartfon na rynku. Oferta łączona z Cyfrowym Polsatem, liczne promocje i zestawy sprzętu. Tak, Plus jest już gotowy na święta! Smartfon, modem, router, tablet, laptop, dekoder, telewizor. To wymarzone prezenty pod choinkę. I każdą z tych rzeczy można znaleźć od 6 listopada w ofercie Plusa w atrakcyjnych zestawach.

Łącz usługi Plusa i i Cyfrowego Polsatu, a telewizję satelitarną dostaniesz w prezencie.

To możliwe, dzięki nowej ofercie łączonej Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Od 6 listopada Plus wprowadza zestawy łączące internet z telewizją lub telefon z telewizją.

Klienci, kupując Plus Abonament lub Plus Internet za min. 59,90 zł, otrzymują możliwość zakupu pakietu telewizji satelitarnej Mini HD Cyfrowego Polsatu z 36 kanałami dla całej rodziny (w tym 6 kanałami HD) z abonamentem 0 zł!

Za zestaw smartfon LG Swift L7” oraz tablet Prestigio MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 79,90 zł.

Za zestaw internet 15 GB z modemem ZTE MF823 plus smartfon Samsung Galaxy Trend z 400 minutami do wykorzystania na rozmowy oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu z dekoderem HD 3000 klient zapłaci miesięcznie 99,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję oraz obniżony o 20 zł abonament telefoniczny.

Za internet 15 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7.9” 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 84,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję.

Obrazek

Super zestawy pod choinkę, czyli „Trzy miej na święta”

W specjalnej ofercie świątecznej Plus przygotował super zestawy sprzętów pod choinkę.

Dla klientów Plus Abonament jest to zestaw składający się ze smartfona Samsung Galaxy Core oraz telewizora Samsung LED Smart TV 40’’ dostępny za jedyne 99,90 zł! Kupując ten zestaw można też skorzystać z oferty telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, która jest dostępna za 0 zł miesięcznie.

Klienci Plus Internet mogą skorzystać z zestawu z intrenetem 10 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7,9” 3G, laptopem Acer Aspire E1 530 i routerem domowym LTE ZTE MF28D za 99,90 zł miesięcznie!

Promocje Plusa dla klientów Cyfrowego Polsatu

Rozszerzeniu uległa promocja, w której abonament telefoniczny w Plusie jest obcinany o połowę, a doładowania w mixie podwajane. Od 6 listopada na identycznych zasadach jak klienci internetu w Plusie objęci są nią również klienci internetu LTE w Cyfrowym Polsacie.

Coraz większe portfolio sprzętu LTE

Jako lider technologii LTE Plus oferuje także największy na rynku wybór sprzętu LTE. W ofercie sieci znajdują się obecnie już 33 urządzenia – smartfony, tablety, routery, modemy i laptopy działające w technologii LTE.

Najtańszy smartfon na rynku

Plus wprowadza do swej oferty również najtańszy obecnie smartfon na rynku. Będzie to smartfon typu dual SIM pracujący w systemie Android 4.2.2, wyposażony w czytnik kart pamięci microSD i apart 5 Mpix. Smartfon Plus dostępny będzie w trzech wersjach różniących się wielkością ekranu: 5.5”, 4” oraz 3,5”. Model z wyświetlaczem 4 calowym dostępny będzie już od 1 zł w ofercie Plus Mix (20 zł na 36 doładowań dla stałych abonentów).

Coraz większy zasieg

Od ponad roku Plus dynamicznie modernizuje sieć i powiększa zasięg mobilnego internetu. Dziś w zasięgu internetu w technologii LTE znajdują się już blisko 24 miliony Polaków, czyli 62% populacji naszego kraju. Oznacza to, że użytkownicy Plusa mogą korzystać z najnowcześniejszej obecnie technologii mobilnego internetu w 1100 miejscowościach, a nie jedynie w centrach trzynastu miast. Natomiast, w zasięgu internetu HSPA/HSPA+ jest już 98% populacji, czyli blisko 38 milionów osób.

Roaming LTE

Patrząc na powyższe dane widać, że Plus jest jedynym operatorem posiadającym obecnie realne pokrycie zasięgiem LTE w skali ogólnopolskiej. Teraz, jako pierwszy zaoferuje swoim klientom możliwość korzystania z LTE w roamingu. Już wkrótce użytkownicy LTE Plusa, będą mogli używać tej technologii w czasie pobytu za granicą korzystając z roamingu jednego z partnerów operatora na terenie Unii Eurpejskiej.

Powrót Baśki

Jeśli chodzi o komunikację marketingową, okres przedświąteczny zapowiada się równie ciekawie. W telewizji zobaczyć będzie można spoty, których głównymi bohaterami będą „aktorzy znani z reklam Plusa” oraz… Baśka, która ma nowego chłopaka.

Więcej na - http://www.plusblog.pl/oferta-plusa-na-swieta/
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Oferta - Trzy miej na Święta

Post autor: mariusz9a »

Ja miałem nadzieje, że wprowadzą wreszcie no limit taki jam ma Play, Nju, Heyah. Szkoda :-( Bo chciałem wziąć taką ofertę ale jej w Plusie nie ma i już nie mam złudzeń że kiedykolwiek będzie, więc...
A co do tego co zaprezentowali to oferta fajna dla kogoś kto potrzebuje telewizji z telefonem komórkowym, czy ogólnie jakiś łączonych kilku usług. Ja czegoś takiego nie potrzebuję (z faktu że pracuję tam gdzie pracuję) i dla mnie w Plusie aktualnie nie ma żadnej ciekawej oferty :-( Mix zszedł na psy, abonamenty średnie, oferta na kartę także słabsza od konkurencji. Chyba Pan Solorz nie bardzo chce walczyć o ilość klientów a raczej chce się zamienić miejscami z Play. Czuje wielkie rozczarowanie, po tym jak Telepolis zapowiadał konferencję na 6.11.Zbyt bardzo chciałem oferty dla mnie którą ma reszta operatorów no i się rozczarowałem. Stad taki mój smętny wywód :-P
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Oferta - Trzy miej na Święta

Post autor: lodyga »

Samo to że zobacz jakie nowości zaznaczyli na stronie w Mixie....tylko szkoda że dla nowych..

Cóż....nju mobile...
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Dawider
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2013, o 19:31
Lokalizacja: Opole

Re: Oferta - Trzy miej na Święta

Post autor: Dawider »

Oferta nawet ciekawa, ale niestety nie jest dostępna dla wszystkich.
Poszedłem dzisiaj do PLUSA w Opolu, bardzo miły Pan przygotował już wszystko i chciał wydrukować umowę, a tu ZONK - Plus wymyślił sobie, że oferta ta będzie dostępna tylko w wybranych miastach i niestety wyszedłem z salonu z pustymi rękoma. Dowiedziałem się tylko, że aby to dostać muszę wsiąść w pociąg i jechać do Katowic lub Wrocławia, poczułem się jak (pik). Czyżby Plus myślał, że ma już monopol i może tak traktować klientów z innych miejscowości i po co wysyłają do salonu sprzęt jak nie można go tam kupić? Straciłem godzinę czasu czekając na informację że Plus ma Opolan głęboko w....
Awatar użytkownika
Mr.Z
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 22 lis 2011, o 11:49

Re: Oferta - Trzy miej na Święta

Post autor: Mr.Z »

Niedługo to w zestawie z telefonem będzie samochód osobowy i kwota abonamentu 1000zł miesięcznie przez X lat hahahaha. Paranoja
Obrazek
kuba990530
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2013, o 00:44

3 miej na Święta

Post autor: kuba990530 »

Witam chciałbym się dowiedzieć coś o ofercie 3 miej na święta.
Chodzi mi o Smartfon LG L7 II + Tablet + Telewizja , na internecie pisze że opłata miesięczna to 79 zł i chciałbym wiedzieć czy jak moja mama posiada abonament OMG 39.90 właśnie może przedłużyć umowę to czy musi tą obecną umowę zerwać i podpisać nową czy jak, bo nie wiem za bardzo o co chodzi i co ile by kosztowało. Moja mama może przedłużyć teraz, ale do końca umowy zostało jeszcze parę miesięcy. Proszę napisać ile będę płacił czy tylko te 79 zł jak pisze czy coś więcej i czy może moja mama wybrać ofertę 3 miej na święta i płacić 79.90 zł bez podpisywania umowy (tylko przedłużenia jej dalej) czy dalej musi mieć taryfę OMG 39.90 zł?
Proszę mi wytłumaczyć tę ofertę tablet+smartfon+telewizja za 79.90 zł co i ile kosztuje, ile minut w abonamencie.
Ostatnio zmieniony 2 gru 2013, o 10:26 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: 3 miej na święta

Post autor: AZRAEL »

Tak możesz przedłużyć umowę i wziąć tę ofertę. Płacisz wtedy 79 zł za sprzęt i te 40 zł za abonament = 119 zł /m-c, umowa na 48 doladowan + te co są teraz.

Wysłane z mojego LG L7 za pomocą Tapatalk 4
Obrazek
kuba990530
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2013, o 00:44

Re: Oferta - Trzy miej na Święta

Post autor: kuba990530 »

ale chodzi mi o to czy mogę tak przy przedłużeniu zmienić umowę żeby płacić tylko 79zł a nie jeszcze dodatkowo to 39.90zł?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Oferta - Trzy miej na Święta

Post autor: pepcia2 »

Zadaj pytanie w Dziale gdzie odpowiadaja specjaliści ;-)
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: Odp: Oferta - Trzy miej na Święta

Post autor: AZRAEL »

kuba990530 pisze:ale chodzi mi o to czy mogę tak przy przedłużeniu zmienić umowę żeby płacić tylko 79zł a nie jeszcze dodatkowo to 39.90zł?
Jak ty chcesz to zrobic? 79 zl placisz za sprzet !! A 40 zl abonament. Takie to trudne zeby to pojac?

Wysłane z mojego LG L7 za pomocą Tapatalk 4
Obrazek
kuba990530
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2013, o 00:44

Re: Oferta - Trzy miej na Święta

Post autor: kuba990530 »

Nie chodzi mi o to! Moja mama ma normalny abonament OMG 39.90 zł i może przedłużyć umowę teraz i chciałaby zmienić ofertę na trzy miej, żeby płacić tylko 79 zł za sprzęt bez tego 39.90 zł czy można tak zrobić? To tak jakby zmiana taryfy?
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Oferta - Trzy miej na Święta

Post autor: lodyga »

Twoje posty są niezrozumiałe. Płacisz abonament co miesiąc w wybranej kwocie + RAZ cenę sprzętu.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
piotrek11488
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 gru 2013, o 16:48

Trzy miej tablet

Post autor: piotrek11488 »

Witam.
Mam pytanie. Oferta "Trzy miej" z tabletem, smartfonem i CP kosztuje 79,90 zł/m-c. Jest napisane też, że kupując abonament min. 59,90 można wybrać ten pakiet. :-/
Moje pytanie brzmi:
Czy będę płacił też to 59,90? :?: :?: :?:
Ostatnio zmieniony 4 gru 2013, o 08:21 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie posta
ODPOWIEDZ